Хто почне нове життя, а на кого чекає любовне розчарування 12 жовтня

Хто почне нове життя, а на кого чекає любовне розчарування 12 жовтня

Цього середовища краще працювати в режимі енергозбереження і займатися лише тими завданнями, які не вимагають зволікань. Люди навколо будуть “душити”, тому краще провести день на самоті або звести спілкування до мінімуму. Ухвалюючи рішення, необхідно прислухатися до інтуїції.

Овен

Цього дня можливі складнощі на роботі. Від вас вимагатимуть висловити думку щодо чиїхось дій, що позначиться на ваших стосунках із колегами. Багато Овнів будуть зайняті покращенням своєї зовнішності, зміцненням здоров’я, профілактичними заходами на організм.

Телець

Вам може надійти дуже приваблива пропозиція, проте не варто відразу ж на неї погоджуватися! Зірки кажуть, що не виключено каверзу: у красивій обгортці може бути захована важка цегла. Іншими словами, сьогодні Тельцям варто бути акуратнішими та уважнішими, ніж зазвичай.

Близнюки

Суперечливий день, здатний принести чимало подвійних ситуацій, які потребують такту та витримки. Не виключено, що дехто може неправильно розцінити вашу ділову активність і вважати вас вискочкою. Зірки нагадують про те, що треба відвідати рідних. Увечері чекайте на приємні звістки.

Рак

День має бути насичений і важкий: доведеться вирішувати багато завдань, які заберуть енергію та силу. Вам потрібно змінити підхід до вирішення проблем: не звалювати відповідальність за них на своїх близьких, а розпочати з себе. Не намагайтеся вирішити все одразу, деякі питання сьогодні краще відкласти на потім

Лев

У цей день ваш настрій змінюватиметься зі швидкістю світла, що вимотає не лише оточуючих, але й самих вас. Любовні розчарування переносяться важко. Зробите все заплановане на сьогодні, вирішите спірні питання із сусідами – і ви встигнете підготуватися до приходу гостей. Вечір краще провести у родинному колі.

Діва

У Дів сьогодні легко просуватимуться справи у роботі та навчанні. Проте ситуація з фінансами поки що буде не найкращою. Можливо, вам доведеться вдатися до консультації фахівця, який допоможе розібратися у ситуації. Добре займатись спортом, відпочивати на природі.

Терези

Ваш настрій може зовсім опуститися до нуля, якщо ви не зустрінете людини, спілкування з яким змусить забути про неприємне. Існує ймовірність емоційних зривів, і, якщо вам потрібно звертатися до державних інстанцій, зберігайте самовладання. Приділіть більше уваги дітям.

Скорпіон

Вас приємно здивує вчинок когось із друзів. І хоча у вашій поведінці часто буде багато легковажної, спонтанної, ви, як і раніше, будете уважні до дрібниць і нюансів того, що відбувається. Можливі добрі новини від родича. Інформація стане поштовхом до нового етапу життя.

Стрілець

Хороший день для колективної роботи, спільних заходів. Прислухайтеся до порад друзів. Їхні судження будуть вірними, своєчасними та точними. Надлишок енергії може виявитися руйнівним – можливі прояви нестриманості, категоричності у висловлюваннях, конфлікти з оточуючими.

Козеріг

Ймовірно, сьогодні ви відчуєте врівноваженість думок та почуттів. У спокійній обстановці вам вдасться впоратися з багатьма справами. Ви зможете розібратися в найбільш заплутаних ситуаціях. Особливо сприятливою буде друга половина дня. Рекомендуються спокійний відпочинок у родинному колі, ігри з друзями або дітьми, які будуть раді спілкуванню з вами.

Водолій

Зростає ймовірність помилок у роботі та некоректної поведінки у спілкуванні з оточуючими. Тому не слід проявляти активність у будь-яких сферах діяльності. Слід звертати увагу на погані знаки та прикмети.

Фінансова ситуація почне покращуватись.

Риби

Сьогоднішній день не підходить для подорожей та відряджень. Є небезпека втрати грошей чи поломки транспорту. Також можуть виникнути неприємні наслідки від недавньої великої покупки: товар може бути неякісним. Вечір краще провести вдома, відмовтеся від вечірок у галасливій компанії.

You cannot copy content of this page