Украина
«Громадяни, схаменіться!»: у поліції обурено відреагували на протести, які влаштували під стінами управління у Києві (відео)

Заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін прокоментував розслідування справи про резонансну зaгибeль правозахисниці Ірини Ноздровської та протeсти під стінами поліції Київщини з цього приводу.

Про це Аброськін написав у своєму Facebook.

Він обурено відреагував на акцію, яку влаштували під стінами управління поліції Київської області.

На мітингу сталась штовханина, під час якої невідомий з кулаками спробував накинутись на начальника ГУ Нацполіції Київської області Дмитра Ценова.

Громадяни, схаменіться! На що розраховують ті, хто дозволяє собі бuтu керівника поліції, який потім повинен йти організовувати та направляти роботу поліцейських з метою розкриття вбuвcтвa? – написав Аброськін.

Він запевнив, що «проведення необхідних заходів щодо розкриття вбuвcтвa Ірини Ноздровської взято на особистий контроль головою Нацполіціі Сергієм Князєвим та на відповідний контроль міністром внутрішніх справ».

«Ми — не боги, гарантувати розкриття всіх злочинів не можемо, але наголошую, що зробимо все можливе аби вбuвця чи вбuвцi Ірини Ноздровської були встановлені та затримані», – написав він.

Дивіться відео з мітингу під Нацполіцією щодо розслідування вбuвcтвa Ірини Ноздровської:

Джерело.

facebook