Гороскоп з 16 березня по 10 квітня: поки Венера буде в Тельці, нас чекають колосальні зміни

Овен

Овнам необхідно навчитися цінувати те, що вони вже мають. Цим людям категорично заборонено бути ненаситними в цей період, оскільки жадібність і прагнення бути кращими будь-що-будь йдуть урозріз з добротою і людяністю.

Венера любить, коли люди не бояться бути рівними. Зарозумілість Овнів може їм дуже дорого коштувати у цей сприятливий період.

Потрібно відмовитися від нього якнайшвидше, щоб зберегти привабливість.

Телець

Тельцям варто сфокусуватися на сфері грошей, але не забувати і про сімейне життя, батьків, дітей та другу половинку.

У цей період Венера допоможе перетворити свій будинок, а також підкаже найкращі сценарії розвитку справ у роботі.

Тельцям для підтримки активності в цей час варто займатися найприємнішими та найулюбленішими справами. Це підвищити їхню впевненість, а значить і харизму.

Близнюки

Близнюкам у період з 16 березня по 10 квітня краще якомога рідше перебувати на самоті. Це має допомогти їм підтримати свою енергетику та посилити чакри.

Спілкування з людьми у ці три з невеликим тижні матиме першорядну важливість для щастя. Зберегти та примножити привабливо Близнюкам допоможе вміння зберігати чужі таємниці.

Люди даного Знаку знають дуже багато секретів оточуючих людей, тож не варто нікому про них розповідати.

Рак

Ракам можна сміливо ставити собі нові цілі, загадувати нові бажання, формувати нові мрії. Це дуже благотворно позначиться абсолютно на всіх сферах їхнього життя та вдачі у справах, коханні.

Друга половина березня і перша декада квітня — найсприятливіший час на рік. Ракам залишається лише правильно розпорядитись цим часом.

Астрологи не кажуть, що потрібно робити, але точно знають, що бездіяльність буде дуже грубою помилкою.

Лев

У Лева з’явиться купа нової мотивації, але, на жаль, вона приходитиме і йтиме хвилями.

Доведеться підлаштуватися під цей ритм, щоб виходити із зони комфорту вчасно, починаючи діяти максимально активно, або, навпаки, йти в тінь, роблячи перепочинок.

Сімейним Левам везтиме набагато більше, ніж одинакам, але навіть тим. Хто не має зараз другої половинки, вдасться зірвати куш. Головне – йти вперед.

Діва

Дівам у цей час потрібно обов’язково знайти можливість для взяття невеликого перепочинку.

Можна вийти у нетривалу відпустку або знизити робочі навантаження, щоб більше часу присвячувати своїм улюбленим справам та проектам.

Чим більше Діви займатимуться чимось приємним, тим більше в них з’явиться мотивації.

Вони більше любитимуть життя і насолоджуватимуться кожним моментом, а це зробить їх набагато привабливішим в очах оточуючих.

Терези

Терезам варто займатися частіше своїми прямими обов’язками, оскільки в період сильної Венери буде набагато більше сил і енергії на виконання будь-яких завдань.

Можна також зайнятися шопінгом, щоб оновити гардероб та домашню атмосферу.

Це має сильно підвищити настрій Терезів і зробити їх більш привабливими для протилежної статі. Поки Венера сильна, важливо мати лише п’ять із плюсом.

Скорпіон

Людям даного знаку Венера допоможе втілити в життя давні плани. Чим швидше вони стануть дійсністю, тим швидше Скорпіони зможуть здобути віру в себе і в краще майбутнє.

Зараз у пріоритеті немає любовної чи фінансової сфери. Для того, щоб підштовхнути Венеру до допомоги, важливо займатися всім потроху.

Підтримка планети буде цілковитою та універсальною, тому для досягнення щастя краще бути активнішим.

Стрілець

Стрільцям для підвищення привабливості варто використовувати у своєму образі більше водяних відтінків, незважаючи на те, що ці люди є представниками стихії вогню.

Венера обов’язково зверне на них увагу, якщо вони носитимуть синій, блакитний, бірюзовий одяг.

Фраза «хочеш зробити все добре – зроби це сам» буде не найактуальнішою у період з 16 березня по 10 квітня. Венера любить командну роботу.

Козеріг

Козероги люблять тишу і спокій, але в ці три з лишком тижні не можна потопати у справах та роботі, забуваючи про сім’ю та друзів.

Стати привабливішими Козерогам допоможе банальне спілкування. Ці люди вбиратимуть любов оточуючих, підвищуючи свою харизму.

Венера буде на боці представників цього знаку, але тільки якщо вони не змінюватимуть плани в останню секунду.

Водолій

Водоліям «приручити» та підбити на підтримку Венеру допоможе підтримання правильного режиму дня.

Якщо Водолії лягатимуть спати і вставатимуть одночасно, їх енергетичний запас підвищиться в рази.

Астрологи радять не шкодувати часу та сил на спорт, правильне харчування та спілкування з приємними людьми.

Все це піде їм на користь. Також важливо позбавлятися шкідливих звичок.

Риби

Рибам підняти собі настрій допоможуть подорожі особистого та ділового характеру. Стати активніше та привабливіше у ці майже чотири тижні їм допоможуть нові знайомства.

Також Венера любить у Рибах прояв скромності, тому в період її перебування в Тельці представникам даного знаку краще не розповідати нікому про свої перемоги та не хвалитися досягненнями.

You cannot copy content of this page