Грошей буде ще більше – фінансовий гороскоп на 23 лютого

Цінимо чужу думку — фінансовий гороскоп на 23 лютого

Сьогодні чужий досвід буде дуже корисним.

Читайте наш гороскоп — він містить інформацію про можливі події, зміни, виклики та сприятливі моменти, які можуть відбутися протягом дня.

Овен
Сьогодні Овнам радять звернути найсерйознішу увагу на відповідність вашій економічній діяльності нормам законодавства. Можливо, прямолінійні вчинки можуть бути пов’язані з невдачами та пошуками обхідних шляхів. Не виключені перевірки, таємні та явні слідчі дії типу контрольної закупівлі простроченого товару чи обшуку складі. Важливо знати юридичні норми.

Телець
Сьогодні Тельцов може чекати дуже неспокійний день, пов’язаний із безліччю перешкод у роботі. Форс-мажори можуть сплутати вам усі карти. Особливо це стосується тих, хто займається фінансовою діяльністю, залучає інвестиції у проекти, грає на товарно-сировинній біржі. Раптові зміни можуть змусити вас вносити корективи у свої плани.

Близнюки
Сьогодні у Близнюків, які обіймають керівні посади, можуть посилитися труднощі при розбудові відносин із діловими партнерами. Крім посилення конкурентної боротьби, ви можете зіткнутися з порушенням партнерами взятих на себе зобов’язань. Загалом цей день може бути пов’язаний із несприятливими зовнішніми обставинами. Не рекомендується вести переговори та підписувати угоди про співпрацю.

Рак
Сьогодні Ракам радять посилити підготовку до майбутньої роботи. Йдеться про ті види роботи, які потребують вашої високої кваліфікації. Саме професійні знання зараз можуть опинитися у вас у дефіциті. Якщо є можливість, то віддавайте перевагу простій та зрозумілій вам роботі. Однак завдяки гарній взаємодії між начальством та підлеглими ви можете впоратися з будь-якою роботою.

Лев
Сьогодні Левам зірки радять утримувати себе від азартного бажання втягнутися у спекулятивні фінансові операції. Легкість отримання грошей при купівлі акцій, що здається, може обернутися великими фінансовими втратами. Адже наперед невідомо, якою буде ціна на акції надалі та наскільки вигідною стане покупка. Утримайтеся від участі у фінансових пірамідах тощо.

Діва
Сьогодні на тих Дів, основним видом діяльності яких є надання послуг населенню, чекає непростий день. Кількість клієнтів та замовників може різко знизитися, внаслідок чого ви будете змушені багато часу залишатися без діла. Рекламні акції можуть не вплинути на клієнтський попит. Водночас це непоганий день для інвестицій у нерухомість.

Терези
Сьогодні для Терезів, чия робота пов’язана з частими поїздками, контактами, зустрічами, день може скластися напружено. При необхідності оформлення та візування ділових паперів ви можете зіткнутися з бюрократичним дротом. Є ризик втрати важливих документів – обов’язково робіть резервні копії. Також ви можете відчувати впливи, що гальмують, при роботі з інформацією — деякі відомості можуть надійти із затримкою.

Скорпіон
Сьогодні Скорпіонам зірки не радять приймати фінансових рішень щодо великих покупок. Особливо це стосується покупок товару у кредит. Роблячи великі покупки, ви можете звести до нуля свої зусилля, тому що ризикуєте купити непотрібний або бракований товар. До того ж, є ризик неправильно розподілити свої фінанси.

Стрілець
Сьогодні Стрільці можуть чітко відчути, що хтось чи щось перешкоджає вашим ініціативам. З найбільшими труднощами можуть штовхнутися ті, хто причетний до сімейного бізнесу чи фрілансу. Подолати труднощі можна лише завдяки новим творчим підходам. Можуть погіршитися умови праці робочому місці, що може негативно позначитися на результативності.

Козеріг
Сьогодні Козерогам, можливо, буде складніше знаходити порозуміння з оточуючими людьми. Не можна покладатися на інформацію, отриману з конфіденційних джерел – ці відомості можуть бути недостовірними. Побоюйтеся шахрайства та обману під час укладання торгових угод. Тримайтеся подалі від людей, які виявили себе як ненадійні партнери.

Водолій
Сьогодні ті Водолії, що працюють у складі групи чи колективу однодумців, страждатимуть. Часто можуть виникати розбіжності та суперечки, внаслідок чого багато часу може бути витрачено на непотрібні узгодження. Це особливо стосується вирішення практичних фінансових питань і може завдати збитків. Однак це непоганий час для ділових зустрічей, консультацій та поїздок.

Риби
Сьогодні Рибам варто притримати амбіції – так рівень доходів підвищиться. Сьогоднішній день може підтвердити слова про те, що іноді ініціатива карається. Не потрібно робити того, про що вас не просять – за дотримання цього правила можна сподіватися, що день пройде успішно. Намагайтеся не вплутуватися в суперечки з начальством.

You cannot copy content of this page