Індивідуальний прогноз для кожного представника ведичного гороскопу на перший місяць 2024 року

Січень — особливий місяць, бо з нього починається не лише черговий календарний рік. В індійській астрології 14 січня святкується священне свято, яке пов’язане з переходом Сонця на знак Козерога і початком руху північним шляхом. Цей день пов’язаний із настанням літньої половини року та уособлює новий початок у будь-яких життєвих сенсах.

З цього моменту Сонце все яскравіше і яскравіше світить, має більшу силу і з надлишком ділиться сонячною енергією із земними жителями.

Напередодні свята сприятливо провести очищення на матеріальному та духовному рівні. Винести сміття, позбутися старих речей, повернути борги, залишити у минулому шкідливі звички. Чистота сприяє звільненню простору для поширення енергії оновлення, благополуччя та процвітання.

Незважаючи на складні відносини Сонця та Козерога між собою, період їхнього з’єднання сприяє налагодженню відносин батьків і дітей, пробаченню взаємних образ, прояву поваги та любові один до одного.

Овен

Перший місяць обіцяє Овнам успішний початок року. Обставини будуть складатися найкращим для вас чином, а ви опинятиметеся у відповідний час у потрібному місці. Якщо не будете довго роздумувати над новими пропозиціями, то випередіть на кілька кроків менш спритних конкурентів.

Телець

Початок січня для Тельців може бути затьмарено внутрішньою напругою через обмежені матеріальні можливості. Ризик та імпульсивність у спробах вирішити проблему можуть посилити ситуацію. Дочекайтеся другої половини місяця і переконайтеся, що вихід завжди знайдеться.

Близнюки

Близнюки опиняться у вирі відносин чи необхідності приймати рішення про спільне майбутнє. Перша половина місяця більше підходить для покращення відносин у сім’ї. Але якщо не встигнете чи не зможете домовитись, то до кінця місяця кризи не уникнути.

Рак

Раки зможуть урегулювати будь-які конфлікти завдяки своїм дипломатичним якостям. Щоправда, ціною, яку доведеться заплатити, стане втрата спокою та почуття стабільності. Відновити сили допоможе кохана або близька за духом людина.

Лев

Перша половина місяця подарує безліч оригінальних ідей та вигідно підсвітить вашу індивідуальність. Використовуйте зростаючий потенціал у роботі та для вирішення питань, які тривалий час утримували вас у безвихідному становищі.

Діва

Діви найкраще почуватимуться в домашній обстановці серед рідних людей. Створіть затишну атмосферу, зробіть ремонт чи невелику перестановку. Зовнішній комфорт безпосередньо пов’язаний із комфортом внутрішнім та впливає на ваше задоволення, спокій та щастя.

Терези

Зусилля Терезів спрямовані на зміцнення дружніх відносин, відновлення старих зв’язків та налагодження контактів з людьми, в яких вони дуже зацікавлені. Очікується багато шуму та стомлюючої метушні, після яких буде потрібно відпочинок для відновлення сил.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться докласти зусиль, щоб повернутися у форму після свят. Організм вимагатиме дієти, прогулянок на свіжому повітрі та фізичних навантажень. Використовуйте вільний час для придбання нових знань або інформації. Це підвищить ваш особистий рейтинг.

Стрілець

Стрільці опиняться у центрі яскравих подій та пильної уваги з боку інших людей. Тому не дозволяйте себе втягнути в скандальну історію, щоб не ставати негативним героєм. Будьте стриманими: витрати у святкові дні створять дефіцит особистого бюджету.

Козеріг

Козероги знаходяться на порозі змін — як довгоочікуваних, так і вельми несподіваних, хоча найближчі два тижні вам здаватиметься, що все втрачено і не підлягає поверненню. Але на зміну цьому стану прийдуть і впевненість у собі, і шалений успіх. Особисті справи мають перевагу перед громадськими справами.

Водолій

Водоліям рекомендується не боятися і братися за справи, які раніше були їм не під силу. Новорічні бажання виконаються достроково, створюючи нові життєві обставини, в яких ви будете щасливі та благополучні. Друга половина січня ідеальна для нових творчих реалізацій.

Риби

Незважаючи на свята та відпочинок, Рибам властиво думати про роботу, мріяти та фантазувати на тему професійної діяльності. Перша половина місяця сприятлива для змін у кар’єрі, особливо якщо знайдеться людина, яка у вас повірить та надасть вагому підтримку.

You cannot copy content of this page