Хто вони – Стрільці? Стрілець не такий простий знак, яким може здатися на перший погляд. Погані якості Стрільця зовсім не помітні на початку спілкування. Він, як правило, дуже привабливий, відкритий, його оптимізм заразливий, а любов до пригод викликає захоплення.

Стрілець не такий простий знак, яким може здатися на перший погляд. Погані якості Стрільця зовсім не помітні на початку спілкування. Він, як правило, дуже привабливий, відкритий, його оптимізм заразливий, а любов до пригод викликає захоплення.

Але варто придивитися до цих мил уважніше, і ти виявиш дуже неприємні речі. Ми розповімо, чому Стрільці погані, а ти сама вирішуй, наскільки тобі критичні ці недоліки.

Хороші та погані якості Стрільця

Перш ніж розглядати темний бік Стрільців, давай згадаємо, що вони нам подобається. Так буде справедливо, згодна?

А Стрільці цінують справедливість. Вони чесні, відверті, щирі, і за все добре проти всього поганого. Як і інші вогняні знаки, Стрільці діяльні та заповзятливі, темпераментні та відкриті. Творчі, вольові рішучі представники цього знаку зодіаку здатні зачарувати всіх, і погані якості Стрільців тривалий час не привертають увагу.

Але вони є. І краще, якщо ти дізнаєшся про погані сторони Стрільця від нас, ніж на власному гіркому досвіді.

Негативні якості Стрільця

Авантюризм, доведений до абсурду

Список негативних рис Стрільця відкриває їхнє невгамовне прагнення взяти участь у кожному ризикованому підприємстві. Стрільців хлібом не годуй, дай вплутатися в якусь авантюру. Вся справа в тому, що вони люблять дізнаватися про щось нове і переживати новий досвід.

«Хочу спробувати у цьому житті все!» – Девіз Стрільця. Це може бути привабливо на перший погляд, але в реальному житті від таких безбаштових хлопців хочеться триматися подалі. Кинути все і поїхати волонтерити в Африку весело в 19, але Стрільці цілком готові до таких поворотів і в 45, обтяжені сім’єю, дітьми і кредитами.

І абсолютно будь-які спроби помістити Стрільця хоч у якісь рамки він сприймає як особисту образу. Прагнення до безмежної свободи робить із тих самих людей, яким життєво необхідно переходити дорогу в недозволеному місці. Ця погана якість Стрільця-чоловіка дещо ускладнює спілкування з ним, якщо ти, звичайно, не поділяєш його пристрасну любов до авантюр.

Хронічна відсутність планів та небажання щось змінювати

Плани – це не про Стрільця. Воно і зрозуміло, якщо ти будь-якої миті готовий кинути все, про які плани може йтися. І все б нічого, але жити поруч із таким персонажем досить складно. Тільки якщо ти сама не готова в 45 виїхати вже нарешті до Африки — у цьому випадку негативні риси стрільця тобі, швидше за все, видадуться лише милими особливостями.

Крім того, Стрілець приймає всі повороти долі як належне. Як нова пригода. Як виклик. Що завгодно, але це щось він просто приймає як є, не бажаючи навіть спробувати змінити обставини. Іноді ця риса характеру Стрільця здається не найгіршою, але коли бачиш, як ці люди не готові пальцем об палець ударити, щоб змінити ситуацію, це може здорово дратувати.

Стрілець не найкращий вибір на роль людини, яка повинна щось зробити, але якщо відволіктися від поганих рис характеру Стрільця, представники цього знака дуже хороші в обговоренні завдань і мотивації людей. Їхня самовпевненість і сліпа віра часом дуже заразливі. Мотиваційний оратор, коуч — ось їхній шлях.

P. S. Зрозуміло, всі люди різні, і говорити про те, що в якомусь одному Стрільці зібрані всі найгірші якості цього знака було б безглуздо, але…

Знаєш що, придивись до своїх знайомих Стрільців уважніше.

You cannot copy content of this page