Гороскоп з 15 по 20 березня

ОВЕН

Ви будете змушені щось приховувати або дізнаєтеся таємницю, яка обтяжить вас і змусить відчути відповідальність.

Якщо ви вчитеся, то навряд чи зможете продемонструвати відмінні результати: вони будуть трохи гірше, ніж ви очікуєте.

У самотніх буде багато можливостей покращити особисте життя. Не турбуйтеся про гроші – ваші доходи можуть навіть трохи зрости.

ТЕЛЕЦЬ

Потрібно розраховувати не тільки на власні сили, а озирнутися навколо і подумати, до кого можна звернутися за допомогою і хто може вас підтримати.

Можливо, ви захочете стати волонтером, заснувати спільне підприємство чи розширити вже існуюче, об’єднатися з бізнесом одного зі своїх друзів чи ділових партнерів.

Ви будете веселими, дотепними співрозмовниками, не дасте собі нудьгувати.

БЛИЗНЮКИ

Ви будете активно займатися кар’єрою. Ви можете отримати привабливу пропозицію, яка спонукатиме вас змінити роботу.

Або ви вирішуєте зробити це самі, щоб розширити свої професійні перспективи, отримати вищу зарплату.

Вас чекають проблеми в родині, вам доведеться почути щось неприємне від своєї другої половинки, дізнатися небажані новини. Не варто приймати занадто близько до серця.

РАК

Можливо, вам доведеться відправитися у відрядження, швидше за все за кордон по роботі.

Взагалі для вас зараз будуть дуже важливі всілякі відносини з іноземними державами.

Ви можете отримати привабливу пропозицію, яка спонукатиме вас змінити роботу.

Ви будете більше зацікавлені у своєму професійному розвитку, ніж у побудові особистого життя.

Шлюб, укладений в цей період, обіцяє бути вдалим у всіх відносинах.

ЛЕВ

Деякі з вас будуть активно брати участь у справах, пов’язаних з отриманням спадщини. Ви можете отримати хороший прибуток.

Щоб перевірити свої сили і можливості, вам захочеться зайнятися екстремальними видами спорту або зайнятися складною діяльністю – влаштуватися пожежником, поїхати в зону бойових дій.

Незважаючи на всі досягнення, ви все одно будете незадоволені життям, яке не дозволить вам розслабитися.

ДІВА

Ви будете більш активно брати участь не в роботі, а в сімейному житті. Ви охоче будете брати участь у заходах і заводити нові контакти.

Ви можете стати більш критичними, вам буде важче дотримуватися правил ввічливості та приховати від співрозмовника те, що ви насправді думаєте.

Або ви опинитеся в таких умовах, коли будете змушені висловлювати партнеру свою думку, причому в максимально неупередженій формі.

ТЕРЕЗИ

Доведеться подбати про своє здоров’я, боротися зі стресом на роботі та вдома. Постарайтеся спростити справи і простір, посилити спілкування.

Навіть з тими людьми, яких ви давно не бачили або майже забули. Крім того, ви можете втручатися в розмову оточуючих, особливо якщо вас цікавить обговорювана тема.

Пропонуємо висловити свою думку та запропонувати свої рішення.

СКОРПІОН

У цей час є ризик потрапити в небезпечну ситуацію. Можливо, вам доведеться самостійно вийти з кризи, особливо це стосується чоловіків.

Можливі конфлікти з жінками і діловими партнерами. Можуть зрости витрати, виникнути неприємні ситуації з колекторами, податковими органами, контролюючими організаціями.

Не рекомендується давати гроші в борг і позичати. З постійним партнером можливі сумніви і хвилювання.

СТРІЛЕЦЬ

Ви даремно витратите гроші: займаючись спортом, ви захочете купити найдорожчий інвентар або найкращий спортивний одяг, вас залучать лише дорогі спортивні клуби.

Ви будете готові до співпраці з людьми, що сприятиме партнерству як у бізнесі, так і в особистому житті.

Ви можете досягти успіху, якщо будете дипломатичні і шукатимете компроміс.

КОЗЕРІГ

Особисте життя буде найважливішим. Ви будете щасливі, що у вашому житті є близькі люди.

Зараз дуже важливо, щоб ти відчував себе потрібним. Ви станете більш чутливими і ніжними, якщо будете більше часу проводити з коханою людиною.

Сприятливий час для заручин і одруження. Якщо ви будете вкрай незалежні, ваші плани можуть несподівано змінитися – не покладайтеся на удачу.

ВОДА

Ви отримаєте турботу та підтримку. Ще краще, якщо виявиться, що це не хтось інший, а ваша друга половинка, людина, якій ви можете повністю довіряти.

Прибуток може принести літературна діяльність, ведення блогів, журналістика та переклади з іноземних мов.

Будь-яка посередницька діяльність також буде успішною. Ваша наполеглива праця не пропаде даремно і врешті-решт буде гідно винагороджена.

РИБА

Зірки вам не допоможуть, якщо ви все ще мислите абстрактними категоріями, дивитеся в недосяжні дали.

Цей час сприятливий для великого бізнесу, спільних операцій з іноземними партнерами, релігійної та пропагандистської діяльності.

Пригоди та розширення кругозору зроблять вас щасливішими. Чоловіки будуть схильні надмірно реагувати на багато речей і приймати необдумані рішення.

You cannot copy content of this page