Гороскоп за картами Таро на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Гороскоп за картами Таро на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року: всі знаки зодіаку

Овен
Карта “Суд” віщує оптимістичний початок тижня для Овнів, які очікують успішного завершення важкого періоду та набуття свободи. Овни можуть очікувати на успіх, якщо будуть використовувати свої таланти та виявляти впевненість у собі. Карта також радить знаходити гармонію у прийнятті рішень, щоб не піддаватися емоціям.

Телець
На початок тижня для Тельців випала карта “Верховна жриця”, яка нагадує їм про необхідність довіряти своїй інтуїції та не поспішати з ухваленням важливих рішень. Карта “Колесо удачі” передбачає можливість непередбачених подій, які можуть викликати страх, але Тельцям слід не панікувати і дати час для того, щоб розібратися в ситуації та прийняти правильне рішення.

Близнюки
На початок тижня Близнюкам доведеться зіткнутися з подіями, яких не можна запобігти, згідно з картою “Колесо удачі”. Ці зміни, за цією картою, обіцяють бути на краще, якщо ретельно проаналізувати їх і не поспішати з висновками.

Рак
Карта тижня для Раків – «Колесниця», що закликає до активних дій та оптимістичного погляду на майбутнє. Дотримуйтесь своїх знаків і внутрішнього голосу, щоб знайти вірний шлях і досягти успіху.

Лев
На початку тижня Левам по карті «Ієрофант» доведеться прийняти відповідальні рішення та зосередитися на першочергових завданнях. Аркан закликає до того, щоб правильно розставити пріоритети і не гаяти часу на незначні справи.

Діва
На тижні на Дів чекають несподівані події, згідно з картою “Колесо фортуни”. Однак порадою цієї карти є розглядати їх як можливість визначити подальший шлях і не прогаяти своє щастя. Карта “Закохані” символізує зміни, які можуть дати або позитивні, або негативні результати, залежно від прийнятих рішень.

Терези
На початку тижня по карті «Самітник» Терези отримають можливість зупинитися і переосмислити свої цілі. Карта вказує на необхідність перезавантаження та піклування про здоров’я. Терезам буде корисно вирушити в санаторій або на ретрит, щоб відновити сили і позбутися застарілих ідей.

Скорпіон
На тижні, згідно з картою “Ієрофант”, Скорпіонам важливо пам’ятати про свої головні цілі та не відволікатися на дрібниці. Вміння розставляти пріоритети допоможе не прогаяти дорогоцінний час.

Стрілець
Згідно з картою «Колесниця», тиждень буде дуже активним для Стрільців. Аркан символізує рух, без якого неможливо досягти нових вершин. Для представників Знака важливо діяти і не втрачати нових перспектив. Карта «Правосуддя» обіцяє Стрільцям довгоочікувані результати їхньої праці. Також карта закликає представників Знаку бути чесними та не йти на угоди із совістю, щоб уникнути проблем у майбутньому.

Козеріг
На початку тижня Козероги стикатимуться з перешкодами, але карта “Місяць” підказує, що слід довіряти своїй інтуїції та використовувати її, щоб уникнути помилок та подолати труднощі. Карта “Суд” символізує перемогу над страхами та труднощами. Козерогам варто діяти чесно та неупереджено, щоб отримати свободу від обмежень, які можуть виникнути на шляху.

Водолій
Карта “Помірність” нагадує Водоліям про важливість збереження балансу та помірності у їхніх вчинках та рішеннях. Внутрішня гармонія та правильний розподіл ресурсів допоможуть їм досягти своїх цілей вчасно. Аркан “Сила” обіцяє Водоліям нові можливості, які не слід упускати. Вони зможуть подолати всі труднощі, якщо будуть вірні собі і не намагатимуться обдурити свою долю.

Риби
На початок тижня Риби одержують сприятливу карту «Сила», яка вказує на можливості для досягнення цілей. Важливо зберігати впевненість та чесність, щоб не здавати своїх позицій та не відмовлятися від планів. Карта «Місяць» віщує випробування, які можна подолати завдяки увазі до інтуїції та впевненості у своїх силах. Важливо діяти обережно і не поспішати, щоб не прогаяти важливих знаків долі, які допоможуть знайти вірний шлях до щастя та свободи від неприємностей.

You cannot copy content of this page