Хто заманить гроші, але відлякає удачу 9 вересня?

У цей день для вирішення проблем потрібно включити мозок та ігнорувати емоції. Винятково холодний розрахунок, досвід та знання – не орієнтуйтесь на внутрішній голос. Сновидіння не справдяться.

Овен

У цю дату вам необхідно проаналізувати стосунки з оточуючими. Подумайте не лише про те, що вони говорять, а й що роблять. Хтось дуже багато обіцяє, але в реальність його слова не втілюються, а ви цього не помічаєте і продовжуєте довіряти йому. Настав час відкинути ілюзії і тверезо поглянути на тих, хто поряд з вами.

Телець

Сьогодні на вас чекають подарунки долі: презенти, вдалі збіги, надходження пропозицій. Приймайте все з подякою і не в жодному разі не відкидайте їх, навіть якщо вам здаватиметься, що ви цього не гідні або не впораєтеся.

Близнюки

Події вашого життя різко прискорять свій перебіг. Те, що ви планували за роки, може здійснитися тут і зараз.

Це може порадувати, так і змусити вас помилитися. Сьогодні добре намагатися збільшити рівень статку, знайти нові джерела заробітку.

Рак

Перед вами можуть відкрити нові горизонти в професійній сфері. Якщо вам надійдуть якісь пропозиції, приймайте їх упевнено. Краще не чекати на морі погоди, а активно створювати можливості самостійно. У романтичних питаннях можливі невдачі.

Лев

Ви можете зустріти людину, яка даруватиме вам турботу і, можливо, навіть любов. Не поспішайте давати обіцянки. Вам буде складно стримати слово або це перетвориться для вас на важкий вантаж. Фінансові проблеми не зникнуть, незважаючи на всі намагання їх вирішити.

Діва

Сьогодні не варто ухвалювати важливих рішень. Є шанс, що ви промахнетеся. Ви можете зробити неправильні висновки у професійній сфері або в особистому житті через брак інформації. Творча енергія зросте, ви можете вигадати щось цікаве, що варто було б здійснити.

Терези

Постарайтеся набути моральної рівноваги. Ви надто заганяєтеся щодо себе, своїх здібностей, стосунків, становища на роботі. Саме це і заважає виправити ситуацію. Пограйте у впевненість і невдовзі ви її відчуєте по-справжньому. У фінансових справах дійте сміливіше – ризик призведе до перемоги.

Скорпіон

Ви випромінюватимете особливу енергію, тому до вас будуть прикуті всі погляди. Користуйтеся моментом, презентуйте себе, заводьте нові корисні зв’язки. Важливо не вступати у суперечки та конфлікти. Намагайтеся згладити гострі кути, відповісти ви зможете пізніше.

Стрілець

Якась подія з минулого цього дня вплине на ваше сьогодення. У професійній сфері, можливо, доведеться зіткнутися зі складними завданнями, які можуть здаватися вам не по зубах. Чи не опускайте руки, просто спробуйте подивитися на проблему з іншого боку, поекспериментуйте.

Козеріг

Події навколо вас будуть складатися таким чином, що ви відчуєте, що чорна смуга закінчилася. Фінансові справи можуть покращитись – ймовірно надходження грошей або вигідних пропозицій. Тільки не розслабляйтеся, будьте насторожі, можливі перешкоди, які віддалять вас від мети.

Водолій

Є ймовірність, що в якійсь справі ви переоціните свої можливості та можете зазнати поразки. Намагайтеся тверезо оцінювати свої сили, вміння, щоб потім не кусати лікті. Імовірні якісь сварки з коханою людиною.

Ваша ініціатива з кимось познайомитися може натрапити на чиюсь холодність.

Риби

Вас може охопити бажання змінити життя, розпочати рух уперед. У жодному разі не ігноруйте це прагнення, розправте крила та летіть. Висока ймовірність того, що ви зможете реалізувати бажане. У ваше коло спілкування може влитися нова людина, яка здатна стати вашим надійним союзником.

You cannot copy content of this page