Хтось серйозно зачепить самолюбство Овнів, Тельці поринуть у розваги, Діви знімуть усі вершки, а Риби опиняться у зеніті слави

Що чекає на знаки Зодіаку з 17 березня – астрологи дали прогноз.

Гороскоп радить не забувати про паузи в роботі, а також про повноцінний вечірній відпочинок, як фізичний, так і емоційний.

ОВЕН. Хтось серйозно зачепить самолюбство Овнів. Гороскоп запевняє: така ситуація піде йому лише на користь та активізує в Овні внутрішній потенціал. Подруга виграла приз, а ви – ні? Колега отримав надбавку, а Овна премії оминули? Сусід зробив ремонт, а у вас розруха? Образьтеся на себе, розлютіться, і зробіть краще. У вас вже напевно є план, і завтра – чудовий день для того, щоб розпочати його реалізацію.

ТЕЛЕЦЬ. Зізнайтеся, що ви там давно відкладали на потім? Гороскоп пропонує Тельцю зробити те, чого давно не доходили руки. Все складеться вдало і добре вдасться втілити в життя ідею, що давно плекати, чи доробити відкладену справу.

Зважаючи на те, що зірки наділяють Тельця потужною енергією, він чудово впорається з усіма завданнями – ще й на вечір сили залишаться. Так що про розваги, що давно відкладаються, теж час згадати.

БЛИЗНЮКИ. Близнюки можуть захопитися чимось або кимось так сильно, що забудуть про інші свої справи. Гороскоп попереджає: ви будете потрібні всім і скрізь, а тому не забувайте відповідати на дзвінки та повідомлення. Втім, у Близнюків так багато енергії, що вони здатні за дві секунди вирішити всю нудну плинність і повернутися до предмета свого інтересу. Вас чекає насичений та цікавий день, що перетікає у чудовий вечір.

РАК. Навколишні можуть дорікнути Раку зайвою наполегливістю. У цей день він схожий на впертого бичка, який, будь-що-будь, хоче дістатися смачної трави за парканом: будь-яка перешкода на шляху до бажаного буде зламана. Так, пробивна міць Рака буде велика, проте гороскоп застерігає від бездумного її застосування. Ламайте стіни тільки за потреби, а не зі спортивного інтересу.

ЛЕВ. Найпридатніше прислів’я для Лева найближчим часом: «Немудра голова ногам спокою не дає». Гороскоп замовчує, чи ця голова належатиме самому Леву чи комусь із його оточення, але абсолютно точно – розслабитися йому вдасться тільки ввечері. Втім, Лев буде на драйві, і шалені швидкості будуть йому до вподоби. Єдина порада: постарайтеся підкорити свої свої рухи логіці, керуйтеся принципом доцільності.

ДІВИ. Безумовно, настає час Діви. Вам буде вдаватися все, якщо ви дійсно хочете досягти мети. Чого не схвалює гороскоп Діви – так це бездіяльність. Не сидіть дома, не витрачайте час на порожні розмови. Згадайте притчу про двох жаб, що потрапили у сметану, і попрацюйте лапками – збийте масло. До нового приступати не варто, зате це ідеальний час для того, щоб розрахуватися за старими боргами, закінчити раніше розпочате.

ТЕРЕЗИ. Зірки наділяють Терезів усім, що допоможе досягти свого: енергією, завзятістю, здатністю фокусуватися. Гороскоп застерігає лише від непоміркованості, надмірності зусиль. Багато можна зламати, натиснувши занадто сильно. Терезам потрібно прислухатися до порад, скарг та прохань оточуючих.

СКОРПІОН. У Скорпіона настає такий час, коли він може знайти працюючий спосіб, хай і перепробувавши якщо не 10 тисяч, то десяток непрацюючих. Голова Скорпіона відмінно діє, а тіло сповнене енергії, тому браку ідей чи сил не буде. Гороскоп обіцяє йому успіх у всіх починаннях, і пропонує не здаватися, якщо на перших етапах щось не виходитиме.

СТРІЛЕЦЬ. Активність Стрільця може бити всі рекорди. Використовуйте її на добрі справи. Головне для Стрільця – позначити мету, так би мовити, знайти точку докладання зусиль. Якщо ж ви не поставите собі гідне завдання, спрага діяльності може штовхнути вас на вчинення непевних вчинків. Гороскоп запевняє: саме Стрільці будуть готові брати участь у всіх весільних конкурсах, не відмовляться від пропозицій створити з вторинної сировини «корисні» речі для дому чи організувати всесвітню реорганізацію.

КОЗЕРІГ. Працювати, працювати і ще раз працювати. Саме це гасло пропонує вам гороскоп. Втім, слід зазначити, що сам робочий процес (не важливо, чи вирішуєте ви професійні завдання або займаєтеся прибиранням), доставить Козерогам справжнє задоволення, особливо, якщо все вдасться закінчити вчасно і без «косяків».

ВОДОЛІЙ. Ох, найближчим часом Водолій потрібний усім і всюди. Чи це він сам так вирішив? Складеться враження, що туди, звідки у кішечок росте хвіст, Водолію прироблять пропелер. Це додасть йому неймовірну швидкість і… здатність пролітати повз намічену мету. Гороскоп попереджає, що головна небезпека цього дня – ризик втратити надто багато часу та сил там, де це було не потрібно. Ну а загалом, Водолій сповнений сил і може гори звернути. Потрібно тільки трохи вгамувати свій запал, і все чудово складеться.

РИБИ. Що за дивна ідея – намагатись змусити Риб працювати. Так, у них буде багато сил, але вони хотіли б витратити їх на більш приємні справи, в ідеалі пов’язані з домом і сім’єю. Однак навряд чи планам Риб судилося збутися – у цей день вони виявляться затребуваними на робочому місці, будуть потрібні друзям, а може, і далеким родичам. Гороскоп обіцяє: сил вистачить на все та на всіх. Тож насолодіться своєю популярністю та отримаєте задоволення від власного вміння вирішувати проблеми швидко та ефектно.

You cannot copy content of this page