Гроші самі прийдуть до рук, знаки зодіаку, яким випаде шанс швидко розбагатіти 7 вересня

Можливість покращити фінансове становище буде у кожного, але найбільше запрацюють лише три обрані представники гороскопу.

Нерозумно сподіватися, що гроші почнуть сипатися прямо з неба. Щоб у житті з’явилися зайві фінанси, потрібно запустити грошову енергію, а для цього необхідно вибрати правильний час і зробити певну низку дій.

7 вересня Венера робить різкий розворот, але ще продовжує бути ретроградною. Однак планета кожному дає можливість стати багатшими. Окрім того, цього дня Ліліт робить позитивний аспект до кармічного північного вузла в Овні. Зв’язок цих двох астрологічних подій і дає можливість пробити фінансову стелю, отримати премію або розраховувати на несподіваний грошовий подарунок.

Врахуйте, що у Всесвіті будь-яка енергія має бути в рівновазі, а отже, потрібно щось віддати, щоб натомість отримати щось більше. 7 вересня, щоб запустити грошовий потік у своє життя, кожен має закрити борги або внести позачерговий платіж за кредитами.

Сума може бути будь-якою, але пам’ятайте: що більше ви внесете в рахунок боргу, то більше повернеться назад. Головне встигнути внести гроші до заходу сонця, тільки так ви все зробите правильно і зможете розраховувати на прибуток.

Важливе уточнення: якщо ви займали в друга, краще віддати всю суму відразу. Тепер приємний бонус для кількох представників зодіакального кола, на яких Венера та Ліліт впливають сильніше.

Близнюки

Представники цього сузір’я повинні бути напоготові і критичніше ставитися до своїх дій. Зараз вами керує Ліліт і ваші витрати можуть вийти з-під контролю. Коли почнете “запускати” грошову енергію, не перестарайтеся і не внесіть на дострокове погашення забагато. А якщо ні, то ризикуєте влізти в нові борги вже до кінця місяця.

Скорпіон

Під час розвороту Венери Скорпіони відчувають особливе бажання жити «гарним» життям. Вони втрачають зв’язок із реальністю і теж починають витрачати дуже багато.

Також люди цього знаку можуть відчути приплив сил, тож почнуть хапатися за будь-яку роботу. Що ж тут поганого, спитайте ви. За підйомом працездатності обов’язково прийдуть спад, апатія та депресія. Навіщо вам ці американські гірки? Просто тримайте емоції під контролем.

Водолій

Венера 7 вересня подарує Водоліям відразу кілька можливостей збільшити свій дохід. Але головна небезпека дня у тому, що ви зможете правильно вкласти отримані кошти. Якщо ви в період з 7 по 18 вересня отримаєте грошову суму, то найкращим рішенням буде відкласти її у накопичення. Зачекайте, поки ваш небесний заступник заспокоїться, а потім приступайте до витрат.

You cannot copy content of this page