Гороскоп з 2 по 15 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку

Усі знаки зодіаку на початку місяця мають придивитися до свого досвіду минулих помилок. Але тільки в одиниць вдасться винести правильні уроки і отримати підтримку зірок.

Листопад вважається одним із наймеланхолійніших періодів осені. В астрологічному плані цей час буде сповнений кармічними смислами. У першій половині місяця ми спостерігатимемо розворот Сатурна, який покаже, чи правильно ви брали участь у тій чи іншій ситуації.

Якщо з 4 листопада ви почнете відчувати легкість, позитив, а проблеми почнуть зникати самі собою, то можна привітати: ви очистили карму і можете готуватися отримувати дари щедрої планети.

Овен

У першій половині листопада Овнам слід звернути увагу на своє здоров’я. Зараз ваша кар’єра тільки почала йти в гору, звичайно, без стресу не обійдеться, тому вже можна починати дбайливіше ставитися до свого здоров’я. Навіть якщо поки що немає видимих причин.

Телець

Люди цього знака можуть постраждати в перші дні місяця через свою ініціативу та прагнення показати всім лідерські якості. Будьте спокійнішими, не реагуйте на критику і не намагайтеся сперечатися з тими, хто впевнений у своїй правоті. Сконцентруйтеся на своїх бажаннях, складіть список дій та впевненими кроками рухайтеся до мрії.

Близнюки

Представники сузір’я просто зобов’язані цього місяця почати розвивати свій кругозір. З 1 по 15 листопада – ідеальний час для відвідування тренінгів, навчання нової професії або спроб монетизувати своє хобі. У Близнюків відкривається грошовий портал, але його необхідно підживлювати знаннями, щоб отримати більше вигоди.

Рак

Раки, зупиніться! Ви надто зациклені на кар’єрному зростанні. Зараз настав час перепочити, зайнятися здоров’ям та емоційним станом. Також настав час приділити час родичам і другій половинці: поговоріть по душах, сходіть на побачення або не відмовляйте у проханнях про допомогу.

Лев

Люди цього знака не повинні боятися самовиражатися. Зараз будь-яка ідея, яка спала вам на думку, може принести прибуток. Єдине джерело проблем у першій половині листопада – це колеги. Не варто сперечатися з ними, намагатися вивести когось на чисту воду і не нав’язувати свою думку. Будьте обережні, і тоді лихо обійде стороною.

Діва

Дівам не завадить у листопаді з подвоєною силою зайнятися спортом. По-перше, у вас є можливість перетворитись зовні. По-друге, фізична активність завжди мотивує Дів досягнення хороших результатів у роботі. Також Діви повинні бути готові взяти на себе відповідальність якраз перед розворотом Сатурна – з 3 по 5 листопада.

Терези

Виклик кинуть і Терезам. Хтось підштовхуватиме цей знак стрибнути вище голови. У цій ситуації є як позитивні, тка і негативні моменти. Терези можуть пробити фінансову стелю, але й ризик професійного вигоряння теж високий. Вихід є: знайти баланс між роботою та відпочинком та не забувати витрачати час на приємне спілкування з друзями.

Скорпіон

Людям цього знака не можна зображати благодійника у листопаді. Краще взагалі пропустіть прохання про допомогу повз вуха. Все, за що б ви не взялися в перші дні тижня листопада, буде складно. В результаті самі постраждаєте від своєї ініціативності. Щодо фінансів, то з 1 по 15 листопада притримайте гроші: покупки в цей період вас не потішать.

Стрілець

Стрільців чекає місяць пригод та романтичних зустрічей. Причому на вершині задоволення опиняться як вільні люди цього знака, так і ті, хто вже пов’язаний шлюбом. Стрільці мають відкласти справи на потім, а час із 1 по 15 листопада присвятити лише партнеру. Якщо немає постійного, то зірки благословили вас на недовгий, але яскравий роман.

Козеріг

Представникам сузір’я слід бути обережними з діловими партнерами. На початку листопада хтось захоче нажитися на вашій неуважності. Якщо є така можливість, то краще відмовтеся від підписання важливих документів та операцій із грошима хоч би до 10 листопада.

Водолій

Водолії мають бути відкриті експериментам. Тільки нестандартний підхід до будь-якого процесу допоможе досягти результату, на який ви розраховуєте. Але не потрібно мати ілюзій: вразити боса і вирватися в лідери на роботі вам не вдасться. Доведеться задовольнятися стійким становищем, де ви вже зарекомендували себе.

Риби

Рибам потрібно уникати фінансових інвестицій і взагалі менше витрачати гроші з 1 по 15 листопада. Пориньте в творчість і сконцентруйтеся на чесному заробітку. Так, процес вийде не швидким, проте результат виявиться стабільним. До речі, вже зараз починайте планувати свої новорічні свята та накопичувати гроші на реалізацію задуманого.

You cannot copy content of this page