Гороскоп з 1 по 5 березня: кого чекають гроші, удача і кохання

ОВЕН

Доброзичливість і дипломатичність допоможуть залучити на свій бік нових людей. Одyf із них може стати хорошим наставником, який сприятиме вашому подальшому професійному розвитку.

Зараз вам буде легко завести нові знайомства, і не виключено, що у вас закрутиться таємний роман. Приділяйте більше часу і уваги своїй зовнішності. Оновіть гардероб, змініть зачіску.

ТЕЛЕЦЬ

Можливо, вам доведеться змінити своє звичайне середовище. Можливо, ви вирішите змінити професію або навчання, можливо, навіть вирішите переїхати в іншу країну.

Цілком можливо, що саме зараз ви отримаєте спокусливу пропозицію, яка спонукатиме вас змінити роботу або розширити свої професійні цілі.

Нові зв’язки, які ви заведете, допоможуть вам просунутися по кар’єрних сходах. Отримана інформація буде цінною.

БЛИЗНЮКИ

Багато хто з вас захоче вирушити в більш тривалу закордонну подорож. Деякі можуть налагодити ділові стосунки з іноземцями – це дозволить зробити ще один крок у кар’єрі або вивести бізнес на новий рівень.

Ті, хто не має вищої освіти, вирішать вчитися, можливо, навіть отримати другу. Найбільший інтерес представлять філософія, історія та культура інших країн, іноземні мови.

РАК

Вам буде легко спілкуватися навіть з людьми, яких ви давно не бачили. Можуть бути вирішені питання, пов’язані з різними фінансами.

Позичені гроші, вкладені у ваш бізнес, допоможуть у його розвитку і згодом принесуть чималий прибуток. Питання, пов’язані із загальними фінансами, сплатою податків або спадщиною, можуть викликати занепокоєння. Банківські операції в цей період можуть бути успішними.

ЛЕВ

Ви зможете висунути багато конструктивних ідей, які будуть помічені керівництвом і позитивно вплинуть на вашу кар’єру. Найголовніше, не соромтеся надсилати свої ідеї. Ви можете знайти інноваційний спосіб ведення свого бізнесу.

На роботі доведеться звернутися за допомогою до чоловіка. У самотніх є можливість заводити романтичні знайомства в поїздках.

ДІВА

Ті, хто в пошуках роботи можуть отримати позитивну відповідь. Подолавши сором’язливість, ви легко будете спілкуватися навіть з керівництвом. Ваші думки можуть стати парадоксальними, а плани можуть змінитися в останній момент.

У служінні можна досягти багато чого. Хтось із вас – отримати адміністративні посади та побудувати політичну кар’єру. Комусь вдасться отримати громадянство іншої країни.

ТЕРЕЗИ

Ваші діти потребуватимуть особливої ​​уваги – у них можуть виникнути проблеми, і вам доведеться допомогти їм їх вирішити. Ви можете раптово змінити свої плани: відправитися в подорож або, навпаки, відмовитися від поїздки заради зустрічі з коханою людиною.

Хтось буде проводити багато часу з дітьми, а хтось навіть виграє чималу суму грошей в азартній грі.

СКОРПІОН

Можливо, вам доведеться раптово змінити свої плани, щоб зайнятися справжньою справою. Вам захочеться приділяти більше часу собі. Можливо, тепер ви дізнаєтеся трохи більше про свій родовід або вам буде цікаво самостійно побудувати генеалогічне дерево.

Вам може знадобитися пошук важливих документів, пошук архівних документів про ваших батьків, дідусів і бабусь, їх місце проживання та шлюбу.

СТРІЛЕЦЬ

Вам доведеться заповнити важливі документи або іншим чином надати інформацію про свій статус і обов’язки. Кожен помітить, що ви демонструєте особливу тверезість розуму і ясність суджень.

Ви можете долучитися до справи, яку веде друг або близький родич, дати багато корисних порад. Тим, хто починає власну справу, варто скористатися нагодою – сприятливий час для нових занять.

КОЗЕРІГ

Ви будете процвітати, поки ваше прагнення до особистої свободи не виходить за межі здорового глузду. Ви зможете поліпшити своє фінансове становище або хоча б зробити щось, що покращить ваш добробут.

Інвестиції принесуть прибуток, можна зробити велику покупку. Працьовитість і вміння досягати поставлених цілей допоможе не тільки підвищити самооцінку, але і заслужити повагу оточуючих або керівництва.

ВОДОЛІЙ

Ви станете сміливішими і рішучішими – як і повинно бути. Зараз саме час, коли потрібно не тільки згадати про себе, але й показати іншим усе, на що ти здатний. Ваші інтереси в цей період понад усе, як би егоїстично це не звучало.

Не соромтеся вимагати більшої винагороди, а щоб мати докази, ви повинні працювати з максимальною ефективністю.

РИБА

Можливо, вам доведеться вести сімейні справи, займатися ремонтом, ремонтом побутової техніки та іншими побутовими питаннями. Зараз вдалий час для вирішення питань, пов’язаних з вищою освітою та укладення контрактів з іноземними компаніями.

Проводьте більше часу наодинці, шукаючи та опрацьовуючи потрібну інформацію. Можливо, ви знайдете час відпочити від активних занять.

You cannot copy content of this page