Хто зустріне свою довгоочікувану половинку, а хто зіпсує стосунки: любовний гороскоп на жовтень 2023 року

Хто зустріне свою довгоочікувану половинку, а хто зіпсує стосунки: любовний гороскоп на жовтень 2023 року

На всіх представників зодіакального кола чекають деякі зміни в особистому житті. Одних добрі, а інших – не дуже.

Овен

Самотні Овни можуть цього місяця влаштувати особисте життя. Але робити вибір треба обдумано, керуючись не лише почуттями. Сімейним Овнам також буде непросто. Доведеться контролювати свої вчинки, щоб уникнути конфліктів зі своїми половинками.

У жовтні існує ймовірність зустрічі з людиною, з якою раніше був роман. Не варто зближуватись з ним знову.

Відносини дуже швидко набриднуть і розваляться, залишивши неприємний осад.

Телець

В особистому житті очікуються зміни на краще. З’явиться кохана людина, здатна відповісти взаємністю.

Сімейним представникам знака знадобиться багато терпіння. Виросте ризик конфліктів через ревнощі.

Самотнім представникам знака рекомендується обачно вступати у відносини. За романтичного настрою не можна адекватно оцінювати людей. Вони можуть бути зовсім не такими, якими здавались спочатку.

Близнюки

Жовтень подарує самотнім представникам знаку долюносну зустріч. Головне – прислухатися до своєї інтуїції та контролювати емоції, щоб зробити правильний вибір. У сімейному житті любов до другої половинки спалахне з новою силою.

Близнюкам у жовтні не можна діяти імпульсивно. Можуть бути невиправдані спалахи ревнощів, які спровокують конфлікт та зіпсують стосунки. Тому потрібно тримати себе в руках.

Рак

Самотні представники знаку зможуть влаштувати особисте життя. У їхньому оточенні з’явиться людина, здатна кардинально змінити долю. Новий роман може закінчитися шлюбом.

У сімейних відносинах у жовтні є загроза розладу. Потрібно набратися терпіння та пережити цей період. У жовтні одинокі Раки мають багато знайомств. Але заводити кілька зв’язків водночас небажано. Можна втратити того, кого послано долею.

Лев

Самотнім Левам у жовтні треба приготуватися до життєвих змін. Навколо з’явиться безліч людей, які підходять для серйозних відносин. Важливо не розгубитися і вибрати того, хто більше до вподоби. Сімейним Левам слід проявити стриманість.

Через необдумані вчинки можна втратити довіру партнера і потім довго його повертати. У жовтні потрібно виявити максимум уваги до коханої людини. Інакше виникне конфлікт, який може призвести до повного розриву.

Діва

У представників знака не намічається особливих змін у особистому житті. Місяць пройде спокійно, без бурхливих емоцій. У сім’ї стабільність. У самотніх Дів нових стосунків поки що не передбачається. Період не надто сприятливий для початку роману.

Дівам у жовтні треба стримувати емоції та більше зустрічатися з друзями у сприятливій обстановці. Це дасть змогу добре провести час та отримати заряд позитивної енергії.

Терези

Самотнім представникам знака не варто робити спроби влаштувати особисте життя. Відносини закінчаться болючим розривом. Терезам, у яких вже є партнер, потрібно проявити витримку та попрацювати над своїм характером. Конфлікти, суперечки можуть призвести до втрати коханої людини. Запальність відлякує людей, заважає нормальному спілкуванню з оточуючими і погано відбивається на особистому житті.

Скорпіон

На самотніх Скорпіонів чекають нові знайомства, але потім може з’явитися прагнення відновити старий роман. Треба добре розібратися у цьому, що це вплив емоцій, а глибокі почуття. Цілком ймовірно, що в минулому залишилися образи, які не дають спокою. Сімейним Скорпіонам місяць піднесе багато сюрпризів.

Друга половинка стане уважною, турботливою, поступливою і відкриється з іншого цікавого боку.

Стрілець

Самотнім Стрільцям бажано не робити жодних кроків до змін в особистому житті. Краще зупинитись, відпочити, подумати про своє майбутнє. У сімейних представників знаків жодних особливих змін не передбачається. Головне – оминати конфліктні ситуації, які можуть мати неприємні наслідки.

Настрій у Стрільців у жовтні буде нерівним. Щоб уникнути сварок із друзями, коханими людьми, бажано вирушити у поїздку. Якщо вона неможлива, варто зайнятися медитаціями або намагатися проводити більше часу на самоті.

Козеріг

Особливих змін у особистому житті не очікується. Самотні представники знака з головою поринуть у справи.

На спілкування із протилежною статтю часу майже не залишиться. Є шанс познайомитися зі своєю половинкою, але стосунки поки що не складуться. Поспішати події не варто. Краще трохи почекати, і все станеться само собою. Якщо Козероги вже мають кохану людину, потрібно задуматися про розвиток відносин і разом подумати про майбутнє.

Водолій

Сімейним представникам знака доведеться докласти зусиль, щоб не допустити постійних сварок у будинку.

Ні до чого доброго вони не приведуть. Самотні Водолії у жовтні можуть зустріти кохану людину. Потрібно добре до нього придивитися, щоб навчитися розуміти. Інакше стосунки будуть нерівними, знервованими і можуть закінчитися розривом, про який потім доведеться довго шкодувати.

Риби

У одиноких представників знака у жовтні з’явиться можливість зустріти свою половинку. Не відмовляйтеся від нових знайомств, які можуть бути доленосними. Проте від романів у відрядженнях чи у відпустці треба триматися подалі. Вони будуть швидкоплинними і залишать неприємні спогади.

Сімейним рибам необхідно більше часу проводити з близькими людьми. Вони потребують піклування та уваги.

You cannot copy content of this page