Гороскоп з 7 по 17 вересня для всіх знаків зодіаку: розворот одразу трьох планет змусять одних представників гороскопа розпрощатися з грошима, а інших озолотять

Перші дні осені будуть напруженими у сфері кар’єри та фінансів. Усьому виною розворот трьох планет: Юпітер входить у ретроградність, Венера починає рухатися у правильному напрямку. А Меркурій із 15 вересня змінює гнів на милість, дозволяючи знакам зодіаку увірватися у новий життєвий етап.

З 15 вересня на знаки зодіаку починає впливати енергія Молодика. Цей день слід присвятити розробці планів, розподілу бюджету та завершенню поточних справ.

Відразу кілька представників зодіакального кола ризикують розпрощатися з фінансами, гроші від них витікатимуть, як вода крізь пальці. Але також є й ті, хто, навпаки, досягне фінансового та кар’єрного успіху, незважаючи ні на що.

Овен

На початку вересня люди цього знака відчують приплив сил та мотивацію. Тільки радіти рано. Не завантажуйте себе справами максимум. Така поведінка – перший крок до настання вигоряння. Більше відпочивайте!

Телець

Представників цього знаку зодіаку можна назвати щасливчиками. Вони потрапили у фаворити до ретроградного Юпітера, і той вирішить усі їхні проблеми та дозволить отримати винагороду за колишні заслуги.

Близнюки

Ретроградні планети зіштовхуватимуть Близнюків зі старими знайомими. Проведіть ці зустрічі максимально ефективно. Пам’ятайте, ви можете попросити допомоги, поради чи розробити спільний проект. Ну і про особисте життя забувати не варто.

Рак

Не можна сказати, що Раки виявляться без вселенських дарів. Людей цього знака потихеньку підтримуватимуть Вищі сили. Це робиться для того, щоб Раки з 7 по 17 вересня навчилися виявляти ініціативу та не боялися брати на себе відповідальність. Невеликий спойлер: головні життєві зміни попереду.

Лев

Леви всю першу половину вересня сяятимуть. Ми щиро раді вашому гарному настрою, але не варто забувати про роботу. Намагайтеся дотриматися балансу між розкриттям творчого потенціалу та рутинними справами, щоб наприкінці місяця не довелося плакати від безгрошів’я.

Діва

Люди цього знаку теж не залишилися осторонь, їм доля забезпечить безбідне майбутнє щонайменше до кінця місяця. Але за умови, якщо Діви з 7 по 17 вересня встигнуть завершити всі розпочаті проекти, а також не опиняться у центрі конфлікту.

Терези

Людям цього знаку слід довіряти інтуїції. Перші кілька днів вересня надто емоційні для логічного мислення. Не забувайте про допомогу близьким, а також не скупіться собі на подарунки. Останнім часом ви багато працювали, дозвольте собі побалувати себе та розслабитися. Якщо не були у відпустці, терміново це виправляйте.

Скорпіон

Для людей цього знаку перша половина вересня стане найцікавішим періодом. Вищі сили вирішили здивувати Скорпіонів і виконати одразу всі їхні бажання. Що може бути кращим, подумаєте ви. Але бажання виконаються усі, навіть ті, що втратили актуальність.

Стрілець

Нові можливості відкриються для людей цього знака, але підходити до них варто обережно. Перша половина місяця – не найкращий час для Стрільця. Люди цього знаку ризикують втратити фінанси, нажити собі ворогів і посваритися з начальником на роботі, а все станеться через поспіх.

Козеріг

Цей представник земної стихії теж опинився в епіцентрі удачі у першій половині вересня. Люди цього знаку можуть нічого не боятися, будь-яке починання виявиться успішним. Настав час вкладати гроші в інвестиції або проводити угоди. А ось відносини із родичами можуть зіпсувати загальну картину.

Водолій

Для Водолія це не найприємніший період. Найчутливіший представник гороскопу важко переживе таку кількість астрологічних подій. Під ударом виявляться не лише фінанси, а й особисті взаємини, а також здоров’я Водоліїв. До близьких проявляйте максимум терпіння.

Риби

Рибам пощастить у першій половині місяця у справах, які будуть пов’язані із подорожами чи перевезеннями. Потрібно звернути увагу на ваші думки: останнім часом ви більше думаєте і плануєте, а до реальних справ не доходить. Припиняйте лінуватися, закінчіть те, що почали, і ретельно зважуйте кожен крок.

You cannot copy content of this page