Хто ступить на чорну смугу, а на кого чекає тріумф 23 серпня

Хто ступить на чорну смугу, а на кого чекає тріумф 23 серпня

23 серпня – день, коли добре займатися будівництвом планів, виправленням помилок, усуненням їх наслідків. Сни в ніч проти 23 серпня здійсняться для знаків Води.

Овен

Акуратніше з інформацією, яка до вас надходитиме. Вона може бути хибною або неповною, тому далекосяжних висновків відразу робити не варто, як і приймати на основі отриманих даних рішення.

Спочатку переконайтеся, що інформація правильна. Імовірні якісь перипетії на амурному фронті. Стримуйте емоції, щоб не поглибити сварку.

Телець

Вам буде складно розуміти оточуючих, оточуючим вас. Так буває, іноді порозуміння зникає. У такі моменти не варто нервувати і не можна розкидатися емоціями. Включайте дипломатичність. День підходить для пошуку виходів із фінансових проблем, дій, спрямованих на збільшення доходу.

Близнюки

Вас потягне до змін. Якщо ви відчуєте бажання змінити щось у своєму житті, йдіть у нього на поводі, навіть якщо захочеться зробити кардинальний поворот. Спочатку можуть виникати жаль про обраний шлях, але пізніше ви зрозумієте, що все сталося на краще. Амурні знайомства будуть вдалими, проявляйте ініціативність, якщо поруч виявиться той, хто торкнеться вашого серця.

Рак

Вам час би влаштувати генеральне прибирання у своєму житті: викинути жалю про помилки, токсичних людей, які отруюють вам існування, шкідливі звички, старіння з дому. Позбудьтеся непотрібного – звільніть місце для позитивних змін. Якщо упертеся рогом, то зможете здобути перемогу у професійній сфері. Дійте рішучіше, експерименти вітаються.

Лев

Відмінний період, щоб вирішувати проблеми у справах любовних. У ваших силах повернути пристрасть чи гармонію у ваш зв’язок із коханою людиною або зачарувати того, кого ви вважаєте придатним на пост героїні чи героя вашого роману. Фінансове становище може бути нестабільним і викликати тривогу. Не рекомендується активізувати витрати.

Діва

Навіть якщо вам здаватиметься, що все добре, не розслабляйтеся. Цього дня можуть активізуватися якісь підводні течії чи ваші недоброзичливці. Попереджений значить озброєний! Разом із противниками та конкурентами поруч можуть з’явитися нові союзники, з якими ви будете спроможні згорнути гори.

Терези

Цього дня на вас нападуть несподіванки, відбуватимуться події, на які ви не очікували, люди будуть дивувати вас своїми словами та вчинками, а ваші рішення можуть призводити до непередбачених результатів. Щоб не ув’язнути у проблемах, дійте оперативно. Великі витрати не рекомендуються. Крупним планом гаманець.

Скорпіон

Залишайтеся оптимістом, навіть якщо день випробовуватиме вас на міцність. Важливо не опускати руки та робити захід на другу чи третю спробу. У любовних справах варто зайнятися нейтралізацією своїх помилок.

Добре з партнером обмінюватися взаємними претензіями, говорити до душі.

Стрілець

Якісь проекти, справи, стосунки, в яких ви вже поставили крапку, знову змусять взятися за них. Можливо, доведеться щось переробляти, з’ясовувати. Ваш енергетичний запас буде дуже швидко витрачатися. Вам варто заповнити його ввечері або за допомогою відпочинку або під час спілкування з коханими людьми.

Акуратніше з висловлюваннями є небезпека “ляпнути” щось, що матиме наслідки.

Козеріг

Ваша поведінка та висловлювання можуть негативно сприйматися людьми у вашому оточенні. Хтось може прийняти вираз вашої думки як тиск на їхні погляди чи навіть критику. На цьому ґрунті можливі конфлікти.

В амурних справах ймовірні проблеми: сварки з коханою людиною чи невдалі знайомства.

Водолій

Ви “керуватимете” подіями дня, впливатимете на них і на оточуючих. Намагайтеся виявляти великодушність і дивитися крізь пальці на чужі помилки. У майбутньому це вам зарахується. Хтось із близьких може висунути вам свої претензії. Не поспішайте парирувати у відповідь зауваженнями. Можливо, що претензії цілком обгрунтовані.

Риби

Засуньте правила та обмеження, яких ви зазвичай дотримуєтеся, куди подалі. Дозвольте собі трохи більше вільностей, ніж зазвичай. Це дозволить впустити у ваше життя не лише свободу, а й нові ідеї. Можливі зміни на особистому фронті, якщо ви візьмете все у свої руки.

You cannot copy content of this page