Гороскоп за картами Таро на тиждень з 26 червня по 2 липня

Гороскоп за картами Таро на тиждень з 26 червня по 2 липня

Овен

Карта тижня “Суд” дає пораду для Овнів зібратися з силами. Аркан говорить про те, що неприємності добігають кінця, проте представникам цього Знака не можна допускати недбалості або ризику. На початку тижня важливо бути обережними та послідовними, щоб звільнитися від проблем та турбот, а не створити нові неприємності.

Телець

На представників цього знаку чекає чудовий літній тиждень, який починається з Аркана «Зірка». Це означає, що мета близька – до неї потрібно просто дійти і не звертати із збудованого маршруту. Також карта говорить про те, що виконання будь-якого бажання це лише питання часу. Тельці зможуть залучити щастя та успіх, якщо йтимуть назустріч своїймрії.

«Світ» у розкладі – карта гармонії та спокою. За цією картою налагоджуються взаємини з близькими людьми та діловими партнерами, стає простіше вирішувати складні завдання та знаходити вірні рішення у сумнівних ситуаціях. Тельцям варто довіряти інтуїції, яка допоможе оминути пастки долі.

Близнюки

Аркан «Закохані» випадає на початок тижня, а це означає, що Близнюкам доведеться зробити відповідальний вибір. Від нього залежатиме майбутнє, тому діяти потрібно обережно та врахувати всі ризики. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не погнатися за двома зайцями і не піти неправдивим слідом.

Карта, яка випадає на кінець тижня – це «Сила» символізує готовність до боротьби за своє щастя.

Рак

Карта «Повішений» говорить про те, що Ракам не варто витрачати час на справи, які неможливо вирішити.

На початку тижня важливо переключити увагу на другорядні завдання, щоб відволіктися і переключити свідомість. Така тактика дозволить подивитись проблеми під іншим кутом і трохи пізніше знайти оригінальне рішення.

Лев

Аркан «Вежа» говорить про те, що Левам доведеться попрощатися з деякими планами та ідеями. По цій карті важливо пам’ятати про те, що зміни будуть на краще, якщо тримати себе в руках і не чіплятися за минуле, яке заважає подальшому розвитку. На представників Знаку чекають позитивні події в тому випадку, якщо не панікувати і тверезо оцінювати те, що відбувається навколо.

Діва

Карта «Місяць» закликає Дів до обачності. На початку тижня можуть виникнути труднощі, вирішити які допоможуть спокій та мудрість. Тому Аркану важливо діяти обачно і не поспішати, щоб не зайти в глухий кут.

Аркан Суд говорить про те, що проблеми незабаром відступлять. Дівам важливо пам’ятати про те, що чесність та вміння діяти з холодним розрахунком убережуть від неприємностей. Порада карти — не піддаватися на провокації і пам’ятати про те, що успіх чекає на тих, хто слідує планам і не намагається перехитрити долю.

Терези

На початку тижня Терезам не варто покладатися на волю випадку. Аркан «Дурень», хоч і віщує щасливі випадковості, закликає представників сузір’я залишатися зібраними та відповідальними. Увага до деталей та інтуїція стануть чудовою підмогою при прийнятті важливих рішень.

Аркан «Світ» говорить про те, що Терези зможуть закінчити перший місяць літа на позитивній ноті. Карта обіцяє безтурботний час, коли можна легко поставити крапку в важливих справах, знайти точки дотику з оточенням і вирішити конфлікти до того, як вони перестали бути невинними.

Скорпіон

На початку тижня по карті «Колесо удачі» Скорпіонам посміхнеться успіх. Представники сузір’я зможуть знайти шлях на щастя, якщо не поспішають з висновками і піддаватися паніці. За цим Арканом події розвиватимуться стрімко, проте їм треба дати статися, щоб зрозуміти суть і знову взяти контроль у свої руки.

Стрілець

Аркан «Дурень» попереджаєпро те, що цього тижня не можна допускати недбалості. Пильність та вміння швидко підлаштовуватись під обставини допоможуть залучити успіх.

Козеріг

Аркан «Поміркованість» попереджає Козерогів про те, що поспіх не дасть бажаних результатів. Тиждень варто почати розмірено, визначитися з цілями та розставити пріоритети. Завдяки такій тактиці буде простіше організувати себе і не прогаяти важливих подій, які призведуть до нових успіхів.

Водолій

Аркан «Дурень» є позитивною картою, проте Водолії мають пам’ятати про відповідальність. Це означає, що розпочати тиждень важливо з планування та розподілу своїх сил.

Аркан «Вежа» обіцяє представникам сузір’я зміни у житті, які обов’язково стануть початком нового та щасливого етапу життя. Для цього важливо пам’ятати, що часом важливо залишати минуле за спиною і відпускати застарілі ідеї. Також Водоліям настав час прощатися з бажанням видати бажане за дійсне.

Риби

Аркан Вежа віщує зміни, до яких Риби можуть бути не готові. Порада карти — не чинити опір тому, що відбувається, адже з життя йде все те, що заважає щастю та розвитку. Представники сузір’я зможуть звільнитися від ілюзій та знайти справжній шлях до щастя, який раніше був недоступний.

Карта «5 кубків» завжди попереджає про негаразди. Вони можуть виникнути через нестримність, невміння стримувати емоції або обмежувати свої забаганки. Рибам доведеться пройти випробування волі, яке загартує характер і допоможе усунути з кола спілкування токсичних людей.

You cannot copy content of this page