Хто стрибатиме від щастя, а хтось притягне гроші 20 серпня

Хто стрибатиме від щастя, а хтось притягне гроші 20 серпня

20 серпня – день несприятливий, який може збити зі шляху, змусити зробити невірний вибір чи навіяти сумніви. Краще не приймати важливих рішень і не робити різких рухів у справах та взаєминах. Сновидіння справдяться.

Овен

Цього дня ви можете ламати та будувати людські стосунки. Причому не лише свої, а й чужі. Ваше посередництво чи порада зможуть “склеїти” чийсь зв’язок або помирити непримиренних ворогів. Фінансове становище можна покращити, якщо цього дня зробити хоча б мінімальні кроки для цього.

Телець

На вас чекає хвилювання, емоції, нервування з якогось приводу, який здаватиметься вам важливим, що вичавить вас наче лимон. А потім може виявитися, що приводів для переживань у вас просто не було. Так що спокій, тільки спокій, а то наламаєте дров, а потім розхльобуватимете наслідки.

Близнюки

Не перешкоджайте природній течії подій, навіть якщо вона йде врозріз із вашими планами. Підкоріться тому, що відбувається. Намагатиметеся йти всупереч, опинитеся в програші. День може подарувати вам несподівану зустріч, яка здатна, за вашим бажанням, звичайно, перерости у тривалий зв’язок.

Рак

Наближається криза в одній із сфер вашого життя, і ви це відчуваєте. Вам тривожно, ви намагаєтеся зробити кроки, щоб убезпечити своє становище, але тривога лише наростає. А все тому, що вам поки що недоступна інформація про підводні течії навколо вас. Просто “стеліть соломку” на випадок, якщо впадете, але сподівайтеся на краще.

Лев

З обережністю приймайте цього дня рішення, які можуть вплинути на ваше майбутнє. Є можливість здійснити поворот “не туди”. У результаті вам доведеться повертатися на вихідну точку та починати все спочатку. Хтось із ваших знайомих може випадково дати вам наведення на спосіб вирішення проблеми, яка вас турбує.

Діва

У любовних відносинах можливе загострення. Старі образи, недомовки раптом виберуться на поверхню і змусять вас із партнером висловлювати один одному претензії. У ваших силах зробити так, щоб розбіжності не стали початком кінця. Фінансові проблеми будуть вирішуватись легко, майже без ваших зусиль.

Терези

На вас чекає якась пропозиція про спільну діяльність. Не факт, що воно буде вигідним. Може статися, що хтось може на вас поїхати. Інтуїція вас може завести в нетрі невдач, тому ви її слухайте, але робіть так, як підказує ваш досвід, знання чи поради тих, кому ви 100 відсотків довіряєте.

Скорпіон

Відмінний день, щоб ставити крапку у справах чи стосунках. Подумайте, де потрібно закрити двері в минуле, і зробіть це. Можлива якась відверта розмова, яка приведе вас до якихось відкриттів, і не факт, що приємним. Не вживайте жодних дій у цей день гаряча. Спочатку думайте, потім робіть.

Стрілець

Застій це слово охарактеризує цей день. Не чекайте на великі події, доленосні зустрічі. А ваші спроби зрушити проблеми з місця не будуть результативними. Що робити? Розслабитися та плисти за течією. Ви можете перетворити цей день на затишне байдикування, якщо є таке бажання. Великі покупки краще відкласти – обміркуйте, чи вони вам потрібні?

Козеріг

Не дозволяйте собі лінуватися. Цей день чудово підходить для того, щоб розпочинати будівництво нового життя, вносити в життя зміни. Зробіть хоч щось, що дозволить вам наблизитися до бажаного, хоча б намітьте напрямок руху, це полегшить вам досягнення мети. Фінанси почнуть прибувати, якщо раніше ви намагалися їх залучити.

Водолій

На вас чекають якісь звістки від тих, хто вам дорогий. Можливо, ви вже перестали спілкуватися, але будете раді почути одне одного. Не варто напружувати себе роботою цієї дати. Дозвольте собі просто помріяти та зрозуміти, що ви хочете від майбутнього. Фінансове становище виправлятиметься на краще.

Риби

Ось прямо сміливо можете собі влаштовувати свято душі та тіла. Навіть якщо приводу у вас цього немає.

Нехай вам буде добре та приємно, це підніме настрій, настрій подарує енергію і все – ви озброєні для подальших подвигів. Романтичні наміри з боку осіб протилежної статі відганяйте. Не вийде з цього роману нічого путнього.

You cannot copy content of this page