Гороскоп з 2 по 5 жовтня: чого очікувати від зірок та планет

ОВЕН Працює

Важливими будуть справи, пов’язані зі зміцненням фінансового становища і використанням ресурсів. Підвищена інтуїція, усвідомленість і ваші внутрішні бажання з’єднаються, повсякденне життя стане набагато позитивнішим.

Є сенс приділити увагу самопізнанню. Тиждень ідеальний для самовдосконалення – як фізичного, морального, так і інтелектуального.

Повний місяць у вашому знаку відкрив для вас багато нових можливостей! Всесвіт налаштований до вас, особливо в особистих справах.

ТЕЛЕЦЬ Ризикує

Зараз сприятливий час для побудови далекосяжних планів і початку довгострокових проектів.  Проведіть тиждень максимально активно, не втрачаючи всіх відкритих перед вами можливостей.

Єдине обмеження — уникати авантюр і азартних ігор, бути обережним і гранично обережним у фінансових питаннях.

Ваші починання і несподівані вчинки будуть успішними, якщо ви залучите для досягнення мети свої творчі здібності, акторський азарт.

БЛИЗНЮКИ Глибоко аналізують

Для підкорення нових вершин не вистачить енергії і сил. Зосередьтеся на виправленні помилок минулого, ретельній підготовці до подальших дій і справах дому, сім’ї, нерухомості.

Будуть можливості нарешті зустріти свою другу половинку. В кінці тижня навіть найбільш скептично налаштованих охопить незрозуміла радість, а гарний настрій і позитив привернуть увагу оточуючих, особливо представників протилежної статі.

РАК Спілкуйтесь більше

Тиждень насичений подіями, переважно позитивними. Треба лише з подвійною силою скористатися всіма можливостями, які перед тобою відкриваються.  Планети допоможуть вам максимально розвинути розумові та творчі здібності, дадуть можливість їх реалізувати.

Хороші перспективи пов’язані з умінням догодити колективам, групам людей, висловитися в загальних дискусіях. Тут вистачить ідей і авторитету. Можливі труднощі в заробітку і витрачанні грошей.

ЛЕВ Заспокойся!

Слідкуйте за своїми почуттями: вони можуть бути шкідливими, особливо якщо ви демонструєте їх у своїй професії, бізнесі та життєвих цілях. Контроль над емоціями покращив би можливості, пов’язані зі зміцненням матеріального становища та використанням ресурсів на практиці.

Хвиля бадьорості, підвищення концентрації сприятимуть виконанню багатозадачності, професійних завдань. Ваша харизма і красномовство допоможуть вам вирішити як побутові, так і робочі проблеми.

ДІВА активність

Планети допоможуть розкрити глибоко приховані таланти, але будуть терзати ваш розум протиріччями і сумнівами у власних силах.

Направте свої інтелектуальні сили, розум і аналітичні здібності на спілкування з громадськістю, владою, іноземцями та представниками освіти: це має хороші перспективи.

Але стережіться непомітних ворогів. Прагнення до комфорту посилиться, тому ви почнете створювати затишок як вдома, так і на робочому місці.

ТЕРЕЗИ Реструктуризація.

Повний місяць буде дратувати нерви і посилювати імпульсивність. Є схильність робити необдумані вчинки і говорити необдумані слова, щоб через хвилину пошкодувати про поспіх виправити ситуацію.

Не варто починати нові справи, тому що зараз вони можуть бути дорогими як фінансово, морально, так і психологічно. Відносини з колективами можуть бути напруженими. Варто обмежити своє коло спілкування до мінімуму.

СКОРПІОН Не один.

Відносини з партнерами залишаються дуже важливими та перспективними. Використовуйте сприятливу можливість для нових знайомств, спілкування з потенційними спонсорами та однодумцями.

Ви не можете перемогти поодинці. Повний місяць зарядив вас силою і бажанням реалізувати свій потенціал. Його можна перервати лише неконтрольованим метанням з одного боку в інший, яке не дозволить завершити все розпочате раніше. Допоможе зберігати холоднокровність, слідувати плану та зосереджуватися.

СТРІЛЕЦЬ Важко працювати.

Це дуже продуктивний час: ваша помітність висока, авторитет серед колег безумовний, а море ідей просто вирує. Ви можете впевнено йти до своїх життєвих цілей. Обставини змушують вас приймати безкомпромісні рішення і говорити правду всім – не тільки близьким, а й людям, пов’язаним з професійною діяльністю.

Зірки радять бути ніжнішими та уважнішими до оточуючих. Від цього буде залежати ваше фінансове благополуччя найближчим часом.

КОЗЕРІГ Натхнення

Не лякайте успіх занадто гарячими почуттями, які можуть призвести до критичних ситуацій не тільки у відносинах з партнерами, але і в матеріальних питаннях. А тому удачі з вами, ризиковані справи підуть краще звичайного, а оточуючі прислухаються до ваших слів.

Ви нарешті наберетеся сил перед новим захоплюючим періодом. Тиждень також чудовий для початку нового етапу як в особистому, так і в професійному житті.

ВОДОЛІЙ Зміни

Впевненість у собі стане незалежністю, а нерішучість – умінням тверезо оцінювати ситуацію і робити виважені дії. Тиждень варто провести в активному спілкуванні. Ви станете більш тактовним і ввічливим, спілкування стане більш вільним і плідним, навіть сторони, які не примиряться, зможуть домовитися і знайти прийнятний компроміс.

Час сприятливий для романтики. Будьте уважні до партнерів, уникайте емоційних нападок у стосунках з ними, особливо якщо це члени сім’ї.

РИБИ різноманітність

Венера сприяє тим, хто шукає другу половинку або бажає налагодити відносини з нинішнім партнером і досягти гармонії в сім’ї. Якщо в особистому житті все гаразд, можна використати цей час для пошуку співпраці та просування бізнесу.

Фінансові та розумові вкладення незабаром принесуть максимальну віддачу. Ви можете укласти дуже вигідний контракт або добитися перемог в суперечках і судових конфліктах.

You cannot copy content of this page