Хто буде головним везунчиком місяця: Знаки Зодіаку, на яких чекає успіх у лютому 2023 року

Знаки Зодіаку, на яких чекає успіх у лютому 2023 року

Астрологи розповіли, хто буде головним везунчиком місяця

Настає останній місяць зими. Саме час дізнатися, яким знакам Зодіаку везтиме трохи більше, ніж решті.

Астрологи розповіли, хто буде головним везунчиком лютого 2023 року. Для початку варто відразу відзначити, що абсолютно всім знакам везтиме приблизно однаково. Головна причина цього – відсутність ретроградних планет. З іншого боку, у лютому очікуються дві дуже важливі події — перехід Меркурія на Знак Водолія 11 числа та перехід Венери до Знак Овна 20 числа. Обидва вони досить сильно вплинуть на успіх Знаків Зодіаку.

Період з 11 по 28 та з 1 по 20 лютого

Меркурій своїм переходом у Знак Водолія 11 числа зробить щасливішими людей деяких Знаків Зодіаку. Те саме відбуватиметься у випадку з Венерою, але не після переходу в Овна, а до цієї події — тобто з 1 по 20 лютого.

У плані успіху варто розглядати саме ці два відрізки часу, оскільки оцінити лютий загалом буде дуже непросто.

Які Знаки Зодіаку будуть найщасливішими

Якщо дивитися на період з 11 по 28 число, то тут незаперечними лідерами в очах удачі будуть Близнюки, Діви і Водолії. Особливо варто відзначити Дів, на яких практично не впливає Венера. Так, вона не буде особливо сильно їм допомагати в перші дві декади місяця, але після переходу планети в Знак Овна вона не ставитиме їм палиці в колеса.

Люди цих трьох знаків будуть вкрай успішними у фінансовому плані. Дівам, Близнюкам і Водоліям можна сміливо робити дорогі покупки. Це може бути як техніка, так і нерухомість, прикраси, одяг. У роботі представникам цього Знака дуже везтиме в плані переговорів. Особливо варто зробити такі професії як консультант, психолог, викладач. Будь-яка робота з числами піде вгору. Так само як і громадська діяльність.

Промовистість стане сильною стороною цих людей.

Щодо періоду з 1 по 20 лютого, то тут важливо виділити тих, на кого Венера впливає найменше. Це Овен, Скорпіон та згадана вище Діва. Це означає, що лютий 2023 року буде найпозитивнішим у фінансовому плані для Дів, адже Меркурій — їхній покровитель, а Венера практично не бере участі у формуванні подій у їхньому житті.

Овни та Скорпіони, як і Діви, залишатимуться стабільними протягом усього місяця. Люди цих трьох знаків будуть наповнені силами протягом усього місяця. У них буде найменше проблем у сфері кохання, та й загалом ця сфера буде більш передбачуваною.

Також тут діє і зворотна ситуація, коли Венера для якихось знаків дуже сильна, а Меркурій слабкий. До таких знаків належать лише Риби. Ці люди будуть неймовірно продуктивними цілий місяць. У них очікується приплив гарного настрою, мотивації, творчої енергії та ентузіазму.

Ще можна виділити такий Знак як Терези, оскільки для цих людей Меркурій та Венера приблизно однаково важливі. Лютий буде для них дуже сприятливим місяцем через те, що його початок пройде під егідою сильної Венери, потім вона разом з Меркурієм об’єднає зусилля, щоб зробити життя Терезів ще кращим, а потім, коли Венера піде на спад, Меркурій не дасть потонути в проблем.

You cannot copy content of this page