Гороскоп з 18 по 25 жовтня

ОВЕН

Коли діє затемнення, ви почуватиметеся, як у казці: «Наліво підеш — коня втратиш, направо — голову втратиш». Звісно, ​​не так катастрофічно, але все одно тиждень не пройде без наслідків.

Важко буде визнати свої помилки. Вам захочеться відкинути відповідальність і втекти в безпечне місце.

Варто стежити за своїм харчуванням і робити перерви на відпочинок.

ТЕЛЕЦЬ

Найбільш напруженими будуть невдалі плани. Наприклад, терміново потрібно виконати робочі завдання, а тут дитина захворіє. У моменти роздратування варто зробити те, що підніме настрій.

Тільки піклуючись про себе, ви зможете набиратися сил і крок за кроком виходити з потрясінь. Інакше охопив вас сплеск трудоголізму може штовхнути вас у безвихідне становище.

БЛИЗНЮКИ

Якщо є якісь невирішені питання, зараз саме час повернутися до них. Тепер ви отримаєте всі необхідні відповіді.

Ви прочитаєте книгу і прийдете до важливого висновку; познайомитеся з людиною, яка допоможе досягти бажаного результату; починаєш розмову – діалог піде в правильному напрямку.

Буде розуміння того, чого ви хочете від життя. Тиждень пройде без зривів і уповільнень – як серіал. Єдиною заковикою будуть сумніви, чи це дійсно можливо.

РАК

Відкривається сприятливий час для грандіозних зобов’язань: проектів, тривалого навчання, робочого партнерства. Цьому сприятиме все – правильні люди, правильні рішення.

Тільки стосунки з близькими людьми можуть стати причиною неприємностей. Оточуючі можуть не розуміти, навіщо вам реалізовувати свої амбіції з потрійною швидкістю.

Але не піддавайтеся на докори, продовжуйте послідовно йти до своїх цілей, потрібний час не буде в майбутньому.

ЛЕВ

Під час коридору затемнень вам доведеться багато думати та спілкуватися. Ви нарешті знімете рожеві окуляри.

У вашій голові будуть накопичуватися невирішені питання, з якими ви захочете звернутися до знаючої людини, вірячи, що хтось може все за вас виправити.

Щоб розплутати клубок інформації, вам потрібно ввійти в рутину і працювати, працювати, працювати.

Робота і бажання все з’ясувати дозволять краще пізнати і висловитися, публічно висловити важливе слово і просувати правильні ідеї.

ДІВА

Ви відчуєте себе генієм. Всі ідеї будуть реалізовані, якими б дивними вони не здавалися. Ви зможете рости у своїй кар’єрі, отримати перевагу в конкурентній боротьбі та отримати оцінку своїх босів.

Щоб зібрати всі лаври, важливо не забувати про своє здоров’я. Ваша імунна система може бути ослаблена.

Щоб зміцнити себе, варто ходити на масаж, балувати себе процедурами по догляду за шкірою і харчуватися здоровою їжею.

Будьте обережні при спілкуванні з людьми: вони можуть обдурити, обдурити вас на гроші.

ТЕРЕЗИ

Період насичений реформами. Вам захочеться брати участь у тренінгах особистісного зростання, приймати радикальні рішення.

Для деяких затемнення може принести кінець старих стосунків і початок нових, розпаливши почуття.

Або ви можете кинути роботу і шукати іншу сферу самореалізації. Ви демонстративно покажете, що здатні досягти всього самі.

Частину енергії можна присвятити допомозі – другу, колезі, знайомому. Варто задуматися, якщо бажання змін суперечить чиїмось запитам.

СКОРПІОН

Все, що раніше було як завжди, може розвалитися. Болісні зміни позбавлять вас мотивації для досягнення ваших цілей.

Оточуючі допоможуть зрозуміти, що все не так страшно. Це люди, які проявлять дружню турботу.

Завдяки їм усі проблеми можуть здаватися дріб’язковими. Намагайтеся не відштовхувати таких людей. Довіряйте їм. Труднощі можуть стати потужним поштовхом для зростання.

СТРІЛЕЦЬ

Вас буде мучити питання, чи помічають вас. Буде важко привернути увагу і завершити розпочату справу.

Тому темою тижня стане пошук відповідей на питання, де продовжувати вдосконалюватися, чи потрібно це і як набути впевненості в собі.

Ця підозрілість і страх невдачі можуть призвести до проблем зі здоров’ям. Працьовитим людям буде важко перебувати в цій точці невизначеності, оскільки це тимчасово призупинить нормальну діяльність. Але заспокоєння рано чи пізно прийде.

КОЗЕРІГ

У період затемнень ритм ходьби зміниться на вальс: потрібно буде сконцентруватися на внутрішньому стані, трохи байдужості. Енергії не буде достатньо для роботи на нормальній швидкості.

Тому десь доведеться відмовитися від зустрічей і спілкування, рутини, заходів. Варто переключити режим з «треба» на «хочу».

Тоді в кінці затемнень ви зможете переосмислити свій підхід до поточних проектів, завдань і бути в потрібному місці в потрібний час у листопаді.

ВОДОЛІЙ

Незважаючи на численні зустрічі, поїздки, заходи, вдасться знайти те, що зніме напругу. Підійде щось пов’язане з художньою діяльністю.

Якщо ви використовуєте свій творчий дух, вам буде легше знайти правильні слова, щоб донести свою думку до людей і не піддаватися зовнішньому тиску.

Ті ситуації, які раніше призводили до непорозумінь і злості, тепер дозволять вам дивитися на світ ширше і уникати конфліктів.

РИБА

У потрібному місці в потрібний час. Усі події ніби отримають відповіді на запитання.

Якщо останні три місяці вам доводилося жити самостійно, то тепер простір навколо вас стане опорою і дозволить переможно піднятися в будь-які життєві негаразди.

Остерігайтеся шахраїв і людей, яким ви зазвичай довіряєте: вони можуть обдурити, позбавити вас грошей і ускладнити вашу роботу.

You cannot copy content of this page