Грошовий гороскоп на 9-15 жовтня: кому буде тиснути гаманець, а кому доведеться позичати гроші

Овен

У першій половині тижня енергетика Овнів не зміниться, тому всі сім днів будуть досить сприятливими для фінансової діяльності. Положення небесних світил менш сприятливо для ділових поїздок і початку нового проекту на роботі. Тому Овни будуть краще заробляти, розумно купувати необхідні речі і розумно розпоряджатися наявними коштами, але обережність все одно не завадить.

Телець

Для Тельців важливо просто дотримуватися своїх принципів. Протягом цих семи днів їм доведеться пройти певний період відпочинку. У цей час через слабку Венеру важливо стежити за своїм здоров’ям, не брати розорювальних кредитів і зосередитися. Є ризик придбати неякісний товар. Краще побережіть свої сили та зайві фінанси до кінця тижня, витрачаючи їх якомога обережніше та розумніше.

Близнюки

Благополуччя Близнюків в першу чергу буде залежати від грамотного планування, вміння розподіляти фінанси. Однак цим людям не варто перевантажувати себе роботою, інакше весь заробіток з часом піде на відновлення сил і відпочинок після роботи. Витрати, пов’язані зі здоров’ям і емоційним благополуччям, не можна вважати зайвими в цей період.

Рак

У період з 9 по 15 жовтня Ракам не потрібно вичавлювати максимум з будь-якої ситуації. Це правильний підхід: краще дочекатися стабілізації ситуації. На щастя, Раки ще вміють залучати гроші і завойовувати прихильність Фортуни. Ви можете робити покупки в помірних кількостях. Багато Раків відчують бажання поповнити свій гардероб новим одягом.

Лев

За ці сім днів Леви можуть багато придбати. Це стосується багатьох сфер, і мова йде про нерухомість і, наприклад, транспорт. Для когось це означає ремонт квартири, а для когось завершення обслуговування автомобіля. Як би там не було, під час покупок і заробітку важливо пам’ятати про своє здоров’я.

Діва

Згідно з грошовим гороскопом, на допомогу представникам Діви прийде позитивне мислення. Без нього вони, як і деякі інші знаки, не матимуть успіху. На щастя, позитивне мислення можна розвинути так само, як і будь-який інший навик. Для цього краще витратити гроші на самоосвіту або подорожі. Рекомендується остерігатися позик. На цьому тижні вам потрібно зайнятися чимось, що приносить вам задоволення.

Терези

Фінансовий успіх Терезів від них мало залежатиме. Відпочинок не зашкодить людям цього знаку. Також астрологи радять завершувати все розпочате. Також можна робити заплановані покупки, витрачати гроші на подарунки та сувеніри. Ви також повинні показати себе з кращого боку, розкрити свої таланти, не відмовляючись від розпочатого. Менше думок і більше дій – такий девіз допоможе Терезам збільшити свої доходи.

Скорпіон

З 9 по 15 жовтня Скорпіони відчують бажання зрушити гори, заробити більше, інвестувати. Однак важливо, щоб уся мотивація, яку подарував Марс наприкінці тижня, не зникла: осінь – дуже підступна пора року. Фахівці рекомендують Скорпіонам створити навколо себе комфортну обстановку: частіше прибирати, спілкуватися з приємними людьми.

Стрілець

Уміння планувати події наперед допоможе Стрільцям збільшити дохід. Дія за натхненням може привести Стрільця в непрохідні фінансові джунглі. Грошові справи цих людей можуть сильно залежати від їх оточення. Токсичні люди можуть зруйнувати впевненість Стрільця в собі. Любителі давати поради або постійно брати в борг і не віддавати гроші на горизонті можуть з’явитися в найбільш невідповідний момент.

Козеріг

Якими би сильними не були Козероги, їм важливо піклуватися про себе, а не просто поповнювати банківський рахунок. Здоров’я буде відігравати дуже важливу роль у вашому фінансовому балансі. Козерогам також важливо сформувати коло однодумців, щоб діяти. Навіть у соцмережах краще менше читати негативу: це негативно впливає на енергетику, особливо зараз.

Водолій

У фінансову сферу Водоліям планети принесуть певні труднощі: можливі затримки зарплат і допомог. Тому рекомендується покладатися на себе і не озиратися назад. Якщо простою не уникнути, ви можете використати цю перерву для відпочинку. З 12 жовтня ситуація зміниться.

Риби

Згідно з фінансовим гороскопом, тиждень буде не найлегшим для представників Риб. Зараз краще не міняти роботу. Слід побоюватися надто різких змін: фінансовий потік наздожене тих, хто не продумує кожен крок. Зміна обстановки стане в нагоді представникам Риб тільки в самому кінці тижня – вихідних. Тепер краще пробувати нове поступово. Обізнаність примножить багатство.

You cannot copy content of this page