Гороскоп з 26 по 31 березня

Овен

У Овнів шанси на успіх у ці дні приблизно 50 на 50. Це не означає, що все буде дуже погано, або дуже добре. Якщо не вдасться досягти успіху у справах, то найімовірніше цей час стабільності.

У коханні ситуація розгорнеться схожим чином. Астрологи радять людям цього знаку в жодному разі не ризикувати і не намагатися стрибнути вище голови. Потрібно бути зібраними, відповідальними та готовими приймати об’єктивні рішення.

Телець

Необхідно оптимізувати робочі та інші процеси, витрачаючи час лише на те, що заслуговує на найбільшу увагу. Настав час розставити пріоритети правильно.

Лінь просто неприпустима в цей період, однак переробка і втома теж до добра не доведуть. Потрібно вміти відпочивати, особливо у несприятливі дні.

Якщо вдасться взяти вихідний 28 та 30 березня, це стане найкращим рішенням. Практики досягнення цілей будуть корисними для тих, хто твердо вирішив вирвати перемогу з лап своїх недоброзичливців та конкурентів.

Близнюки

Близнюкам терміново необхідно позбутися думок, що відштовхують удачу. У такий динамічний і непростий час, як зараз, важливо налаштовуватися на краще, інакше проблем не уникнути.

Навіть якщо вони з’являться, оптимістичний настрій прожене їх швидше, ніж вони почнуть шкодити. Астрологи зазначають, що на стику березня та квітня Близнюкам не можна потурати поганим звичкам.

Якщо людям цього Знаку хочеться, щоб у житті була тиша та гладь, доведеться виключити фактор ризику та агресії. Потрібно навчитися приймати поразки і не звинувачувати в них долю.

Рак

Ракам можна і навіть потрібно розпочати цей тиждень зі прибирання, якщо вони не встигли зробити його за вихідні. Чистота простору призведе до покращення руху потоків енергії.

Через це Раки мислитимуть краще та чистіше. Вони зможуть зрозуміти, які їх найголовніші вразливі точки, але найголовніше — вони зможуть зрозуміти, як їх перетворити на сильні сторони.

Ці дні можна описати однією простою фразою: “Не пізнаєш горя – не пізнаєш і радості”. Якщо Раки хочуть стати мудрішими, прийшовши до тріумфу у справах чи любові, доведеться пройти через певні випробування та труднощі.

Лев

Леви – типові зодіакальні люди-холерики. Їм достатньо однієї іскри, щоб розпалити пожежу всередині себе. Астрологи наполегливо рекомендують у ці сім днів не реагувати надто гостро на випади ворогів і намагатися оминати бажання посперечатися з кимось.

Особливо актуально це у дні з’єднання Венери з Ураном та Плутоном 30 березня та 1 квітня. Астрологи радять не лукавити, не лицемірити та не маніпулювати людьми.

Такий підхід може дуже сильно зіпсувати карму. Натомість Левам треба бути чесними та відкритими. За це на них чекає нагорода.

Діва

Дівам у ці дні доведеться пережити чимало проблем, які можуть вивести їх із рівноваги. Холотропне дихання у такі моменти допоможе залишитися на плаву та заспокоїтися. Спокій – головна умова перемоги до кінця березня.

Це не найкращий час для великого ремонту, переїздів, зміни обстановки та екстремальних фізичних навантажень. Потрібно пошкодувати своє тіло і дати можливість працювати в помірних режимах.

Інакше Діви можуть втратити успіх. Потрібно частіше відпочивати, особливо у три найнебезпечніші дні: вівторок, четвер та суботу.

Терези

Терезам у цей неоднозначний період потрібно носити більше одягу, що приносить удачу. Тут важливо правильно вибрати колір.

Терезам важливо зробити над собою зусилля, щоб подолати сентиментальність і прагнення до самоаналізу. Важливо зосередитись на теперішньому моменті, а не на минулому.

Планети все ще позитивні загалом, тому на тлі неприємних аспектів відбуватимуться важливі та сприятливі події. Потрібно лише розглянути їх.

Скорпіон

Скорпіонам не варто боятися самотності. У неї є своя користь, адже вона може зміцнити біополе. Це непоганий час для того, щоб побути наодинці із самими собою та насолодитися якимись простими справами.

Астрологи радять не ігнорувати прохання про допомогу з боку колег та близьких. Дуже важливо бути чуйними та добрими, особливо стосовно тих, хто був раніше добрий до Скорпіонів.

Методичність та працьовитість важливо підтримувати, але на такому рівні, щоб не перевтомлюватись, особливо у четвер та суботу.

Стрілець

У Стрільців цього тижня може виникнути стійке відчуття того, що вони втрачають контроль над ситуацією. Повернути впевненість у собі їм допоможе спілкування із приємними людьми.

Потрібно якнайрідше перетинатися з тими, хто їх критикує і намагається вивести з рівноваги. Важливо пам’ятати, що всі проблеми тимчасові. Марс дуже слабкий, тому сумніви в собі точно не підуть на користь.

Козеріг

Козерогам варто насамперед пам’ятати про слабкість Марса, який перейшов 25 березня на Знак Раку. Цього тижня Козероги відчую якийсь приплив безпорадності, що буває вкрай рідко.

Це не означає, що треба починати думати, ніби все котиться у прірву. Астрологи радять не забувати про те, що сказане стає дійсністю. Про себе треба говорити тільки щось хороше та приємне.

Також дуже важливо перестати шукати прихований зміст у всьому, що відбувається. Козерогам необхідно подолати свою недовірливість, причому якнайшвидше. В іншому випадку тиждень пройде на негативній ноті.

Водолій

У Водоліїв у ці дні може сильно сповільнитися швидкість прийняття рішень та мислення загалом. За бажання можна спробувати взяти паузу, але не тільки у справах, а ще й у коханні.

Цього тижня можна присвятити себе відпочинку та самоті. Астрологи радять також дивитися на все, що відбувається збоку, і робити відповідні висновки. З поведінки людей можна буде зрозуміти дуже багато. Для цього зовсім не потрібно говорити з ними. Достатньо довіритися інтуїції.

Риби

Рибам нічні світила можуть зіпсувати настрій вже першого дня тижня. Щоб у понеділок і в цілому цього тижня був кращий настрій і з’являлося менше проблем у справах, важливо позбутися заздрості, злості та образ.

Рибам не варто зараз перебувати в гущавині подій. Краще трохи відсторонитися від тих справ, які передбачають максимум інтелектуальної та фізичної активності, спілкування. Також потрібно намагатися бути відповідальнішою, оскільки в ці дні велика ймовірність що-небудь втратити і не отримати це назад.

You cannot copy content of this page