Хто стане переможцем, а кого чекає доленосна зустріч 28 вересня

Хто стане переможцем, а кого чекає доленосна зустріч 28 вересня

28 вересня – день, коли інтуїція працюватиме на повну потужність. Постарайтеся прочитувати настрої людей, виловлювати відповідні моменти та приймайте рішення, орієнтуючись на внутрішній голос. Сьогодні ви легко розпізнаватимете брехню і не потрапите на хитрощі недоброзичливців.

Сновидіння справдяться для представників знаків Землі.

Овен

Будьте чесні із самим собою. Подивіться він із боку, щоб об’єктивно оцінити своє становище. Можливо, ситуація здасться вам незавидною. Однак із цього варто зробити висновки та постаратися продумати новий маршрут для досягнення бажаного. У цю дату ваші плани, швидше за все, приймуть правильний напрямок.

Телець

Ініціатива карається. Ви можете самі створити собі проблеми, не розрахувавши сили. День краще присвятити вирішенню існуючих завдань та постаратися не залучати нові пункти до списку справ. У романтичних справах можете розраховувати на успіх при знайомстві з особами протилежної статі. Ваша чарівність працюватиме на повну силу.

Близнюки

Не захоплюйтесь ідеєю делегування. Той, на кого ви сподіваєтесь, може вас підвести. Причому він зробить це навмисно або просто через небажання вам допомагати. Візьміть до уваги такий перебіг подій і перестрахуйтесь. Ваші романтичні стосунки вийдуть на новий рівень. Якщо ви самотні, то цілком імовірна доленосна зустріч.

Рак

Це може здатися дивним та нелогічним, але для того, щоб перемогти, варто залишити поле битви. Якщо продовжите історію з нездоровою конкуренцією, то опинитеся у тих, хто програв. Проте день підходить для важливих рішень та дій. Головне – не діяти імпульсивно, а ретельно обмірковувати кожен крок.

Лев

Перестаньте думати про роботу, приділіть увагу своїм істинним бажанням та думкам про майбутнє. Вас закрутив вир рутинних справ, і ви геть-чисто забули про те, що для вас дійсно є важливим. Саме час згадати свої мрії і визначитися з тим, чого ви бажаєте досягти в найближчі роки. Хтось із близьких порадує вас подарунком чи гарною новиною.

Діва

Настав час робити рішучі кроки, щоб привнести зміни в особисте життя і змінити свій статус одинаку на людину в парі або зміцнити існуючі відносини з партнером. У професійній сфері, навпаки, притримайте коней. Бувають моменти, коли потрібно просто відсторонитися від проблеми і вона сама вирішиться.

Терези

Довіряйте внутрішньому голосу і приймайте рішення виходячи з першої думки, яка спаде вам на думку.

Довгі роздуми упустять вирішення проблеми, у цей день швидкість – запорука успіху. Люди, яким ви довіряли, можуть не виправдати очікувань. Не варто журитися з цього приводу. Вийміть урок і не покладайтеся на інших у вирішенні важливих завдань.

Скорпіон

Якщо єдине бажання – це лежати і нічого не робити, то дозвольте собі це без непотрібних думок та докорів совісті. Проводити час віч-на-віч із собою і рефлексувати – теж корисне заняття. Ви зможете зробити роботу над помилками, обміркувати плани та згенерувати нові ідеї. Утримайтеся від великих витрат.

Стрілець

Сьогодні ви станете переможцем. Можливо, ви виграєте у дрібному випробуванні, але перемога підніме ваш дух і змусить повірити у свої сили. Хтось із близького оточення може провокувати вас на конфлікт.

Намагайтеся уникнути сварки і просто відстороніться від діалогу. Будь-який результат суперечки буде для вас неприємним.

Козеріг

Увага оточуючих буде прикута до вас, тому ви зможете відстояти свої інтереси та просунути ідеї, якими ви мріяли останні місяці. Робочі зустрічі будуть успішними, а романтичні зв’язки можуть набути нового статусу.

Імовірні цікаві знайомства, які можуть бути для вас корисними надалі.

Водолій

Чим більше зусиль ви виявите, тим більшого результату отримаєте. Тому з самого ранку беріться за рішення списку справ. Ви будете продуктивні та легко впораєтеся з багатьма завданнями. Крім ділових успіхів, у цю дату ви можете побудувати міцний зв’язок, як партнерський, так і романтичний або дружній.

Риби

Не бійтеся відмовляти людям. Погоджуючись на їхні прохання, ви ускладните собі життя. Повірте, ніхто не образиться на ваше пряме “ні”. Імовірні якісь перепони у фінансовій сфері. Намагайтеся діяти в паніці.

Краще дати собі час на обмірковування ситуації та з холодною головою підійти до вирішення проблем.

 

You cannot copy content of this page