Поради
Інколи, допомагаєш людині і відчуваєш, що втрачаєш сили і життєву енергію. Мудрість полягає в тому, щоб зрозуміти, кому слід протягувати руку допомоги, коли це дійсно допоможе, а коли – марна справа. На жаль, досить часто рука допомоги насправді перетворюється в милицю

Ким би ви не були і що б не займалися, наше життя – це завжди виживання в не надто доброзичливому світі. Деяким доводиться складніше, але, врешті-решт, всі ми долаємо перешкоди, вирішуємо нагальні негаразди і намагаємося вижити посеред всього того, що відбувається довкола.

Ось чому люди потребують один одного: поодинці більшість з нас просто не вижила б. Вже так влаштовані люди, і так влаштований наш світ. Підтримка друзів і близьких – ось що тримає на цьому світі, допомагає не впасти в прірву, встати, коли впадеш. І це прекрасно, що є люди, які завжди готові прийти на допомогу, не покинуть у важку хвилину.

Але мудрість полягає в тому, щоб зрозуміти, кому слід протягувати руку допомоги, коли це дійсно допоможе, а коли – марна справа. На жаль, досить часто рука допомоги насправді перетворюється в милицю.

Ніхто не сперечається: в певні моменти життя милиці необхідні, але, якщо занадто довго покладатися лише на них, – це розслаблює людину, позбавляє її бажання позбутись допомоги. аби всього досягти самому.

Підтримка дійсно допомагає в якийсь момент вистояти, але на постійній основі – вже починає заважати людині стати такою, як вона заслуговує.

Єдиний спосіб допомогти людям – допомогти їм допомагати собі самостійно. Найбільше, що ви можете – це порадити, як вийти зі скрутної ситуації і більше ніколи в неї не потрапляти.

Справжні зміни в житті відбуваються тільки тоді, коли змінюється наш погляд на світ, на самих себе і на своє майбутнє. Такі зміни неможливі без повного аналізу нинішньої реальності, а його зробити може тільки єдина людина на світі – ми самі.

Не завжди варто витрачати всю свою силу і енергію на те. аби допомагати комфортно жити тому, хто міг би і сам усе те робити. але чомусь не надто і прагне, адже поруч є ви. Такі зручні і безвідмовні.

Тому знайте: якщо ви вирішите стати чиєюсь милицею, то це назавжди. І одного разу ви виявите, що просто не в силах самі йти по життю – всю енергію забирає «той, кому так потрібна допомога»

Не перетворюйтесь на “милицю” – станьте “рукою допомоги”.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page