Гроші потечуть рікою саме в ці дні тижня – 10, 11 березня

Грошові дні тижня: 10, 11 березня

Кожного тижня є грошові дні, в які особливо важливо не втрачати можливості, що приходять, і робити різні практики на залучення фінансів.

Кошти розраховуються за допомогою нумерології і допомагають притягнути несподівані фінансові надходження для реалізації твоїх бажань.

Для активації фінансової енергії потрібно зробити практику:

У грошовий день малюєш на лівому зап’ясті 9 (обов’язково з 9 гострими кутами), представляєш певну суму грошей, необхідну для виконання заповітного бажання і кажеш фразу: «Кодую себе на гроші терміново!».

На що направити основний фокус цього тижня?

Цього тижня твій перший ключ до успіху – різноманітність життя та творчості. Не зациклюйся на чомусь одному. Похмурість і повторюваність викликають у тебе таке почуття, ніби ти потрапила до пастки. Ти втратиш інтерес у лічені часи, який тут успіх!

Однак другий ключ твого успіху – уміння зосереджуватись на тому, що ти робиш саме зараз. Тобі необхідно навчитися вичленяти головне, інакше так і носитимешся по хвилях нескінченних змін. Словом, до вітрила, який манить тебе в «похмурі далині», тобі потрібен якір, який стане твоїм «заземлювачем».

10 березня, п’ятниця
Чудовий день для нових звершень. Сьогодні добре, як розпочинати нові проекти, так і посилювати існуючі. Енергія дня несе в собі великий потік енергії і той самий, часто необхідний, ковток свіжого повітря в будь-яку справу.

У мінусі сьогодні може виникнути страх змін – не дай йому зупинити тебе. У твоєму арсеналі є безліч навичок, які допоможуть впоратися із цим завданням. Як мінімум ти можеш прийняти це почуття, потоваришувати з ним, зробити своїм союзником і зробити крок назустріч бажаному, посиливши на максимум свою мотивацію і збільшивши значущість мети, до якої ти йдеш.

11 березня, субота
Субота – класний день для спілкування. Особливо щодо ділових контактів. Сьогодні буде простіше справити враження та залишити про себе приємний слід у пам’яті. Також день чудово підходить для справ, пов’язаних із фінансами. Головне фінансові питання вирішувати на холодну голову, щоб уникнути непотрібних витрат.

Необхідно навчитися розбудовувати зони відповідальності, щоб бізнес процвітав, а не руйнувався; розвивати вміння домовлятися, щоб будь-яка співпраця була взаємовигідною для обох сторін. Будь-які партнерства, що зародилися сьогодні у діловому світі, матимуть фінансовий успіх.

You cannot copy content of this page