Гороскоп з 1 по 15 жовтня: починається сприятливий період для більшої половини зодіакального кола

На початку місяця Меркурій входить у сузір’я Терезів, зміцнюючи своє становище. Настає час рухатися вперед і максимально користуватися логікою. Люди в цей період виявлять красномовство, будь-які переговори закінчуватимуться швидко, а результат влаштує обидві сторони.

Ще один значний астрологічний аспект – це Молодий місяць 14 жовтня, який теж проходитиме в сузір’ї Терезів. Нічний світило змусить креативити, підстьобне творчий потенціал і допоможе знайти нові джерела доходів.

Овен

Людям цього сузір’я важливо до 15 жовтня завершити усі старі проекти. Причому налаштуватися на робочий лад їм заважатиме кохання, яке звалиться як сніг на голову. Намагайтеся, незважаючи ні на що, мислити раціонально. І в жодному разі не заводіть службових романів.

Терези

Представники знака повинні набратися терпіння і не переживати через дрібниці, яких виявиться достатньо. Не поспішайте, тоді зможете розібратися з усіма завданнями на роботі і навіть справите позитивне враження на керівництво.

Близнюки

Поки Меркурій зміцнює свої позиції на небі, Близнюки заручаться підтримкою у сфері кар’єри. Люди цього знака починається період, коли можна обрости покровителями і з допомогою їх допомоги збільшити свій доход.

Рак

А ось Ракам активність Меркурія тільки завадить досягти поставленої мети. Для людей цього знака стомлюються довгі переговори, а також метушня на роботі. Найкраще присвятити час саморозвитку та побудові планів, до реалізації яких можна буде розпочати з 16 жовтня.

Лев

Левам потрібно знайти баланс між самовпевненістю та зайвою скромністю. Люди цього знака зараз переживають турбулентність практично у всіх сферах життя. Їм здається, що вони самотні й не мають справжніх друзів. Ця поведінка трохи нетипова для Лева. Потрібно мислити позитивно та не звертати уваги на заздрісників.

Діва

Діви мають очікувати на покращення своєї фінансової ситуації на початку жовтня. Можливо, зараз добрий час для планування та управління своїми фінансами. Розберіться з боргами, розплануйте бюджет на наступний місяць та не беріть нових кредитів. Якщо сума позики дуже велика, сплатіть хоча б частину.

Терези

Ось кого можна назвати істинними щасливчиками на початку другого осіннього місяця, то це Терезів. Люди цього знака зможуть вирішити усі свої проблеми та закласти фундамент для безбідного майбутнього. Постарайтеся викластися на максимум у кожному питанні, тільки так ви отримаєте повну підтримку Меркурія.

Скорпіон

Для представників сузір’я робота з 1 по 15 жовтня буде тягарем. Захочеться думати тільки про кохання та другу половинку. Насолоджуйтесь ніжністю та романтичними зустрічами. Самотні представники знаку можуть пустити в хід всю свою чарівність та завести нові знайомства. Розслаблюйтесь, ви це заслужили!

Стрілець

А ось Стрільці мають насамперед думати про себе. Причому егоїзм може виражатися як і у дрібних капризах, так і у потуранні ліні. Не забудьте звернути увагу на здоров’я. А також з 1 по 15 жовтня – чудовий період, щоб записатися в салон краси або зайнятися харчуванням. У роботі все так стабільно добре, що навіть нудно.

Козеріг

Жовтень зустрічає стабільністю Козерогів. Люди цього знака з 1 по 15 число не досягають грандіозних перемог у кар’єрі, але й доган від начальника не отримають. Постарайтеся розподілити час так, щоб приділити увагу не лише колегам, а й друзям. Загалом подумайте, коли востаннє ви відпочивали.

Водолій

У спілкуванні з родичами та друзями потребуватимуть і Водолії. Люди цього знаку зловлять мінорний настрій, який не підкріплять проблемами. Можливо, ви перший із усього гороскопу, хто відчув на собі осінню нудьгу. Не натворіть дурниць, не влазіть у конфлікти і не генеруйте їх самі.

Риби

Коли людьми починає керувати логіка, Риби обростають проблемами. Люди цього знака звикли діяти інтуїтивно, а коли це почуття перебуває в «сплячому режимі», представники сузір’я спочатку роблять, а потім думають. Не призначайте важливих справ з 1 по 15 жовтня, не піддавайтесь імпульсивному мисленню, більше розслаблюйтесь. Якщо не знаєте, як вчинити, запитуйте поради.

You cannot copy content of this page