Гороскоп з 8 по 14 квітня: астрологи пророкують феєричні зміни знакам цього тижня

Гороскоп з 8 по 14 квітня: астрологи пророкують феєричні зміни знакам цього тижня

ОВНИ, згадайте про свої цілі, дійте згідно з наміченим планом, не витрачаючи час на дрібниці. Час вдалий для Овнів, здатних виявити завзятість у бізнесі. Зверніть увагу на ділову пропозицію: це може стати запорукою вашого процвітання.

У ТЕЛЬЦІВ настає прогрес у справах, пов’язаних із навчанням та оволодінням новими навичками. Добре в цей час ушляхетнювати, міняти під себе робоче місце. Зірки пророкують несподіваний подарунок, знахідку чи виграш.

БЛИЗНЮКІВ чекає цінна порада від старшого покоління. Особливо час сприяє тим, чия професія пов’язана з мистецтвом, оздоровленням людей та будівництвом. Також будуть удачливими ті, хто займається моделюванням одягу.

РАКИ мають докласти чимало сил, щоб задовольнити свою потребу у фінансовій незалежності. Все, що ви почнете цими днями, з часом сильно трансформується. Не виключено, що події на роботі торкнуться вашої родини.

У ЛЕВІВ — настав чудовий час для налагодження зв’язків, укладання договорів та угод. Багато хто намагатиметься змінити свій образ, стиль в одязі. Можете розраховувати на допомогу друзів у цьому питанні. Гроші, що надходять у цей період, добре витрачати на здійснення бажань.

ДІВАМ варто вкласти гроші у власну освіту: подумайте, що могло б збільшити вашу ефективність. У професійному плані час сприятливий збільшення чи зміни фронту робіт. Цими днями можуть активізуватися спадкові нахили.

У ВАГ цінною може бути розмова з фахівцями в галузі ваших професійних інтересів. Ви станете джерелом нових оригінальних пропозицій у своєму колі. Простежується рухливість натури, жага до вражень штовхає на подвиги.

СКОРПІОНІВ-чоловіків чекає успіх у професійній діяльності. Жінки зараз більше схильні до задоволення, ніж до серйозної роботи. І тих, і інших може спіткати розчарування у діяльності, з приводу якої вони відчувають протест.

СТРІЛЬЦІ, не ігноруйте той факт, що у вас є повсякденні обов’язки. Прекрасний час для зустрічей та переговорів, де можна буде у найвигіднішому світлі уявити свої ідеї та проекти. Декого відвідає сильне бажання влаштувати змагання.

КОЗЕРОГИ, начальство здатне порушити питання, вирішувати які доведеться протягом, як мінімум, місяця. Поїздки цього періоду стануть для вас випробуванням на міцність. Ми радимо вам наполягти на своєму: підійшовши проти себе, ви потім пошкодуєте.

Перед ВОДОЛІЯМИ відкриються широкі можливості, проте деяким доведеться витримати скепсис із боку недовірливих людей. Ризикуйте, шукайте нові засоби для самовираження. Плани на майбутнє краще узгодити із партнерами.

РИБИ, не біжіть від додаткової роботи, якщо вона потрібна. Шляхетні пориви, реалізовані в ці дні, просунуть вас на шляху до задуманого, а спілкування з друзями може розплющити очі на нове джерело доходів.

You cannot copy content of this page