Гороскоп з 24 по 29 січня: хтось зіштовхнеться із фінансовими проблемами, а комусь доведеться вирішувати проблеми в особистому житті

Овен – Лев – Стрілець

Цього тижня на вогненну тріаду чекають вогненні пристрасті та підйом суб’єктивних емоцій. Представники цих знаків реагуватимуть на кожне слово та дію як оголений нерв, попередила астролог. В результаті тиждень має бути не просто спірний, а майже конфліктний.

Овни будуть цілком і повністю у боротьбі і ніякі логічні докази не зупинять їх у бажанні здобути перемогу за всяку ціну.

Лев має битву на фінансовому фронті. Значних успіхів тиждень не віщує.

Стрільці, скориставшись загальною плутаниною, можуть просунутися кар’єрними сходами.

Телець – Діва – Козеріг

Земні знаки мають великі гонки на любовному фронті. Відносини змусять проявити спринтерську активність, але тікати чи наздоганяти – справа виключно суб’єктивна.

Тельці відчують, що у цій гонці їм не вистачає дихання, тож у результаті займуться своїм здоров’ям.

Діви повністю підкоряться бажанням зірок, а стукіт їхніх сердець нагадуватиме баси в любовній серенаді.

У Козерогів любовна лихоманка торкнеться навіть фінансів – втрата грошей може супроводжуватися розставанням із коханою людиною.

Близнюки – Терези – Водолій

Повітряні знаки поринуть у світ інтелекту, творчості та філософії. На них чекає політ думок, гармонія, споглядання. Фізична праця цього тижня повністю протипоказана, натомість зірки гарантують успіх та насолоду від творчості та вирішення когнітивних загадок.

У Близнюків цей тиждень буде присвячений сімейним стосункам. На них чекає активне спілкування з рідними та близькими.

Терези зіткнуться з фінансовими проблемами. Хоча складнощі будуть незначними, вирішувати їх доведеться негайно.

Водолії повністю поринуть у дивовижний світ інтелекту та думок.

Рак – Скорпіон – Риби

Для знаків водної стихії цей тиждень буде сповнений сюрпризів і несподіванок. Хоча не всі будуть приємними, слід пам’ятати, що на зміну чорній смузі приходить біла.

На Раків чекають багатообіцяючі ділові пропозиції, але не потрібно відразу на них погоджуватися. Астрологи радять ретельно прораховувати усі можливі ризики.

Скорпіонів очікує на сплеск емоцій на тлі несподіваних поворотів особистого життя. Представникам знаку краще приготуватися до змін наперед.

Рибам можна скористатися невеликою паузою у діловій активності та зайнятися власним здоров’ям. Найпростіша профілактика позбавить їх великих проблем у майбутньому.

You cannot copy content of this page