Breaking News
Дядько не лише стильний, але й досвідчений. Перед тим як почати знайомитися, присилає офіціанта з пляшкою
Екстрасенс Таня любила працювати з клієнтками, що належали до суддівських та адвокатських родин. Особливо з тими, кого вона називала «вдовами правосуддя»
Немолода жінка сідає за столик. За маленький столик, на якому стояв комп’ютер її сина. Тепер на ньому стоїть вазон. Руки жінки нервово обсмикують зморшки на сукні. Ніхто такого не чекав, – каже вона. – Ніхто
Зараз в моєму житті настав період нерозуміння. Мене не розуміє мати, сестра і навіть дружина. Ніколи не думав, що збільшення заробітної плати так змінить моє життя
Я так і не зрозуміла, навіщо вона усе те мені розповідала. Що це – жалість, чи посилене почуття справедливості. Як би там не було, але зустріч з давньою подругою на ринку перевернула моє життя з ніг на голову і повернути усе, як було уже просто не можливо
Життєві історії
І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи прийшов мій чоловік. Коли він побачив подругу, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, щоб вона поділилася рецептом краси зі мною. Мені було неприємно. Не знаю, в який момент я запустила себе. Коли ми одружилися, я була тендітною Дюймовочкою для мого обранця. Потім пішли одне за одним діти. Я не помітила, як додала десять кілограмів. Тепер якщо я вранці встигаю випити кави, умитися і розчесати волосся – значить я герой

Ніколи не думала, що доживу до цього дня. Я завжди намагалася все робити для чоловіка і наших дітей. Займаюся домашніми справами і сімейним вогнищем, виховую дітей. А він замість того, щоб підтримати і підбадьорити почав порівнювати мене з моєю ж найкращою подругою. Ну, звичайно ж, вона струнка і доглядає за собою, не те, що я.

Не знаю, в який момент я запустила себе. Коли ми одружилися, я була тендітною Дюймовочкою для мого обранця. Потім пішли одне за одним діти. Я не помітила, як додала десять кілограмів. Тепер якщо я вранці встигаю випити кави, умитися і розчесати волосся – значить я герой. Зараз моїй дочці рік, синові – три. Це дві машини по висмоктуванню сил і енергії. Я перестала відвідувати салони краси і купувати собі гарний одяг. Тільки те, що практичне і зручно. Тому що, коли діти розбігаються в різні боки, і не знаєш за ким з них бігти, не особливо зручно це робити на підборах.

У мене є подруга. Ми дуже добре з нею спілкуємося і часто ходимо один до одного в гості. Так ось у неї синові п’ять років, він ходить в садок. А значить, вона має вільний час приділити собі коханій. До всього у неї свекруха, яка живе з ними і готує часто їжу. Не знаю, як їй це вдалося, але вона анітрохи не змінилась після появи дитини. У неї чудова фігура.

І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи прийшов мій чоловік. Коли він побачив подругу, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, щоб вона поділилася рецептом краси зі мною. Мені було неприємно. Коли ми залишилися вдвох, я дала йому зрозуміти, що він образив мене. Але замість вибачення він зауважив, що мені потрібен стимул, щоб я «взялася за себе». Річ у тому, він одружився на стрункій красуні, а не на тому, що зараз бачить перед собою. Це було прикро. Мені хотілося його залишити з двома маленькими дітьми, при цьому, щоб він не забув приготувати сніданок, обід і вечерю для родини. Випрати і прибрати в квартирі, а потім ще зустрічати мене підтягнутим нафарбованим і в прекрасному настрої.

Тому я так і зробила. На наступний ранок я встала рано, поки всі спали. Була субота, а значить чоловік мав бути вдома. Я просто поїхала в салон краси. Через годину мій телефон аж почервонів від дзвінків чоловіка. Я безневинним голосом повідомила, що скоро буду, а він нехай погодує дітей і випере речі. І поки мене немає, може приготувати обід, і поклала трубку.

Я уявляла, що там твориться вдома і мені було весело. Але коли через п’ять години я приїхала додому, то побачила просто неймовірну картину: виморений чоловік, зарюмсані діти і безлад, якого світ не бачив. Навіть виделки на підлозі валялись. Зате я зробила собі манікюр і пофарбувала волосся. Ще й нову стрижку.

Чоловік був на межі втрати розуму і свідомості. Він чимось нагадував киплячий чайник, тільки пари не вистачало.

– Ну ти ж сам хотів, щоб я у тебе була доглянутою і красивою? Ось я і поїхала в перукарню.

Тут він і замовк. Зрозумів, що сам винен. А може просто словниковий запас скінчився. А я й повідомила, що на фітнес записалась і хоче він чи ні, а щовечора з шостої до сьомої мене не буде. І навіть, якщо він проти, я все одно піду.

Йому аж дурно стало. А в мені щось перемкнулось після отих його слів. А й справді? Чому це я про себе кохану єдину і гарну забула. Як це я так? Не добре, геть не добре! Потрібно надолужувати надолужувати, тим паче, що моїх старань на спільне благо ніхто і не цінує. Ну не потрібно було? Інше головне. Ну що ж, чоловіче, май, що просив.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page