Гроші в кишені: прикмети які реально працюють і допомагають

Грошова енергетика не стабільна і потребує особливого ставлення. Звичка носити гроші у кишенях може негативно позначитися на фінансовому благополуччі. Уникнути неприємностей допоможуть народні прикмети.

Звичка носити гроші в кишенях загрожує неприємностями, особливо якщо йдеться не про дрібниці, а про купюри.

М’яті купюри в кишені за прикметою – символ бідності та боргів. Тим, хто не віддає належного заробленому, не варто розраховувати на фінансове благополуччя.

Гроші, недбало покладені в кишеню, обіцяють неприємності та непередбачені витрати. Причому якщо купа купюр є сусідами з монетами, то проблеми з фінансовим благополуччям оселяться надовго.

Зневажливо покладені в кишеню купюри не приваблять багатства. Навпаки, м’яті купюри відкриють канал бідності і спричинять непередбачені витрати.

Якщо в кишені лежать заговорені монети, то в ту ж кишеню не поміщають інших грошей. Інакше бідність не забариться.

Прикмета свідчить, що м’яті купюри у кишені обіцяють проблеми з фінансовим благополуччям. Гроші, що не лежать у потрібному місці, а недбало зім’яті, приваблюють бідність.

Вважається, що гроші в кишені — це нехтування заробітками. Купюри з кишені можна ненароком порвати, тим самим виявляючи зневагу до своєї праці та провокуючи подальшу бідність.

You cannot copy content of this page