Із чим зіткнуться знаки зодіаку 29 вересня? Від чогось доведеться відмовитися, і зробити це буде непросто!

Із чим зіткнуться знаки зодіаку 29 вересня? Від чогось доведеться відмовитися, і зробити це буде непросто!

ОВНАМ треба зробити якийсь важливий вибір. Може, від чогось доведеться відмовитися, і зробити це буде непросто, але згодом ви навряд чи пошкодуєте про це. Можуть змінити переваги в особистому житті.

ТЕЛЬЦЯМ цього дня рекомендуються активні фізичні навантаження. Добре вдаються до спроб по-новому організувати бізнес. Знайомі можуть порадувати можливістю гарного заробітку.

У БЛИЗНЮКІВ емоції зараз погано піддаються контролю, тим більше — контролю з боку оточуючих. При особистій зацікавленості ви зможете досягти всього, чого забажаєте.

РАКАМ буде непросто домовитись із діловими партнерами. У вирішенні фінансових проблем люди зберігають особливу обережність, і це потрібно врахувати під час контактів із клієнтами та партнерами.

ЛЕВАМ краще діяти старими, перевіреними методами, не лізти на рожон під час зустрічей із начальством. Не намагайтеся йти на шухер і вирішити все наскоку: діючи вдумливо і неквапливо.

ДІВИ, ваше вміння бачити можливості там, де інші бачать лише проблеми, дасть чудові плоди. Зірки застерігають вас від зайвої недовірливості у тому, що стосується власного здоров’я.

ТЕРЕЗАМ знадобиться вміння швидко мобілізувати сили. На деяких чекають непередбачені витрати, пов’язані з усуненням неполадок у техніці. Щодо стосунків у сім’ї — настав час подбати про спільне дозвілля.

У СКОРПІОНІВ дії відрізняються зараз творчим підходом та надзвичайною продуктивністю. На деяких чекає пошук роботи далеко від дому. Будьте уважні із вкладенням грошей у незнайомий бізнес.

СТРІЛЬЦЯМ стане в нагоді висока вибірковість. Стійте на своєму, не бійтеся здатися “поганим”, і ви обернете події на свою користь. Щоправда, ваша скромність може стати на заваді закріпити успіх.

У КОЗЕРОГІВ намітився прогрес у професійній сфері. Очікується багато зустрічей, поїздок, у тому числі у справах інших людей. Зверніть увагу на здоров’я дітей.

У ВОДОЛІЇВ особиста ініціатива вітається як у професійних справах, так і в особистому житті. Поспілкувавшись із успішними людьми, ви зрозумієте, що й самі могли б досягти більшого.

РИБАМ у спілкуванні рекомендується націлитись на спільні розваги, творчість, легкий флірт. Підвищена критичність може призвести до образ і конфліктів. Вечір пов’язаний із самозціленням.

You cannot copy content of this page