Гороскоп з 30 жовтня по 5 листопада: кого чекають колосальні зміни у житті

Овен

Овнам цього тижня може спасти на думку божевільна ідея чи нав’язлива думка. Вона може взяти над ними владу, тож треба бути обережнішими і мудрішими. Також астрологи вважають, що необхідно більше думати про те, як подолати перешкоди, а не оминути їх чи схитрувати.

Сміливість буде потрібна і чоловікам, і жінкам цього знаку. Не виключено, що до Овнів частіше прислухатимуться друзі, колеги та родичі.

Телець

Тельцям у період з 30 жовтня по 5 листопада точно не варто гнатися за двома зайцями: або кохання, або робота. Доведеться зробити вибір. Астролог рекомендує зайнятися найактуальнішими справами та проблемами.

На вихідних настрій нічних світил буде дуже сприятливим, тому необхідно буде добре відпочити, змінити обстановку, сходити за покупками. Цей час можна буде витратити на себе коханих.

Близнюки

Змінити долю зірки та планети Близнюкам не допоможуть. У ці сім днів усе тягтиме Близнюків у рутину. Це добрий час для того. щоб зайнятися найважливішими справами.

Звичайно, треба й відпочивати, але це краще зробити 3 та 4 листопада – у дні сили. Люди можуть бути нав’язливими, тому бажано мудро розподіляти сили, допомагаючи комусь із близьких чи знайомих.

Рак

Ракам зірки радять викинути з голови зайві думки про проблеми, минуле. Надмірна ініціатива каратиметься — як у коханні, так і в роботі, тому зараз краще займатися лише своїми безпосередніми обов’язками.

Не виключено, що на Раків нападе зневіра. Впоратися з ним допоможе спокійний, але цікавий відпочинок, невелика зміна обстановки.

Лев

Настав час покращити карму. Всі правильні та неправильні вчинки Левів, здійснені ними в недавньому минулому, дадуть знати, тому Леви можуть опинитися в складному становищі.

Цей тиждень буде дійсно важливим, хоч і важким. Люди можуть бути сповнені недовіри щодо Лев. Якщо вони виправдають ці страхи, то стосунки Львів із оточуючими можуть дати тріщину.

Діва

Даний період для Дів може стати енергетичною ямою, в якій опиняться всі їхні сумніви та страхи. Не потрібно залишатися там надовго – важливо вибратися на поверхню шляхом наполегливої ​​роботи над собою.

У спілкуванні, дружбі та любові Дівам не можна бути нав’язливими. Потрібно знати собі ціну, але постійно підвищувати її для інших. Зараз краще навчитися не лише віддавати свою, а й брати чужу енергію.

Терези

Терезам потрібно припинити переживати даремно. Потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі, займатися чимось приємним та цікавим. Навколишні не повинні бачити апатію та негатив Терезів, тому що це може спровокувати ворогів на активні дії.

Вони намагатимуться створити Терезам більше проблем. На початку тижня краще проявляти ініціативу, незважаючи на зневіру та втому.

Скорпіон

У Скорпіонів можуть прокинутися старі страхи у голові. Нині їх необхідно усувати максимально швидко. Це буде стабільний і приємний період для тих Скорпіонів, які не чекають на допомогу від людей, а самі намагаються робити своє життя краще.

У любовній сфері цей період буде дуже неоднозначним, оскільки нагадати про себе може людина, з якою Скорпіони розлучилися дуже давно.

Стрілець

Найголовніший ворог Стрільців у період з 30 жовтня по 5 листопада – самовпевненість. Стрільцям потрібно планувати всі свої справи, а не йти вперед лише з натхнення. В іншому випадку може утворитися хаос.

Хто б не прийшов до Стрільців за допомогою, їм не варто відвертатися від цієї людини. Доброта буде винагороджена, як поступливість і вміння йти назустріч.

Козеріг

Козерогам астрологи радять зайнятися вирішенням проблем, які не терплять зволікань — як удома, так і на роботі. Найбільш рішучими треба бути на початку тижня. У коханні корисними будуть флірт та знайомства, але лише у п’ятницю та суботу.

Нові люди не такі важливі, як ті, хто вже став близьким другом. Козерогам варто згадати тих, хто з ким вони давно не бачилися. Не варто чекати на перший крок від людей, адже багатьом просто ніколи зателефонувати.

Водолій

Водоліям експерти радять подолати потяг до егоїзму. Потрібно перестати рити самим собі яму, думаючи про зиск. Настав час стати трохи більш вимогливими до своєї персони. Люди поважатимуть Водоліїв за чесність та доброту.

Якщо представники цього знаку все зроблять правильно, то їм дуже пощастить у коханні та у фінансах. До речі, про фінанси — надто дорогі покупки цього тижня краще поки що не робити.

Риби

Цього тижня Рибам вкрай важко заводити нових друзів і шукати другу половинку. Краще зосередитися на роботі та справах по дому. Астрологи наполегливо рекомендують не сумувати без приводу та одягайтеся тепліше.

Нині високий ризик захворіти. Не виключено, що близьким людям Риб зараз потрібна підтримка. Настав час прийняти той факт, що часом потрібно віддавати більше, ніж приймати.

You cannot copy content of this page