Життєві історії
І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи прийшов мій чоловік. Коли він побачив подругу, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, щоб вона поділилася рецептом краси зі мною. Мені було неприємно. Не знаю, в який момент я запустила себе. Коли ми одружилися, я була тендітною Дюймовочкою для мого обранця. Потім пішли одне за одним діти. Я не помітила, як додала десять кілограмів. Тепер якщо я вранці встигаю випити кави, умитися і розчесати волосся – значить я герой

Ніколи не думала, що доживу до цього дня. Я завжди намагалася все робити для чоловіка і наших дітей. Займаюся домашніми справами і сімейним вогнищем, виховую дітей. А він замість того, щоб підтримати і підбадьорити почав порівнювати мене з моєю ж найкращою подругою. Ну, звичайно ж, вона струнка і доглядає за собою, не те, що я.

Не знаю, в який момент я запустила себе. Коли ми одружилися, я була тендітною Дюймовочкою для мого обранця. Потім пішли одне за одним діти. Я не помітила, як додала десять кілограмів. Тепер якщо я вранці встигаю випити кави, умитися і розчесати волосся – значить я герой. Зараз моїй дочці рік, синові – три. Це дві машини по висмоктуванню сил і енергії. Я перестала відвідувати салони краси і купувати собі гарний одяг. Тільки те, що практичне і зручно. Тому що, коли діти розбігаються в різні боки, і не знаєш за ким з них бігти, не особливо зручно це робити на підборах.

У мене є подруга. Ми дуже добре з нею спілкуємося і часто ходимо один до одного в гості. Так ось у неї синові п’ять років, він ходить в садок. А значить, вона має вільний час приділити собі коханій. До всього у неї свекруха, яка живе з ними і готує часто їжу. Не знаю, як їй це вдалося, але вона анітрохи не змінилась після появи дитини. У неї чудова фігура.

І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи прийшов мій чоловік. Коли він побачив подругу, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, щоб вона поділилася рецептом краси зі мною. Мені було неприємно. Коли ми залишилися вдвох, я дала йому зрозуміти, що він образив мене. Але замість вибачення він зауважив, що мені потрібен стимул, щоб я «взялася за себе». Річ у тому, він одружився на стрункій красуні, а не на тому, що зараз бачить перед собою. Це було прикро. Мені хотілося його залишити з двома маленькими дітьми, при цьому, щоб він не забув приготувати сніданок, обід і вечерю для родини. Випрати і прибрати в квартирі, а потім ще зустрічати мене підтягнутим нафарбованим і в прекрасному настрої.

Тому я так і зробила. На наступний ранок я встала рано, поки всі спали. Була субота, а значить чоловік мав бути вдома. Я просто поїхала в салон краси. Через годину мій телефон аж почервонів від дзвінків чоловіка. Я безневинним голосом повідомила, що скоро буду, а він нехай погодує дітей і випере речі. І поки мене немає, може приготувати обід, і поклала трубку.

Я уявляла, що там твориться вдома і мені було весело. Але коли через п’ять години я приїхала додому, то побачила просто неймовірну картину: виморений чоловік, зарюмсані діти і безлад, якого світ не бачив. Навіть виделки на підлозі валялись. Зате я зробила собі манікюр і пофарбувала волосся. Ще й нову стрижку.

Чоловік був на межі втрати розуму і свідомості. Він чимось нагадував киплячий чайник, тільки пари не вистачало.

– Ну ти ж сам хотів, щоб я у тебе була доглянутою і красивою? Ось я і поїхала в перукарню.

Тут він і замовк. Зрозумів, що сам винен. А може просто словниковий запас скінчився. А я й повідомила, що на фітнес записалась і хоче він чи ні, а щовечора з шостої до сьомої мене не буде. І навіть, якщо він проти, я все одно піду.

Йому аж дурно стало. А в мені щось перемкнулось після отих його слів. А й справді? Чому це я про себе кохану єдину і гарну забула. Як це я так? Не добре, геть не добре! Потрібно надолужувати надолужувати, тим паче, що моїх старань на спільне благо ніхто і не цінує. Ну не потрібно було? Інше головне. Ну що ж, чоловіче, май, що просив.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page