Гороскоп за картами Таро на тиждень з 27 березня по 2 квітня

Овен
Знак Овен може очікувати на сприятливі зміни, як вказує карта “Суд”. Цей аркан вказує на закінчення труднощів та нові можливості, які необхідно використати. Однак, щоб уникнути проблем, представникам цього знака важливо залишатися чесними та не піддаватися упередженості.

Телець
Карта “Імператор” визначає сильну особистість, здатну досягати нових висот. Для Тельців цей час не для очікування, а для підкорення нових вершин та залучення вдалих змін. Вони можуть розраховувати на підтримку впливових людей.

Близнюки
Аркан “Мудрець” віщує Близнюкам хороші перспективи, які допоможуть їм розкрити свій потенціал і рухатися вперед. Важливо залишатися уважними і не поспішати, щоб уникнути помилок та промахів.

Рак
Аркан “Вежа” вказує на швидкі зміни, які можуть статися у житті Раків. Хоча зміни можуть бути несподіваними, вони не повинні викликати страху. Карта передбачає закономірні події, які допоможуть Ракам перебудуватися на нові цілі і залишити старе минуле.

Лев
По карті «Повішений» Левам рекомендується не займатися неважливими справами і не марнувати час на початку тижня. Аркан попереджає про можливість застою та відсутність прогресу.

Діва
Аркан «Повішений» вказує на тимчасові труднощі, які можна подолати, якщо Діви проаналізують ситуацію та виберуть найкраще рішення. Можливо, їм доведеться тимчасово відкласти деякі справи, щоб унеможливити недоліки та інші проблеми.

Терези
На початку тижня карта «Дурень» для Терезів віщує несподівані події. Успіх буде на боці тих, хто готовий до змін, але обережний та раціональний у своїх діях.

Скорпіон
Карта «Сонце» на початку тижня обіцяє Скорпіонам перспективний та позитивний період, свободу від страхів та сумнівів та удачу у всіх починаннях. Це час для вибору напряму розвитку та досягнення фінансової незалежності.

Стрілець
На початку тижня чекають неминучі зміни для Стрільців. Аркан «Колесо удачі» символізує нову стадію життя, на яку потрібно пристосуватися. Важливо не поспішати з висновками та діями, а досягти рівноваги та спокійно споглядати, щоб зробити вірні висновки.

Козеріг
Судячи з розкладу карт, у Козерогов на початку тижня буде виклик, який потребує сильного характеру та реалістичного підходу до життя. Карта «Вежа» символізує необхідність пристосуватися до реальності, але це не означає, що все буде погано. Головне – не забувати про свідомість та не зациклюватися на ілюзіях.

Водолій
Цього тижня на Водоліїв чекають виклики, але вони готові подолати їх і залучити позитивні зміни. Карта “Смерть” нагадує про важливість залишити минуле позаду і не втрачати нових можливостей, відмовившись від невдалих цілей.

Риби
На початок тижня Риби можуть здобути свободу і розпочати нове життя, так каже карта “Cмeрть”. Вони можуть розірвати токсичні зв’язки та позбутися проблем та труднощів.

You cannot copy content of this page