Гороскоп з 20 по 30 вересня: на які знаки чекають пригоди, а в яких починається нове життя

Овен

Що посієш, те й пожнеш. Ваші стосунки є відображенням того, що ви вкладаєте. Ставтеся з розумінням до своїх близьких, навіть незважаючи на їх численні причуди, так ви прийдете до гармонії.

Телець

Місія Домінування Світу добре підходить вам. Але не забувайте, що ви можете бути самою непереможною версією себе, коли ви ставите турботу про себе вище за все інше. Настав час знайти невловимий баланс між роботою та особистим життям. Як ви доглядаєте свій внутрішній світ? Які заняття змушують вас почуватися бадьорими? Дозвольте зробити кілька речей, які не пов’язані з вашими цілями.

Близнюки

Приготуйтеся знайти інь та ян. Хтось, хто ідеально доповнює вас, має надприродну здатність завершувати ваші пропозиції. Знайдіть час для мозкового штурму. Дайте собі місце для експериментів. Це може стати початком чогось нового у вашій подорожі на щастя.

Рак

Час, проведений із сім’єю, піде вам на користь. Раки, постарайтеся бути милими. Відкрийте своє серце близьким і дізнаєтесь багато приємного про себе. Ваша сім’я здивує вас добротою і щедрістю, властивою тим, хто відчуває велику любов.

Лев

Нелегко звільнити некомпетентного співробітника або покликати колегу за використання неетичних методів, але у вас немає виходу. Вам доведеться бути вісником поганих новин. Коли справа доходить до ділових рішень, торкніться свого логічного боку. Леви, розуміння цього допоможе вам вимагати те, що ви дійсно заслуговуєте.

Діва

Перестаньте чіплятися за минуле. Діви, вам доведеться приємна пригода, тільки дайте їй шанс на здійснення. Все минає, але не варто ставитись до цього, як до трагедії. Завжди кінець чогось одного означає початок іншого. Зробіть крок уперед – далі вас поведе Всесвіт.

Терези

Практикуйте усвідомлений підхід до життя у всьому. Почніть з переходу на правильне харчування і закінчіть відмовою від неправильних відносин з ким би там не було. Терези, у вас приголомшливий дар навчання, не варто їм нехтувати. Беріть від людей усе, що вони можуть дати. Будь-яке знання, отримане зараз, у майбутньому дасть неймовірні плоди.

Скорпіон

Ви коли-небудь гуляли лісом темної місячної ночі або вирушали стежкою, яка не була освітлена світлом? Коли ваші очі не можуть направити вас, у вас немає вибору, окрім того, як покластися на свій внутрішній голос. Чому вчить цей етап вашого життя, важливість повної довіри до себе. Ваша інтуїція сильніша, ніж ви думаєте.

Стрілець

Якщо вам відмовили, значить на те була причина. Стрільці, не приймайте все на свій рахунок. Досить все приймати близько до серця. Знайдіть час, щоб зустрітися з дорогими для вас людьми. Зустріч за кавою благотворно вплинуть на ваш емоційний стан.

Козеріг

Зверніть увагу на сни, що повторюються, і нічні кошмари. Знаки та символи, які ви бачите, допоможуть вам зрозуміти таємничу роботу вашої підсвідомості. Чи є щось, що треба зцілити? Нехай ваша інтуїція буде вашим дороговказом. Робота з духовним тренером, регресивним терапевтом чи перекладачем снів може допомогти вам знайти відповіді, які ви шукаєте на даний момент.

Водолій

Вивчіть якість чоловіків у вашому житті. Вони змушують вас почуватися шанованими чи ви сумніваєтеся у власній силі та потенціалі? Думка мудреців: перестаньте плакати через людей, які не визнають божественність усередині. Цей етап вашого життя допомагає зрозуміти важливість того, щоб бути вашим власним стовпом сили. Пам’ятайте, що ви завжди будете надто дорогими для деяких людей. Цього ніколи не буває достатньо, щоб притупити свій блиск.

Риби

Нам усім потрібний простір час від часу. Нам усім потрібно з’ясувати, хто ми за межами наших стосунків. Риби, що ховається за маскою, яку ви одягли? Замість того, щоб відразу все відкидати, спробуйте спочатку зважити всі за і проти. Не дозволяйте страху та невпевненості в собі здолати вас.

You cannot copy content of this page