Хто зніме всі вершки, а хто “накосячить” і все піде прахом – що передрікають астрологи цим знакам Зодіаку

Тиждень почався з переходу Меркурія у знак Близнюків, роблячи нас більш уважними та діловитими, переконують астрологи. У житті чотирьох знаків Зодіаку назрівають рішучі події.

Астрологи радять Левам діяти для досягнення поставленої мети тут і зараз. Всесвіт сприяє зараз сильним, зухвалим і рішучим, а Леви саме такі.

Астрологи напророкували щастя Левам і в особистому житті, і в кар’єрі, і в грошах, якщо вони не забаряться. У представників цього знаку явно починається біла смуга, і цієї осені життя засяє яскравими фарбами.

У жовтні Леви зможуть показати себе максимально яскраво. Можна сказати, настане їх зоряний час.

Настав час діяти і Дівам. Представникам цього знаку Зодіаку потрібно поводитися рішуче і наполегливо, тільки в цьому випадку вони можуть досягти тих висот, успіху, про які мріяли. Це стосується і кар’єрного зростання, і особистого життя.

А ось Козерогам зараз варто виявляти граничну увагу у справах, особливо у фінансовій сфері. За словами зіркознавців, велика ймовірність втрати коштів та заощаджень. Не виключено, що Козероги укладуть невигідну для них угоду і прогорять.

Крім того, над Козерігами нависла грозова хмара у вигляді конфліктів та сварок. Їх так і тягтиме з кимось посперечатися.

У свою чергу, Стрільців чекають серйозні проблеми в особистому житті через зайвий драматизм і тиск з боку оточення, попереджають астрологи.

Другі половинки хочуть розуміння, лояльності та спокою, а не вічних з’ясування стосунків, маніпуляцій та прихованого контролю.

Зупиніться! Це може спричинити незворотні наслідки, радять астрологи.

You cannot copy content of this page