Гроші та комбо-успіх: три знаки Зодіаку, яким скоро пощастить більше за інших

Астрологи назвали трьох основних фаворитів тижня з 19 до 25 грудня.

Овен

У вас попереду сім днів, щоб помітно поліпшити матеріальне становище. Що для цього потрібно? Знаючи про те, що ви зараз один із головних фаворитів Фортуни, обов’язково купіть лотерейний квиток. Можливо, саме вам вдасться виграти багатомільйонний джек-пот. Це не єдиний шанс на удачу. Якщо не погано знаєтеся на спорті, можна зробити ставку на тоталізаторі. Так чи інакше, потрібно пробувати різні варіанти для легкого заробітку, шанси зірвати великий куш дуже високі.

Телець

Все найцікавіше протягом тижня з 19 по 25 грудня чекає на Тельців у сфері особистих уподобань. Деякі з вас за ці сім днів змінять життя у діаметрально протилежний бік. Насамперед стосується одиноких представників знака. Якщо ви вже спілкуєтеся з кимось за допомогою онлайн листування, це знайомство вийде в новий формат. Можна не сумніватися, що особиста зустріч із цією особою вас не розчарує. Буде багато нових знайомств. Хтось із вас одразу зрозуміє, що перед ним майбутній партнер у відносинах, а хтось знайде нового друга.

Козеріг

Тиждень з 19 по 25 грудня подарує Козерогам комбо-успіх (тобто на вас чекає везіння відразу за кількома життєвими напрямками). Перше та найголовніше – вдало вирішиться питання з позовною заявою чи усуненням заборгованості перед банком. Загалом найближчими днями Козерога мають відмінні шанси відстояти свою правоту. Чи не причетні до того, в чому вас звинувачують? Шукайте належні докази, доводьте свою правоту, вас неодмінно почують. Друге. Тиждень примітний тим, як легко вдаватимуться Козерогам побутові справи. Навіть не маючи належного досвіду, ви без проблем полагодите водопровід, відремонтуєте якийсь прилад, майстерно ліквідуєте іншу проблему. Тим, хто давно хотів робити ремонт, не слід втрачати жодної хвилини. Це найкращий момент для довгоочікуваного перетворення вашого особистого житлового простору.

You cannot copy content of this page