Гороскоп з 9 по 21 жовтня для всіх знаків зодіаку: які сюрпризи приготували їм Вищі сили

Овен

Над представниками цього знаку нависне якась незрозуміла тривога. Швидше за все, так проявляється негативний вплив сонячного затемнення, який відкриє цей коридор. Овни повинні розуміти, що головні страхи мають у голові. У період із 9 по 21 жовтня їм немає перешкод. Можете сміливо розпочинати нові проекти та активно проявляти себе на роботі.

Телець

Люди цього знака усвідомлюють свою справжню цінність. Вони зможуть розібратися у своїх бажаннях та розпочати здійснення намічених планів. Для Тельців середина другого осіннього місяця стане періодом починань та перемог. Єдине попередження: скромніше поводьтеся з оточуючими, щоб не стати центром інтриг.

Близнюки

Близнюки зможуть завершити розпочате лише за допомогою третіх осіб. З 9 по 21 жовтня люди цього знака занадто часто відчуватимуть нездужання. Крім того, їм буде просто ліньки робити більше, ніж від них потрібно. Звичайно, робота напівсили не сподобається начальству, у нього виникнуть питання. Якщо Близнюки не будуть надто різкими, то все закінчиться мирно.

Рак

Раки особливо чутливі до активності Місяця. Тому людям цього знака треба переключити усю свою увагу на фінанси. З одного боку, у вас з’явиться більше шансів заробити, але з іншого — накопичити гроші все одно не вдасться. Якісь побутові проблеми сплутають ваші плани на збагачення.

Лев

Леви, постарайтеся з 9 по 21 жовтня більше часу приділяти близьким. Останнім часом ви надто багато сил віддавали роботі, через що друга половинка та друзі почали на вас ображатися. Зробіть невелику перерву, ви нічого не втратите, а підтримка рідних людей може вам скоро знадобитися.

Діва

Люди цього сузір’я взяли правильний темп. Вони можуть продовжувати рухатися до поставленої мети. Зараз Вищі сили на вашій стороні, тому є сенс зосередити увагу на кар’єрі. Ставте перед собою найсміливіші цілі, зараз у вас немає нічого неможливого.

Терези

Коридор затемнень, що відкрився, і Молодий місяць вимагатимуть від Терезів емпатії. Люди цього знака повинні виявити співчуття та надавати допомогу оточуючим. Нині Всесвіт перевіряє вас на духовність. Чим багатшими ви в цьому плані, тим успішніше можете стати в майбутньому.

Скорпіон

Коридор затемнень – «найтемніший» період для Скорпіона. З 14 жовтня для людей цього знаку починаються проблеми у всіх сферах життя. Кожен відчуватиме ваше терпіння на міцність. Будьте терплячі, намагайтеся тримати язик за зубами і тоді зможете хоча б трохи полегшити своє існування у період небезпечного транзиту.

Стрілець

На жаль, Стрільцю нема від кого чекати допомоги. Наразі майбутнє в руках самих представників цього знака. Вищі сили з якихось причин охололи до вашої долі, тому доведеться добиватися всього без небесної підтримки. Але є і хороша новина: палиці в колеса вставляти теж нема кому.

Козеріг

Може вистачить? Ваш поганий настрій та раптова депресія псує життя не тільки оточуючим, але й вам. Візьміть себе в руки, почніть помічати яскраві барви у сірих буднях. Ось побачите, ваше життя зміниться тієї ж миті. З матеріальних рекомендацій: намагайтеся не витрачати надто багато з 9 по 21 жовтня.

Водолій

Епіцентром проблем з 9 по 21 жовтня для Водолія буде його особисте життя. Вільні представники цього знака раптом зажуряться і захочуть швидше виправити становище. А ті, хто пов’язаний узами шлюбу, опиняться на межі розлучення. Загалом, Всесвіт вирішив перевірити на міцність Водолія та його сімейний статус. Але пам’ятайте, господарі своєї долі ви самі, тому не варто піддаватися швидкоплинному імпульсу.

Риби

Протягом усього періоду Рибам буде нагадуватись минуле. Можуть спливти завдання, які ви колись недоробили або сподівалися, що вашу помилку ніхто не замітить. Можете вже зараз починати згадувати, які проекти ви завершили абияк, і вносити правки. Головне пам’ятайте: це не покарання від вищих сил, а лише урок самоорганізації.

You cannot copy content of this page