Хто сьогодні зізнається в коханні: романтичний гороскоп на 1 березня

Овен
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко порозумітись з вами. Можливо у вас є багато невирішених проблем та питань, які саме час обговорити?

Телець
Сьогодні вашій другій половинці здаватиметься, що ваші стосунки зайшли в глухий кут. Зробіть все можливе аби кохана людина так не думала, можливо проведіть разом час або сходіть на побачення.

Близнюки
Сьогодні дуже важливо відстежувати невербальну реакцію вашої коханої людини на ваші слова. Говорити вона може все, що завгодно, але слова не повною мірою відображатимуть її внутрішній світ. Тому доведеться бути дуже уважним і робити не серйозні висновки.

Рак
Сьогодні чи ніколи! У цей день вам необхідно стиснути волю в кулак і висловити, нарешті, вашій коханій людині все, що ви про неї думаєте. Або зробити по відношенню до нього те, що, чесно кажучи, зробити потрібно було вже давно, але ви все ніяк не наважувалися.

Наважтеся ж нарешті! Зірки бажають вам удачі!

Комусь  з Раків доведеться, зізнатись у коханні, а кому – розірвати стосунки.

Лев
Сьогодні зірки рекомендують вам із вашою коханою людиною знову відчути себе дітьми і зовсім по-дитячому побігати, пострибати. День обіцяє бути незабутнім. Одним словом проведіть разом час разом без зайвих вух.

Діва
Вам варто перепросити свою другу половинку. Вибачтесь перед ким ви винні і не винні (так, про всяк випадок). І у вашої коханої людини насамперед. Ваше щастя, якщо вона просто розсміяється та поцілує вас. Значить, все справді добре…

Терези
Сьогодні вашій коханій людині буде  буде потрібна ваша підтримка як ніколи. Підставте своє сильне плече, і тоді ваша друга половинка і ви, разом зможете все.

Скорпіон
Сьогодні ви зрозумієте, що вашому терпінню нарешті настав кінець. На жаль, і ваша кохана людина це теж зрозуміє, тому що вона перша відчує на своїй шкурі закінчення цього терпіння. Саме на неї обрушаться лавини вашого гніву. Варто поговорити про все що накипіло між вами.

Стрілець
У цей день вашій коханій людині буде непросто піддатися на ваші вмовляння і зробити те, що ви вважаєте за потрібне. Тому вам доведеться переконати її. Це виявиться непростим завданням, але вам цілком під силу з ним впоратися.

Козеріг
Сьогодні зірки рекомендують вам по дорозі на побачення з вашою коханою людиною заглянути в магазин та купити дещо незвичайне. Оберіть подарунок, який покаже ваші почуття до вашої другої половинки.

Водолій
Яка б погода не була на вулиці, у душі у вас сьогодні буде тепло та затишно. І все це завдяки вашій коханій людині!

Причому для створення цього тепла кохана людина не прикладатиме ніяких зусиль: вам цілком достатньо буде його присутності у вашому житті. Справжнє щастя, як кажуть зірки!

Риби
Сьогодні вашій коханій людині захочеться більше ніжності, уваги та тепла з вашого боку. Постарайтеся максимально задовольнити ці потреби, тим більше, що особливої складності це для вас не складе, а другій половинці буде більш ніж приємно і навіть необхідно.

You cannot copy content of this page