Гороскоп з 22 по 28 травня: Весь тиждень буде відрізнятися динамікою і десь навіть надлишком почуттів

Овен

Овни, на цьому тижні ви маєте високу потребу усамітнитися у власному будинку або в колі сім’ї. Набуття душевного спокою принесе взаємодію з водною стихією, з природою, музикою та мистецтвом. Це час підвищеної чутливості та сприйнятливості, які полегшать доступ до підсвідомих установок.

Телець

Зростає інтерес до людей, які можуть поділитися новою інформацією і здатні підтримати розмову на різні теми. Обговорювати щось нове, разом мріяти, ставити цілі – такий фокус вашої уваги. Це період незалежності від чужої думки.

Близнюки

Для народжених під знаком Близнюки планети сприятливо впливають на фінансову та професійну сферу. Для більш довготривалого результату потрібні раціональний підхід, чіткість та розрахунок. Підвищення самовпевненості, самооцінки – це час популярності у суспільстві та сталості у відносинах.

Рак

Для Раків зірки пропонують удачу у справах та гарні можливості для масштабних дій. Просто потрібно скористатися цими можливостями. Повірте, у свої сили та здібності, розширюйте світогляд та зону комфорту. Зарядіться енергією, відвідайте місця сили та спортивні змагання.

Лев

Для Левів це період відчуття наповненості енергією, духовності, самостійності та зрілості. Набуття раніше невідомих джерел доходу та вигідного інвестування коштів. Здатність міркувати здорово у будь-якій ситуації.

Діва

Діви, вам відкриті можливості трансформувати і оновити відносини в потрібному вам ключі як особисті, так і ділові. Час отримання допомоги та підтримки від партнерів, від друзів. Удачі у консультаційній, юридичній діяльності. Нові можливості для реалізації вашого таланту та оригінальних ідей.

Терези

У Терезів чудова пора для здійснення серйозних планів у сфері бізнесу, роботи, будівництва та ремонту, отримання бажаного результату. Впевнений рух до мети, хоч і шляхом додаткових навантажень та відповідальності.

Скорпіон

Для Скорпіонів хороші можливості відкриваються через публічні виступи, участь у міжнародних заходах та рекламних компаніях. Зустрічі з діловими партнерами та побачення призначайте в тих місцях, де ви зможете транслювати свою життєрадісний та оптимізм.

Стрілець

Контроль емоцій та внутрішнього стану цінний особливо у цей період. Це час гармонійного розподілу сімейного бюджету, інвестування в нерухомість, а також можливостей, які відкриті не лише для гармонізації свого внутрішнього стану, а й вирішення питань із власним будинком та сімейними володіннями.

Читайте також: Зможуть змінити долю: що стане головною справою Левів, Дів, Водоліїв та Раків – передбачення астрологів

Козеріг

Дорогі Козероги, вибирайте у цей період оточення людей, з якими вам легко і є теми для розмов. Обмін інформацією – це пріоритет у взаєминах, особливо у цей період. Ділових партнерів можна залучити до спільних проектів, масових заходів. Не упускайте приємні знайомства.

Водолій

Водоліям варто звернути увагу на матеріальне. Цього тижня вітається як фінансовий контроль, так і дотримання здорового порядку дня. Серйозніше поставитися до поточних справ та впорядкування свого життя. Це тиждень добрих можливостей у професійній сфері. Ви можете навіть підвищити свою заробітну плату!

Риби

Риби справляє враження впевненої та самодостатності людини. Амбіції рухають займати передові місця та бути у центрі уваги. Час яскравих самопрезентацій, участь у виставках, у святкових заходах. Легкі успіхи та швидкі перемоги – це все доступно вам цього тижня.

You cannot copy content of this page