Гороскоп з 25 по 30 вересня: життя кардинально зміниться в плані кар’єри та фінансів

В усьому виною Повний місяць у знаку Овна та позитивний аспект Меркурія та Юпітера. Люди почнуть розуміти один одного з півслова, суперечки та конфлікти, які здавалися нерозв’язними, розчиняться в повітрі. Кар’єрний зліт чекає на ті знаки зодіаку, які «дружать» з Овном. А решта задовольнятиметься життям без проблем.

Овен

Перший щасливчик періоду – це Овен. Люди цього знаку зможуть ненадовго видихнути та почати пливти за течією. Їм більше не потрібно щось доводити і намагатися «зліпити» із себе краще, ніж вони здаються. Настав час просто насолоджуватися життям.

Телець

Низка приємних подій розпочнеться і у Тельця. Але всі вони будуть пов’язані із другою половинкою. Із негативного: треба звернути увагу на фінанси. Поки не трапилося непоправне, треба все ретельно розрахувати та записати бюджет на найближчі кілька тижнів.

Близнюки

На людей цього знаку чекають сюрпризи від близьких родичів. Можете не хвилюватися, всі вони будуть приємними. Самотнім представникам знака просто протипоказано залишатися вдома. З 25 по 30 вересня – найкращий час, щоб розфарбувати особисте життя у яскраві тони. Навіть якщо великого кохання не станеться, приємні спогади ще довго грітимуть душу.

Рак

Представникам сузір’я слід звернути увагу на своє здоров’я. Раки помітно втомилися, хоча ще намагаються тримати темп у нескінченній гонці за лідерство у колективі. Нині можна безболісно взяти відпустку чи просто відійти від справ. З 25 по 30 вересня – період, який підходить для роздумів та побудови планів.

Лев

А от кому точно потрібно буде проявити себе, то це Леву. Зараз не час для лінощів. Люди цього знака повинні взяти себе в руки і вразити колег своїми здібностями, адже безглуздо упускати щасливу нагоду, яку відкривають зірки.

Діва

Девіз періоду для Діви – милосердя. Люди цього знака можуть «очистити» карму, виявивши максимальну турботу про рідних та близьких. Протягом усього періоду слід думати про духовний розвиток. А ще для Дів з 25 по 30 вересня настає час, коли вони зможуть перетворитись зовні.

Терези

Людям цього знака можна порадити провести аналіз у кожній сфері життя. Терези повинні навести лад у фінансах, суттєво скоротивши витрати. А також згадайте про що ви мріяли, які ваші бажання вже стали реальністю. Ви здивуєтеся, скільки всього хорошого ви не помічаєте у метушні щоденних справ.

Скорпіон

Незалежно від того, якої ви статі, Скорпіонам необхідно налагодити зв’язки з жінками. Навчіться правильно висловлювати свої почуття, а також продумайте, з якими людьми ви можете налагодити «корисні» зв’язки. Зараз вам вкрай важливо закласти фундамент для майбутніх перемог.

Стрілець

Мабуть, єдиний знак зодіаку, який почуватиметься не дуже добре, — це Стрілець. Але проблеми виникнуть лише з фізичним нездужанням. Найголовніше, що період із 25 по 30 вересня здивує Стрільців у фінансовому плані: вони отримають суму, про яку навіть мріяти не могли.

Козеріг

Доленосний період починається біля Козерога. Людям цього знака належить брати відповідальність і вирішувати важливі завдання. Підходьте до кожної справи серйозно. Адже для вас відкрився період для кар’єрного та фінансового зростання. Все складеться максимально добре, якщо Козероги будуть цілеспрямованими та збережуть позитив у будь-якій ситуації.

Водолій

Близькі раптом захочуть шокувати Водоліїв. Ображатись на друзів та родичів не варто, зараз вони діють не зі зла. Якщо дозволите емоціям взяти гору і розірвати стосунки, то зробите помилку. Будьте обережні у подорожах, у всьому іншому доля відкриває зелене світло.

Риби

Представники сузір’я будуть сконцентровані лише на собі. Але дорікати їм не варто. Вони довгий час жили «заради інших», а тепер настав час покращити свою долю. Тільки пам’ятайте прогноз: логіка — ваш найкращий порадник.

You cannot copy content of this page