Гороскоп за китайським календарем з 16 квітня до 5 травня 2024 року

Головні рекомендації для всіх представників східного зодіакального кола, а також сприятливі та несприятливі дати другої половини квітня та початку травня.

Ми плавно підійшли до середини найзначнішого місяця 2024 року, який розпочався з коридору затемнень, ретроградного Меркурія і продовжується максимальною активацією року Дракона. Цей період буде насичений глобальними подіями в житті кожної людини — внутрішні та зовнішні трансформації будуть одна за одною. До 5 травня, коли за китайським календарем розпочнеться травень, енергії будуть на піку своєї сили.

Сприятливі дати – 18, 22, 30 квітня, 1, 5 травня

Несприятливі дати – 16, 23-28 квітня

Що важливо робити у цей період:

Слухати свої внутрішні імпульси, слідувати їм;

Відокремлювати істинне від хибного – відокремлювати свою думку від нав’язаного;

Бути дбайливими з фінансами, відключати тринькання і «пил в очі»;

Творити – допомагати людям і світу загалом;

Позбавлятися страхів та обмежень;

Відпускати минуле та образи на всіх людей з вашого життя.

Використовувати цей період найкраще для найяскравіших подій життя. Ідеально прожити ці три тижні, ніби щодня останній. Спілкуйтеся з коханими, робіть те, що давно хотіли, проявляйтеся, веселіться та відпочивайте.

Головна порада на цей період для всіх: приберіть з життя рутину і слово “треба” – дійте за внутрішнім відгуком у всьому.

Короткі рекомендації для кожного знака східного гороскопу на другу половину квітня та початок травня:

Пацюк

Представникам сузір’я Щура потрібно приділяти більше уваги своїй сім’ї та рідним. У плані роботи жодних складнощів не передбачається, всі справи та завдання вирішуватимуться легко, швидко і без проблем.

Бик

Бики відчують дотик удачі, успіх буде цілком на вашому боці. Головне — не пропустіть шанс, адже він може випасти лише раз. Будьте напоготові і готуйтеся забирати подарунки долі.

Тигр

Тиграм потрібно провести цей період у стані, ніби ви отримали те, що хотіли, чи здійснили давню мрію. Позитивний настрій позбавить нудьги та депресії, прожене занепадницькі думки і підвищить ефективність і працездатність до максимуму.

Кролик

Кроликам сприятливо зайнятися будь-якою новою справою або навчитися будь-якої додаткової навички. Це стане потужним доробком на майбутнє і згодом допоможе вам досягти бажаного.

Дракон

Драконам настав час зробити доленосне рішення. Зараз або ніколи – сміливо відкидайте все, що віджило і на повному ходу рухайтеся до своєї мрії.

Змія

Зміям потрібно зосередитися виключно на тому, що точно спричинить поставлену мету. А всі малозначні та другорядні справи краще перенести на наступний місяць.

Кінь

Коням не варто скупитися, особливо коли справа стосується покупки одягу, взуття чи електроніки. Дотримуйтесь порад внутрішнього голосу і не заощаджуйте на собі.

Коза

Людям, народженим під знаками Кози, необхідно подолати всі страхи та сумніви: зробіть гучну заяву, яку ви давно планували! Не бійтеся: результат перевершить ваші очікування.

Мавпа

У Мавп настає ідеальний час для романтики та кохання. Саме час вирушити на побачення або влаштувати своїй другій половинці несподіваний і приємний сюрприз, який знову розпалить полум’я почуттів.

Півень

На представників знака Півня чекають труднощі на роботі. Але не варто переживати: ви не тільки блискуче з ними впораєтеся, але ще й отримаєте безцінний досвід.

Собака

Собакам не варто приймати всі неприємності близько до серця і нервувати з будь-якого незначного приводу. Ставтеся до всього максимально легко – і тоді проживете цей період без потрясінь.

Свиня

Люди, народжені під сузір’ям Свині, зможуть розкрити свій потенціал, а їхні знання будуть потрібні в робочому процесі. Не відмовляйте у допомозі колегам і щедро ділитесь своєю майстерністю з оточуючими.

You cannot copy content of this page