Гороскоп за східним календарем на травень 2024 року за датою народження

У травні, який пройде під заступництвом Водного змія, треба не боятися виявляти свої здібності та бути відкритими всьому новому — і тоді успіх обов’язково буде з вами.

Травень згідно з тайським гороскопом — місяць досягнень та руху вперед, нових стратегій та можливостей. Звертаючись до тайського гороскопу, можна краще розібратися в собі та якості своєї особистості, а також отримати потрібні підказки на той чи інший період часу.

Травень знаходиться під заступництвом Нага або Водного змія, що означає сміливість і водночас мудрість. Не бійтеся виявляти свої здібності, знайдіть опору у впевненості в собі та особистій силі, беріть активну участь у суспільному житті, зміцнюйте експертний імідж, будьте відкриті всьому новому — і удача обов’язково буде з вами!

Тайці здавна використовують гороскопи не тільки для передбачень майбутнього, але й для того, щоб виходити з кризових ситуацій та впевнено вирішувати важливі питання. У тайському гороскопі дотримується представлення кожного року 12-річного місячного циклу однією з тварин, і порядок їх розташування такий самий.

У травні Бику, Коні та Мавпі доведеться як слід попрацювати, Півню і Кролику — продемонструвати свої таланти, Змії та Кабану — відкритися новому.

Пацюк

Загалом на вас чекає спокійний і стабільний місяць, але намагайтеся контролювати харчування та чуттєві бажання — потурання їм може зашкодити. Якщо було відкладено якесь навчання, варто до нього повернутись. У роботі та бізнесі – впевнений результат без особливих потрясінь. Конфлікти буде вирішено. Особисте життя обіцяє гармонію.

Бик

Намагайтеся діяти за планом і домагатися бажаного завзято та послідовно. У роботі відточуйте свою майстерність та навички – це принесе успіх. А ось від подорожей у травні краще утриматися. У стосунках намагайтеся уникати рутини та додати яскравих вражень. Нові знайомства можуть вас розчарувати.

Тигр

У фінансовій сфері можуть бути злети та падіння, тому намагайтеся уникати зайвих витрат. Почніть вести здоровий спосіб життя, займіться спортом і намагайтеся не говорити зайвого це може призвести до конфлікту. Для подорожей час не дуже сприятливий. У відносинах намагайтеся поводитися мудро і прислухатися до думки партнера.

Кролик

У травні намагайтеся максимально проявити себе та свої здібності – не бійтеся бути яскравими та помітними. Виступайте на публіці, вирушайте у відрядження, беріть участь у різноманітних заходах, пов’язаних із вашою сферою діяльності. Ви вже достатньо попрацювали, щоб нарешті отримати довгоочікуваний результат. Відносини обіцяють стабільність та гармонію.

Дракон

У травні ви зможете утихомирити дратівливість і заспокоїтися, що покращить ваш настрій, а ваші стратегії допоможуть легко досягти мети. У стосунках пристрасть зміниться теплою прихильністю – насолоджуйтесь моментами гармонії. Ділові переговори намагайтеся вести переконливо, а в будь-яких незрозумілих ситуаціях вдавайте, що у вас є план.

Змія

Травень — добрий час для глобальних змін у житті та нових досягнень, а також подорожей. Відкрийтеся всьому новому та цікавому. Але намагайтеся думати про те, що ви кажете, особливо з дорогими вам людьми, інакше не уникнути конфлікту. У відносинах варто вибирати не тільки серцем, а й підключати розум: запитайте себе, чи готові ви бути з цією людиною довго і будувати спільне майбутнє.

Кінь

У травні вам доведеться добре попрацювати, але це обіцяє вивести вас на новий рівень та виконати свої бажання. У відносинах є шанс їх зміцнити, а якщо ви ще в пошуку, вам посміхнеться успіх. Якщо ви плануєте подорож, краще на початку місяця. Намагайтеся розставити пріоритети у важливих сферах та контролювати витрати – уникайте спонтанних покупок, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

Коза

На початку травня можливі конфлікти з керівництвом чи діловими партнерами. У справах намагайтеся прагнути більшого — подумайте, чого саме ви хочете у довгостроковій перспективі. У відносинах важливо не йти на поводу у хвилинних настроїв і постаратися наладити взаєморозуміння. Нові знайомства можуть виправдати ваших очікувань. Травень — гарний час для відряджень та подорожей.

Мавпа

Справи можуть йти повільно, але не впадайте у відчай, не опускайте руки і не поспішайте перемикатися на інші сфери життя, зберігайте рішучість — успіх досягається поступово, тим він міцніший. Вам може супроводжувати успіх у судових справах та кризових ситуаціях. Травень — добрий час для відпустки.

Півень

Через подолання самих себе ви зможете багато чого досягти та вийти на новий рівень. Згадайте про свої таланти, навіть якщо вони здаються вам марними — настав час продемонструвати їх. Відмінний час для виходу з кризи – ваше життя почне змінюватись завдяки вашим старанням.

Собака

У травні дуже важливо контролювати свої емоції та знаходити компроміс у відносинах із партнером. Намагайтеся реагувати на складні ситуації з мудрістю та гнучкістю. Друга половина місяця буде успішною. Доведеться добре попрацювати, лінуватися не вийде, зате, завершивши всі важливі справи, ви можете зі спокійною душею вирушити у відпустку.

Свиня

У травні життя може зіштовхнути вас із чимось новим, чи це зміна стратегій у роботі, нові знайомства, оточення чи нові враження — не відмовляйте собі в незвіданих відчуттях. Від рутини ви можете втомитися, тому різноманіття те, що вам потрібно. Подумайте про те, щоб змінити обстановку і вирушити в довгоочікувану подорож – це ви точно заслужили.

You cannot copy content of this page