Гороскоп з 15 по 30 вересня: Близнюкам збільшення доходів, а Левам здійснення мрії

Овен

У середині місяця вас відвідають новаторські ідеї, зірки радять покладатися тільки на власні ресурси. До кінця вересня зусилля принесуть свої плоди. Партнер сприятиме встановленню корисних контактів.

Телець

Ви будете активно залучені до того, що відбувається, у другі два тижні вересня вітаються подорожі. З робітничими справами рекомендується почати розбиратися не раніше середини місяця. В особистому житті Тельці зможуть поринути у казку.

Близнюки

Близнюки увійдуть в другу половину місяця мудрими та одухотвореними. Спонтанність та дитинство відійдуть на другий план. Громадська діяльність активізується в кінці місяця. Джерела доходу збільшаться.

Рак

Другу половину вересня ви зустрінете роздумами про світобудову і зможете видати воістину грандіозні витвори. Робоча ситуація наповниться енергією. Вільним Ракам варто придивитися до свого оточення.

Лев

Кінець вересня надасть Левам шанс заробити чи накопичити на їхню мрію. Дорогі подарунки або гарні зізнання у коханні сприяють чудовому настрою. Самопочуття обіцяє бути бадьорим, настрій – бойовим.

Діва

Плавний захід у другу частину місяця забезпечить вас умиротворенням. Зірки рекомендують залишити минуле позаду та почати писати новий розділ уже з середини вересня. Відносини з дорогою людиною будуть темпераментними.

Терези

Для внесення ясності у відносини з партнером зірки радять виявити характер та поговорити з ним. Якщо ви збережете самовладання, складнощів не очікується. Друга половина місяця вподобає кар’єристам.

Скорпіон

Більшість робочих питань Скорпіони зможуть довірити надійним товаришам і залишаться задоволеними результатами. Збережеться міцна спілка з партнером. Зірки рекомендують не боятися навантажень, здоров’я не підведе.

Стрілець

У вересні ви обов’язково повірите у диво. Ненавмисна зустріч може стати точкою відліку на шляху до підкорення вершин. Завдяки підтримці друзів з’явиться можливість проявити себе на професійній ниві.

Козеріг

Вам захочеться торкнутися піднесеного, зросте інтерес до мистецтва. А думка Козерогів може змінитися у бік прийняття та розуміння. У другій половині вересня очікується сплеск активності у фінансових справах.

Водолій

Зірки попереджають, що зараз не варто задирати планку високо. Вірним рішенням стане поступове вдосконалення у майстерності. Але не забувайте і про рідних людей. В особистому житті Водоліїв накриє хвилею пристрасті.

Риби

Найбільшу радість у вересні ви отримаєте від спілкування із близькими. Готовність долати труднощі увінчається успіхом ближче з середини місяця. Зірки поспішають порадувати – на вашому шляху практично відсутня конкуренція.

You cannot copy content of this page