Хто ти по гороскопу аж 13 сузір’їв: може Змієносець?

Хто ти по гороскопу аж 13 сузір’їв: може Змієносець?

Ти змалку знаєш, хто ти по гороскопу. І, напевно, обуришся, якщо тобі почнуть пояснювати, що ти зовсім не Терези, а Діва. Але після того, як НАСА визнала Змієносця тринадцятим знаком Зодіаку, сучасні астрологи замислилися, чи не переглянути весь звичний розклад гороскопів.

Навіть якщо ти не віриш в астрологію і не читаєш гороскопи, то точно знаєш свій знак зодіаку. Хоч би яким він був, швидше за все, твій справжній знак інший.

То як же дізнатися про свій справжній знак зодіаку?

Насправді це дуже просто – тобі просто потрібно знати, в якому сузір’ї знаходиться Сонце у день твого народження.

Для цього можна скористатися спеціальними безкоштовними онлайн-сервісами, де можна запровадити свою дату народження та дізнатися, в якому сузір’ї знаходилося Сонце цього дня.

Всі знаки зодіаку – це сузір’я на екліптиці, лінії на небі, якою обертається Сонце. І так, там не 12 сузір’їв, а 13. виходить, що знаків зодіаку також 13.

Хто такий Змієносець?

13-й знак зодіаку — Змієносець, якому відповідає літнє сузір’я, добре відоме спостерігачам за зірками, але ігнороване традиційною астрологією. Сонце входить у сузір’я Зміїносця 29 листопада і йде 18 грудня. Це той період року, що зазвичай вважався періодом народження Стрільців.

Це сузір’я названо на честь Асклепія, давньогрецького бога лікування. Як ми всі знаємо, зміїна отрута з давніх-давен використовувалася в медицині. І поети називали Асклепія Змієносцем. Тому сузір’я зображували як чоловіка, що тримає в руках змію.

Стародавні вавилоняни, винахідники зодіакального гороскопу, знали, що насправді зодіакальних сузір’їв тринадцять. Але їх календар включав 12 місяців, відповідно до Місяця, і 13 сузір’я порушувало всю гармонію: все одно, що ділити 12 шматочків піци на 13 їдків.

Тому вони прийняли соломонове рішення і марно викинули Змієносця з гороскопу.

Характеристика Змієносця

Цьому знаку зодіаку притаманний сильний, мужній характер. Особливо добре це простежується у жінок-змієносців. Вони завжди впевнено йдуть до своєї мети, долаючи усі перешкоди на своєму шляху. Змієносці мають чіткий продуманий план, якого вони завжди дотримуються.

Змієносці ніколи не звертають увагу на те, що про них говорять або думають оточуючі. Їхній сильний характер і незалежна натура дозволяють представникам знака завжди залишатися вірними собі та робити те, що вони справді хочуть.

У житті Зміїносця є місце і для кар’єри, і для сім’ї, і для саморозвитку. Представники знака знають собі ціну і ніколи не йдуть на поступки, які їм не подобаються. Вони вміє розташовувати себе людей і здатні домовитися про що завгодно з будь-ким.

Стихія Зміїносців – вода. Тому як і будь-який інший водний знак він робить внесок у романтичні та дружні стосунки, завжди ретельно підбирає партнерів, яких згодом буде дуже вимогливим. Через спірний характер Змієносцям буває іноді складно вибудувати гармонійні відносини.

Змієносець: 30 листопада – 17 грудня

You cannot copy content of this page