Хто отримає солідний куш, а хто пускатиме пилюку в очі: що буде з грошима навколо знаків Зодіаку

Які фінансові події чекають представників зодіакального кола на тижні з 27 березня по 2 квітня.

ОВЕН. У фінансовій сфері цього тижня не передбачається збоїв. Заплановані заходи та операції з грошима пройдуть без ексцесів. Деякі з вас знайдуть вигідний варіант купівлі, продажу чи обміну нерухомості. У тих, хто намагається працевлаштуватись, з’явиться на прикметі кілька вдалих вакансій. Хтось із близьких членів сім’ї сприятиме великій покупці, на яку не вистачало коштів.

ТЕЛЕЦЬ. Цього тижня ситуація у фінансовій сфері буде непередбачуваною. Тельцям буде складно скласти список видатків, не знаючи про те, яка сума з’явиться у них у розпорядженні. А тут ще й проблеми когось із близьких людей, пов’язані із певними витратами. Загалом, згадайте все, що вам відомо про раціональне ставлення до грошей та активно використовуйте ці знання у процесі своєї життєдіяльності.

БЛИЗНЮКИ. У вашому розпорядженні буде солідна сума грошей, але її бажано витрачати з розумом. Наступні фінансові надходження будуть не скоро й у значно меншій кількості. Подумайте, як правильно розпорядитись грошима. Почніть із оплати заборгованостей та рахунків, виставлених банками, іншими організаціями, комунальними службами. І не намагайтеся пустити пилюку в очі за допомогою дорогого подарунка, на який підуть усі ваші доступні кошти.

РАК. Одна з витрат, що виникла цього тижня, спричинить стрес. Це буде або оплата заборгованості, яку забули, або витрати на екстрений ремонт побутового приладу. Так чи інакше, бюджет може раптово збідніти. Найближчі фінансові надходження очікуються не скоро, і потрібно заздалегідь скласти кошторис витрат з огляду на те, що може статися інша екстраординарна ситуація. Тепер про приємне. Деяким Ракам пообіцяють підвищення на посаді.

ЛЕВ. Легкою ходою Леви просуватимуться до поставленої мети, незважаючи на безліч дрібних проблем. Одна з головних – дефіцит коштів та необхідність економно ставитися до фінансів. Незабаром усе нормалізується. Поки що зірки радять складати раціон на основі фруктів та овочів. Це допоможе вам комфортно дотягнути до зарплати і заразом позбутися зайвої ваги.

ДІВА. Грошовий потенціал Дів цього тижня буде достатнім для комфортного існування. Якщо готуєтеся до відпустки, саме час купувати все необхідне, в тому числі залізничні квитки. Можна «урвати» зі значною знижкою та пляжне приладдя. Не заощаджуйте на купівлі ліків, це небезпечно! Дівам наприкінці цього тижня запропонують вигідний варіант додаткового заробітку, від якого не варто відмовлятися.

ТЕРЕЗИ. Тиждень складний для сфери фінансів Терезів. Може з’явитися велика сімейна витрата, пов’язана з оплатою за навчання або лікування родича. Невелика надбавка до зарплати, яку отримає друга половинка, не суттєво виправить ситуацію, тож не забувайте про раціональне ставлення до грошей. До речі, у ці вихідні вас не підведе ділове чуття, і ви зможете закупити продукти та інші товари першої необхідності за дуже вигідною вартістю.

СКОРПІОН. Дійте, напевно, точно прорахувавши всі варіанти подій. Це стосується інвестування своїх коштів у різноманітні проекти або стартапи. Загалом у Скорпіонів зараз на висоті і інтуїція, і ділове чуття. А ось поради, так би мовити, мудрих людей, бажано проігнорувати через їхню неефективність. Не забудьте вибрати гідний подарунок для близької людини з урахуванням її вподобань.

СТРІЛЕЦЬ. Дійте на випередження. У вас зараз є вигідний шанс вдало продати непотрібні речі або якийсь товар, який не має значного попиту. Що стосується сімейних фінансів, у них буде помітна позитивна динаміка у Стрільців різного віку. Юні представники знаку знайдуть цікавий та перспективний підробіток.

КОЗЕРІГ. Розмір доходу у більшості Козерогів залишиться незмінним, а ризик, що виникнуть незаплановані витрати або що ви зазнаєте збитків, зовсім незначний. Тож можна розслабитися, зі сферою фінансів все гаразд. Єдине, на чому хотілося б зупинитись докладніше, це ваше ставлення до сімейної «скарбниці». Перевірте, на що ваш партнер витрачає гроші. Швидше за все це порожні витрати.

ВОДОЛІЙ. Цього тижня сфера фінансів викликає у Водоліїв підвищений інтерес. Потрібно буде визначити найкращі варіанти вкладень або вибрати потрібний товар. Щоб згодом не відчувати розчарування, не вірте відгукам, якими рясніє інтернет, і беріть до уваги лише поради експертів. Суттєво зросте дохід чоловіка чи дружини, а деякі Водолії зможуть претендувати на соціальні пільги чи субсидії.

РИБИ. Більшість Риб цього тижня збільшиться фінансовий потенціал. Кількість грошей на вашому банківському рахунку буде достатньою для оплати поточних рахунків, кількох великих покупок, розкішного відпочинку. І все-таки варто нагадати про себе боржнику, інакше він так і не поспішатиме повертати ваші грошики. Цього тижня обіцяє пройти особливо добре покупка нового гардеробу та стильного домашнього інтер’єру.

You cannot copy content of this page