Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Поради
І чому я не знала цього раніше! Тепер, коли я хочу посмакувати кавуном, я не прошу його купити чоловіка, а сама вибираю найсоковитіший та дозрілий кавунчик. Все легко!

І чому я не знала цього раніше! Тепер, коли я хочу посмакувати кавуном, я не прошу його купити чоловіка, а сама вибираю найсоковитіший та дозрілий кавунчик. Все легко!

Кавуни… Усі люблять ці величезні смарагдово-рожеві ягоди. Іноді нам здається, що вибрати хороший екземпляр дуже важко і це під силу тільки, наприклад, нашому дідові-городникові. Але насправді все не так складно, адже зрілість цього смугастого плода можна визначити, не володіючи досвідченим поглядом і не знімаючи шкірки. За матеріалами

Ми зібрали ознаки, за якими фермери зазвичай визначають, що всередині кавун соковитий і смачний.

За земляною плямою

Жовта (інакше земляна) пляма – те місце, яким кавун лежав на землі, коли дозрівав. У зрілого плода ця пляма має бути буро-жовтою або навіть оранжево-жовтою, але не білою.

За «бджолинною павутинкою»

Ці не надто гарні коричневі плями на кавуні говорять про те, що бджоли часто зачіпали зав’язь плоду під час запилення. Чим частіше відбувалося запилення, тим солодший кавун.

За ознакою: “Хлопчик чи дівчинка”

Серед садівників поширений поділ плодів кавуна на «хлопчиків» і «дівчаток». «Хлопчики» мають більш витягнуту форму, їх смак дещо водянистий. А «дівчатка» більш круглі і дуже солодкі.

За вагою

Найкраще вибирати не найбільший, але і не маленький кавун. Оптимальний – середній. І слід пам’ятати, що хороший кавун завжди досить важкий для свого розміру.

За хвостиком

Засохлий хвостик завжди вказує на те, що кавун досяг потрібного ступеня зрілості. А якщо хвостик зелений і свіжий, плід ще не дозрів.