Хто вирішить свої проблеми, а на кого чекає складний день 7 жовтня

Хто вирішить свої проблеми, а на кого чекає складний день 7 жовтня

7 жовтня – день аналізу та оцінки своїх досягнень. Якщо ви йшли у правильному напрямку, то вже зможете побачити результати своїх зусиль. Якщо ж ви лінувалися і плювали в стелю, саме час почати ворушитися. Сновидіння справдяться для представників знаків вогню.

Овен

Дійте за обставинами, а не всупереч їм. Вам вигідніше підлаштовуватись під сценарій дня, а не ламати його.

У переговорах, пов’язаних із професійною діяльністю, виявляйте гнучкість, прагнете компромісу. У справах любовних ймовірні якісь дрібні неприємності, сварки, які ви можете погасити.

Телець

Є небезпека повернути туди. Ви можете ухвалити неправильне рішення або помилитися з вибором. Тому перевіряйте в цей день інформацію, яка до вас надходитиме, відмовтеся від спонтанних дій. Енергетичний заряд у другій половині може вичерпатися. Подбайте про “підзарядку”.

Близнюки

Упріться рогом і не здавайте свої позиції. Впертість і самовпевненість вам знадобляться. Не варто поступатися, навіть якщо вам вселятимуть, то ви не праві або некомпетентні. Вдалий день для того, щоб докладати зусиль, які дозволять вам збільшити рівень вашого доходу.

Рак

Саме час зайнятися вирішенням проблем, які не дають вам спокійно жити. Спробуйте зробити хоч щось, що може їх устаканити. Ось побачите, навіть мінімальні старання у цьому напрямі дадуть значний результат. Імовірна якась душевна розмова, яка відкриє вам нову інформацію.

Лев

Цього дня на вас чекає безладдя. Якісь хаотичні події, які започаткують новий цикл у вашому житті. Вам доведеться зробити вибір, що вплине на ваше майбутнє. Покладайтеся на підказки інтуїції, вона зможе вберегти вас від дурниць. У фінансових справах ймовірне поліпшення.

Діва

Людина з вашого кола спілкування намагатиметься вивести вас із себе. Ваше завдання – не піддаватись на його провокації. Інакше є можливість, що ви зіпсуєте свою репутацію в очах тих, хто вам важливий. У фінансових операціях слід бути обережними. Ідіть тільки уторованим шляхом. Жодних експериментів.

Терези

Якісь ваші очікування у професійній чи фінансовій галузі не виправдаються. Однак якщо це не станеться, не треба опускати руки. Спробуйте створювати собі можливості самостійно. Є ймовірність, що ви залучите до свого життя якісь зміни, які дозволять вам виконати ваші задуми.

Скорпіон

День, який не підходить для ухвалення важливих рішень. Є шанс, що ви промахнетеся. Завадити зробити правильні висновки може метушня у професійній сфері або в особистому житті та нестача повної інформації.

Творча енергія зросте, ви можете вигадати щось цікаве, що варто було б здійснити.

Стрілець

На вас чекає тепле, душевне спілкування з тими, з ким ви перебуваєте на одній хвилі. Ймовірно, поява нових творчих ідей. Рівень вашої привабливості для осіб протилежної статі значно зросте. Користуйтеся своєю чарівністю не тільки для перемог на амурному фронті, а й під час вирішення професійних питань.

Козеріг

Успіх посміхається сміливим. Цього дня вам варто виявляти рішучість, навіть відчайдушність і не боятися складних викликів. На допомогу в складних питаннях покличте кмітливість, експериментуйте. На амурному фронті не варто форсувати події. Нехай той, хто вам подобається, зробить перший хід.

Водолій

Не будуйте плани наполеонів на цю дату. Швидше за все, вони будуть зім’яті обставинами. Якщо у вас планується щось важливе, подбайте про запасні варіанти реалізації вашого сценарію. Імовірні якісь пригоди любовного характеру. Не виключена зустріч, після якої хтось западе до вас у душу.

Риби

Вас можуть образити, тільки не треба мовчки ковтати образи. Вам краще відбити атаку, щоб виключити подібні нападки і для того, щоб висловити свою думку. Фінансові питання вирішуватимуться з “пробуксуванням”, але все ж таки шанс домогтися бажаного є, щоправда, можливо, доведеться зробити кілька спроб.

You cannot copy content of this page