Гороскоп з 11 по 31 серпня для всіх знаків зодіаку: настає кармічний період вирішення проблем

Хто ж із представників зодіакального кола зможе впоратися з грудкою наростаючих неприємностей?

Ретроградна Венера збільшує свій руйнівний вплив на знаки зодіаку. Сонце входить у небезпечну конфронтацію з Юпітером, відчуваючи людську міцність.

Різні представники зодіакального кола відчувають тривожність і бажання якнайшвидше розквитатися з проблемами. Але поспіх лише посилить ситуацію. Необхідно берегти фінанси, відкласти важливі зустрічі, критичніше ставитися до своїх дій і поблажливіше до другої половинки.

Людям треба взяти перепочинок і перезавантажити свідомість, тільки так вони зможуть вийти сухими із води під час тривожної активності небесних тіл. До чого готуватись різним знакам зодіаку, читайте у прогнозі.

Овен

У людей цього знаку намічається багато дружніх зустрічей, спілкування з колегами по роботі та різноманітних особистих тем. Овнам дуже важливо стежити за тим, що вони кажуть. Не варто обманювати чи наклепувати. Із приємного: ви отримаєте невеликий подарунок від Всесвіту – вам повернуть старий обов’язок або ви отримаєте давно обіцяну премію.

Телець

Представники сузір’я не повинні чекати погіршення фінансового стану, але й витрачати гроші на нісенітницю не варто. Останній пункт надаватиметься насилу, оскільки Тельці будуть вкрай активними в цей період. Намагайтеся якщо й витрачати гроші, то не влазити в кредити. Здоров’я може погіршитися 18 серпня, всьому виною небезпечна активність Місяця, несприятлива до вашого знаку.

Близнюки

Люди цього знака нарешті дозволять собі трохи розслабитись. Близнюки максимально спокійно почуватимуться на роботі, ніби готуючись до вирішального ривку. Це найправильніше ставлення до своєї праці, оскільки лише наприкінці серпня у них з’явиться шанс по-справжньому заявити про себе — і його пропустити ніяк не можна.

Рак

Раки відчують величезну підтримку вищих сил. У період з 11 по 31 серпня у лпредставників цього знака вирішуватимуться проблеми, оточуючі з легкістю підуть на контакт і виконають будь-яке ваше прохання. Люди цього знака можуть використовувати цей привілей, але перекладати на інших відповідальність все ж таки не варто.

Лев

Люди цього знака відчують невеликий занепад сил, але не треба турбуватися. Це щорічна перебудова, коли Сонце перебуває у вашій свідомості. Скоро настане активний час, коли вам підвладні будь-які процеси в кар’єрі. Ви почнете активніше використовувати свій дар переконання та зможете повести за собою людей, відкриваючи нові горизонти. Це буде дуже скоро, а в цей період відпочиньте та починайте будувати плани, до активних дій не переходьте.

Діва

У Дів починається гарний період, коли всі справи підуть у гору. Люди цього знаку будуть успішними у всіх починаннях і зможуть закласти добрий фундамент для безбідного майбутнього. Здоров’я представників цього знаку також не підведе. Діви будуть сповнені сил і готові до підкорення будь-якої складної ситуації. Також намічаються позитивні зміни в особистому житті, Діви позбавляться ситуацій, які могли призвести до розриву з другою половинкою, а вільні представники сузір’я познайомляться з цікавою людиною.

Терези

Люди цього знака виявляться, як то кажуть, на коні. Терези будуть привабливими для протилежної статі і тому зможуть отримати кілька бонусів: у кар’єрі, фінансах та в особистих відносинах. Ретроградна Венера найсильніше вплине на цей знак, поставивши їх у центр загальної уваги. Що стосується здоров’я, то тут теж нема про що турбуватися. До речі, період із 15 по 25 серпня буде сприятливим для будь-яких косметичних процедур.

Скорпіон

Ось кому точно не варто сидіти на одному місці, так це Скорпіонам. Для них період буде вдалим лише в тому випадку, якщо вони вирушать у подорож чи відрядження. При цьому для покращення особистого життя потрібно відвідати якнайбільше дружніх заходів, а от на кар’єрі позитивно позначаться конференції, переговори чи навчання для підвищення кваліфікації. Не турбуйтеся щодо фінансів та здоров’я, і того й іншого буде надміру.

Стрілець

Люди цього знака будуть зайняті своїм здоров’ям та зовнішнім виглядом. Зараз ідеальний час, щоб приділити цим важливим аспектам увагу. Незабаром ви будете нарозхват, а значить, полежати з маскою на обличчі ввечері стане розкішшю. Однак хочеться відзначити, що будь-які інвестиції в себе (косметолог, фітнес-зал, навчання) окупляться потрійним розміром. Щоправда, із 16 серпня Стрільці можуть відчути втому. Прислухайтеся до себе: тільки ваша підсвідомість знає, як краще перезавантажитись.

Козеріг

У представників даного знака починається кармічний період. Вони отримають рівно стільки, скільки заслужили. Відповідно успішніше і радісніше проведуть час ті Козероги, які наполегливо працювали протягом кількох місяців. До речі, вони зможуть закінчити якийсь довгограючий проект, у перспективність якого перестали вірити. А ось ті, хто дозволив собі розслабитися та відволіктися від робочих процесів, будуть перебувати на межі зриву. Вихід є — спокійніше ставитись до проблем і більше відпочивати.

Водолій

Здоров’я буде стабільним, неприємних сюрпризів не передбачається. А ложка дьогтю полягає в тому, що зараз вирішити проблеми на роботі і в особистому житті не вийде. Прийдеться вибирати, і без драми не обійдеться. Ті Водолії, які займаються викладацькою діяльністю або самі проходять навчання, найменше постраждають від витівок Венери та Меркурія.

Риби

Не знаємо, як так вийшло, але Рибам буде набагато приємніше перебувати на роботі, ніж удома. Потрібно максимально використовувати напад трудоголізму і завершити давно розпочаті проекти, а також нарешті вирішите питання зі звітністю. Можете кілька разів заглянути до начальника, щоб він оцінив ваше прагнення до роботи. А ось із другою половинкою доведеться розмовляти на підвищених тонах. На жаль, інакше вас просто не почують. У вільних Риб з 11 по 31 серпня буде багато зустрічей, тільки належного результату вони не принесуть.

You cannot copy content of this page