Мир
Історія успіху: українка відкрила найкраще кафе морозива в Ірландії

Два роки тому 35-річна Оксана Шадріна наважилася кардинально змінити своє життя. Подалася до Ірландії, де вже нині стала справжньою знаменитістю. Днями жінка разом із чоловіком-ірландцем перемогли в одній із номінацій престижної премії The Food Awards Ireland 2017. Їхнє кафе Fantastic Flavours Ice Cream Parlour вважається одним із найкращих у країні, пише газета «Експрес».

«До переїзду я працювала провідним бізнес-тренером в одній із відомих компаній, — розповідає Оксана Шадріна. — А на край Європи покликало кохання».

Міхол О’Герлі — американець ірландського походження, живе в Ірландії. А познайомився з Оксаною в Україні.

«Якось я приїхала з Дніпра до Києва у відрядження, ми випадково зустрілись біля Києво-Печерської лаври. Міхол збирав матеріал для своєї третьої книжки про візантійську культуру, — каже Оксана. — Познайомилися, почали зустрічатися, а невдовзі й до одруження дійшло. Відтак постало питання: де жити? Я добре володію англійською, а от чоловік української взагалі не знає, тож вирішили поїхати до нього на батьківщину».

Читайте також: Безправні проте кохані: українка розповіла про країну, де їй вдалося заробити на квартиру і безбідне життя

Міхол завжди любив робити морозиво, уже 30 років готував цей десерт для себе і друзів. Всі завжди хвалили. От закохані й вирішили: а чому б не зробити з цього бізнес?

«Він уміє робити смачне морозиво, а я легко знаходжу спільну мову з клієнтами. Так ми й відкрили своє кафе, — згадує пані Шадріна. — Зареєструвати бізнес тут просто, це можна зробити за один день. А от зі стартовим капіталом виникли проблеми. Після економічної кризи 2008 року в Ірландії майже неможливо отримати фінансування для малого бізнесу. Коли ми розпочинали, то мали лише 500 євро і маленьку машинку для виготовлення морозива. Сплатили ренту за перший тиждень, купили трохи посуду — і відкрилися. Відтоді майже всі зароблені гроші вкладаємо у наше кафе. Тепер уже маємо нові меблі і велику машину для морозива».

Кафе невелике, на 16 місць. Працює без вихідних, щодня по шість годин, але на приготування морозива подружжя витрачає вдвічі більше часу. В середньому вони роблять 900 літрів десерту на тиждень.

Виявляється, ірландці дуже люблять морозиво: країна на третьому місці у Європі за споживанням цього десерту. Правда, тут дуже мало закладів, де його роблять із натуральних складників. Міхол та Оксана виготовляють понад 40 видів десерту. Серед незвичних — морозиво зі смаком пива, шоколаду, з ромом, родзинками, є навіть зі смаком цукрової вати. Одна кулька коштує 2 євро.

«Зазвичай ірландці приходять до нас всією родиною, — розповідає Оксана. — Сім’ї тут великі. Троє дітей — це норма. Влітку приїжджає багато туристів. А буквально нещодавно до нас завітали люди, які вперше відвідали кафе ще, коли воно лише відкрилося. Сказали, що повернулися в містечко, бо дитина захотіла знову скуштувати наш десерт».

Влітку, коли сюди приїжджає багато туристів, пара винаймає додатковий персонал — 6 — 7 осіб. Мінімальна зарплата в Ірландії — 9,25 євро за годину, але тут платять більше — аби працівники мали пристойний рівень життя. Також улітку сім’ї доводиться наймати няню для донечки — 10-місячної Бланат.

«У перекладі з ірландської її ім’я означає «маленька квітка», — усміхається Оксана. — Узимку, коли клієнтів менше, я стараюся проводити з донькою якомога більше часу. Нещодавно записали її у дисадок. Щоб потрапити у державний заклад у три роки, треба відбути велику чергу, тож батьки записують дітей майже одразу після народження».

Оксана каже, що дуже хоче відкрити свій бізнес в Україні та жити водночас в обох країнах. Жінка вірить, що її Батьківщина має великий потенціал.

facebook